Tüp Bebek Merkezleri BURSADA EN IYI TUP BEBEK DOKTORU TAVSİYENİZ

bebek için ücret konuşmadık yaşımdan dolayi yumurtaların güçlenmesi için ilac verdi birde kilo vermemi istedi o arada normal yolla devam edebilirsiniz ilişkiye dedi bekleme sebebi sadece yumurta kalitesini artırmak
Benim yarın randevum kendisiyle genelde yumurta kalitesinin arttırdığını düşünmüyor ama durumunuza hem şaşırdım hem sevindim, nasıl bir ilaç acaba?
Memnun kaldınız mı görüşme sürecinden?

Benim yarın randevum kendisiyle genelde yumurta kalitesinin arttırdığını düşünmüyor ama durumunuza hem şaşırdım hem sevindim, nasıl bir ilaç acaba?
Memnun kaldınız mı görüşme sürecinden?
Keske daha once osman beye gitseydim bilgisi çok iyi ve doğru yonlendiriyor benim durum daha farklı olabilir yasim 43 yumurta rezervinin azalma var ve kilom var şimdi hep diyetisyen eşliğinde vericem hemde 3 ay biestron hormon ilacını kullanicagim ondan sonrası tup bebek sürecine giricez.. çok araştırdım ben osman bey en iyisi bence bursada soranüse gittim tedaviyi bıraktım memnun kalmadım pembe mavide denedim tup bebek tutmadı bahceciye gittim sacma sacma bütün testleri istediler yok rahim filmi çektir falan osman bey bende gerek görmedi doğal yolla zaten hamile kalmıştım diye memnun kalicaksiniz emin olun

Keske daha once osman beye gitseydim bilgisi çok iyi ve doğru yonlendiriyor benim durum daha farklı olabilir yasim 43 yumurta rezervinin azalma var ve kilom var şimdi hep diyetisyen eşliğinde vericem hemde 3 ay biestron hormon ilacını kullanicagim ondan sonrası tup bebek sürecine giricez.. çok araştırdım ben osman bey en iyisi bence bursada soranüse gittim tedaviyi bıraktım memnun kalmadım pembe mavide denedim tup bebek tutmadı bahceciye gittim sacma sacma bütün testleri istediler yok rahim filmi çektir falan osman bey bende gerek görmedi doğal yolla zaten hamile kalmıştım diye memnun kalicaksiniz emin olun
Ben de öyle düşünüyorum, bizim şu an açıklanmayan infertilite yorumunu merak ediyorum..

Benim uludağ üniversitesinde tüp bebekle pozitif sonuç alıp doğum yapmış bir arkadaşım var. Bende süreç öncesi her konuyu ona danışıyorum. Mesela, androlojiden randevu almadan önce beni uyardı. 'Ultrason istiyorlar, ama ultrason sırası hastanede çok geç veriliyor, dışarıda yaptırıp gidin kabul ediyorlar.' Demişti. Eşim ultrason yaptırmadan gitti hastaneye. Doktor hiç muayene bile etmemiş. Sadece 'cinsel birliktelik yaşarken problem yaşayıp yaşamadığını sormuş (ereksiyonel anlamda), idrara çıkma gibi prostatik rahatsızlığınız var mı diye sormuşlar ve tüp bebek nedeniniz nedir demişler. O da açıklanamayan infertilite demiş o kadar. Tamam raporunuzu 2 hafta sonra eşiniz yada siz gelip alabilirsiniz demiş. Ben kendim gittim, gittiğimde imza atıp verdiler. Androloji de sistem nasıl işliyor bilmiyorum ama arkadaşımın eşinden ultrason istemişler bizden istemediler.
merhaba uludağ üniversitesine ne zaman başvurdunuz ve rapor süreciniz ne kadar sürede tamamlandı öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar ben acıbademde tedaviye başlayacağım.Çider aracılığı ile gittim için bana 800₺ indirim yapıldı toplamda 15600₺ ödeyeceğim ilaçlar fiyata dahil değil,muayane oldum 1000₺ alındı fakat bu paket ücretinden düşülecek.Şahin bey vitamin takviyesi verdi regli olunca gideceğim.Eğer embriyo oluşursa Dondurma ücreti 6 embriyo için 3600₺ dediler.

Arkadaşlar ben acıbademde tedaviye başlayacağım.Çider aracılığı ile gittim için bana 800₺ indirim yapıldı toplamda 15600₺ ödeyeceğim ilaçlar fiyata dahil değil,muayane oldum 1000₺ alındı fakat bu paket ücretinden düşülecek.Şahin bey vitamin takviyesi verdi regli olunca gideceğim.Eğer embriyo oluşursa Dondurma ücreti 6 embriyo için 3600₺ dediler.
Tedaviniz hayırlı olsun 🌿🌿🌿
İnşallsh mutlu sonla bitecek yolculuğunuz 🥰
Size bir sorum olacak acıbadem DE rapor geçmiyor biliyorum ama ilaçlar için rapor hakkımız varsa bu durum bağımsız değil mi? İlaçlatı rapor ile indirimli alabiliriz sanıyorum ?.

Tedaviniz hayırlı olsun 🌿🌿🌿
İnşallsh mutlu sonla bitecek yolculuğunuz 🥰
Size bir sorum olacak acıbadem DE rapor geçmiyor biliyorum ama ilaçlar için rapor hakkımız varsa bu durum bağımsız değil mi? İlaçlatı rapor ile indirimli alabiliriz sanıyorum ?.
Çok teşekkür ederim inşallah hepimizin hikayesi güzel sonuçlanacak.🙏Rapor geçip geçmediğini bilmiyorum benim yaşımdan dolayı zaten raporum olmayacak.Ama tüp bebek servisini ararsanız konu ile ilgili yardımcı olurlar.02242704022 bolu telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Herkese merhaba, Burda bilen birinin olacağını tahmin ettim🌿

Ben birinci aşılamamı Şubat ayında devlet hastanesinde yaptım iğneli olarak. (Uludağ üni )
İkinci aşılamamı ise özelde yapıyorum fakat sonra tüp bebek süreci için devlet hastanesine döneceğim işlemlerin bitince eğer gebe kalmazsam..

Devlette aşılamayı saymaları için detaylı bilgisi olan var mı?. Benim orda dosyam var. Üni tadilatta olduğu için dışarda yapmak istedim yaptırdığım hastanenin SGK anlaşması var.

Raporların kısmında ilaç raporu var bunu görmeleri dışında bir şeye ihtiyaç oluyor mu? Ben sorduğumda bulunduğum hastaneye anca bu kadar bilgi alabildim.
Bir yandan emin olmak istiyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

X