Gebeliğe Hazırlık Bursa’da Aşılama Yaptırıp Olumlu Sonuç Alanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Delphin13

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2018
27
20
Arkadaşlar Merhaba. Bursa’ da yaşıyorum. Eşimle aşılama yaptırmaya karar verdik. Acaba Bursa’da aşılama yaptırıp olumlu sonuç alanlar kime ve nereye yaptırdıklarını yazabilirler mi? Sabahtan beri doktor araştırıp duruyorum kafayı yiyicem artık.:KK43:

Ben de
Ben yaptırıcaktım esentepe hastanesinde. Yaptırmışken daha iyisi olsun diye art tüp bebek merkezi osman develioğluna gittim. Eşimin değerlerini beğenmedi boşuna yapmam. Direk tüp bebek dedi. O yüzden yaptırmadım

Ben de Osman Bey’i düşünüyordum canım ama sonra burada okuduğum bir kaç olumsuz yorumdan sonra vazgeçtim açıkcası. İşini iyi yapan bir doktor anladığım kadarıyla ama aynı zamanda da hasta psikolojisinden hiç bir şekilde anlamayan bir insan. Üslubu ve yaptıkları hoş karşılanmıcak cinsten. Ben zaten kendim takıntılı bir insanım. Doktorum da sorunlu olsun istemiyorum. Bir kaç kişiden pembe mavi hastanesindeki nevin hanımı duydum. Sanırım başka doktor bulamazsam ona yaptırıcam canım. Sen de bir bak istersen.

Ben de

Ben de Osman Bey’i düşünüyordum canım ama sonra burada okuduğum bir kaç olumsuz yorumdan sonra vazgeçtim açıkcası. İşini iyi yapan bir doktor anladığım kadarıyla ama aynı zamanda da hasta psikolojisinden hiç bir şekilde anlamayan bir insan. Üslubu ve yaptıkları hoş karşılanmıcak cinsten. Ben zaten kendim takıntılı bir insanım. Doktorum da sorunlu olsun istemiyorum. Bir kaç kişiden pembe mavi hastanesindeki nevin hanımı duydum. Sanırım başka doktor bulamazsam ona yaptırıcam canım. Sen de bir bak istersen.
Mesela esımın sperm tahlılıdr oraya yapılmıştı. Sen asılama yapmam diyosun değerleri gördü. Ona rağmen muayene etti beni ve sonrasında dedi aşılama yapmam diye. 500 tl ücret aldı.

Mesela esımın sperm tahlılıdr oraya yapılmıştı. Sen asılama yapmam diyosun değerleri gördü. Ona rağmen muayene etti beni ve sonrasında dedi aşılama yapmam diye. 500 tl ücret aldı.
İşte senin yaşadığını bir kaç kişi daha yaşamış canım. Bunları duyduğum için vazgeçtim ben de .

X