bursada doğum ücretleri ve tavsiyeler.

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
40
kızlar daha yeni öğrendim hamileliğimi. çok heyecanlıyım.inşallah her şey çok güzel gider.özelde takiplerimi yaptırmak ve doğumumu yapmak istiyorum.nereyi önerirsiniz ve ve doğum ücretleri falan nasıl bilgi verirmisiniz.devletle anlaşmalı olan yerler olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

kızlar daha yeni öğrendim hamileliğimi. çok heyecanlıyım.inşallah her şey çok güzel gider.özelde takiplerimi yaptırmak ve doğumumu yapmak istiyorum.nereyi önerirsiniz ve ve doğum ücretleri falan nasıl bilgi verirmisiniz.devletle anlaşmalı olan yerler olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

canım öncelikle allah kurtarsın bebeğini tez zamanda kucağına alırsın inşallah ben bir ay önce doğum yaptım sana osmangazi tıp merkezindeki ibrahim ögeli tavsiye ederim ben çok memnun kaldım doğumada kendi giriyo ve herşeylede ilgileniyo doğum fiyatıda ssklılara normal 300 tl sezeryan 1000tl

sweetbabay canım hamileliğine çok sevinbdim. zaman zaman topiğini okuyordum. sana ahmet yılmazı tavsiye ederim. saygılı ve bilgili bir doktor. kişiye göre tavırları değişmez soğukkanlı. medical parkta. fatih sultan mehmet bulvarında muayenehanesi var. memnun kalacağını düşünüyorum. medial park ssk anlaşmalı. orasıyla ilgili doğum konusunda hiç abartı fiyatlar duymadım. geçen yıl sezeryan 600 tl gibi bazı konuşmalar geçmişti tanıdıklarım arasında..

sweetbabay canım hamileliğine çok sevinbdim. zaman zaman topiğini okuyordum. sana ahmet yılmazı tavsiye ederim. saygılı ve bilgili bir doktor. kişiye göre tavırları değişmez soğukkanlı. medical parkta. fatih sultan mehmet bulvarında muayenehanesi var. memnun kalacağını düşünüyorum. medial park ssk anlaşmalı. orasıyla ilgili doğum konusunda hiç abartı fiyatlar duymadım. geçen yıl sezeryan 600 tl gibi bazı konuşmalar geçmişti tanıdıklarım arasında..

canım ben ahmet beyin muaynanesise gidiyorum ama medicalle ve fiyatlarla ilgili hiç bilgim yok bu aralar kampanyası varmış devlet memurlarına ama ne kadar sürer bilmiyorum duyum alırsan haberdar edersen sevinirim

sizce muayenehanesinemi hastaneyemi gitmek gerek.gerekirse özeline de gidrim. sizce.napayım. hep genelde onu tavsiye ediyolar.

kızkardeşim bahar hastanesinde doğum yaptı.gönül hanımın hastasıydı.2 gün yattı kan falan verdiler.420 ödedik ama ilgiden ve hastaneden memnunuz

merhaba 10 haftalık hamileyim malimununz doktor arayışındayız bahar hastanesi fiyat ve doktorlar hakkında bilgisi olan varmı acaba
Minikkız ne zaman doğum yaptı kardeşiniz (geçmişolsun),bu fiyat normal doğum ücretimi acaba

kızkardeşim bahar hastanesinde doğum yaptı.gönül hanımın hastasıydı.2 gün yattı kan falan verdiler.420 ödedik ama ilgiden ve hastaneden memnunuz
bende 2,5 aylık hamileyim bahar hastahanesine gönül hanıma gidip orada doğum yapmak istiyorum ama hiç bilgim yok durumundan memnun birini gördüğüme çok sevindim sorun yaşamadınız değil mi?

ben ziya çetin özel muayannesine gidiyorum doğumu doruk hastanesinde yaptırıyor ve 1000 tl normal sezeryen 1250 tl çok iyi bir doktor temiz bir hastane tavsiye ederim :KK4:

ben ziya çetin özel muayannesine gidiyorum doğumu doruk hastanesinde yaptırıyor ve 1000 tl normal sezeryen 1250 tl çok iyi bir doktor temiz bir hastane tavsiye ederim :KK4:

tatlım nerdeki doruk tıp bu?
bende 1 ay sonra doğum için Bursaya geleceğimde. doruk tıp merkezinde yapmak istiyorum, birde bayan doktor varmış orda, adını unuttum onuda tavsiye ettiler.

tatlım nerdeki doruk tıp bu?
bende 1 ay sonra doğum için Bursaya geleceğimde. doruk tıp merkezinde yapmak istiyorum, birde bayan doktor varmış orda, adını unuttum onuda tavsiye ettiler.

Ziya çetine gidiyorum 2 senedir çukulata kiside alınacak doruk düşünüyorum sezeryan dorukta olursam nekadar ücret alıyorlar ziya çetin herzaman yanınızda olabiliyormu şimdiden herkese teşekkür ederim herkese sağlıklı günler

X