Bursa’da göğüs büyütme ameliyatı

Bu arada bazı doktorlar daha doğal durması için protez koyarken yağ enjeksiyonu da yapıyorlar sizde nasıl oldu?

merhaba bende bursada 1 hafta sonra olacağım. hangi doktorlarla görüştüğünüzü ve neler dediklerini özelden yazabilir misiniz acaba?

Merhaba memnun olmanıza çok sevindim. Esteticare de zeynep hanıma mı yaptırdınız ameliyatı. Bursada estetica diye ayrı bir estetik merkezi daha mı var?
Esteticare de yaptırdıysanız özelden görüşmek isterim karşılaştırma için bende esteticare de zeynep hanıma yaptırdım ameliyatımı aralıkta çünkü.
Merhaba ne kadara yaptırdınuz ve memnunmusunuz sonuçtan

Merhaba, Bursa'da Meme Büyütme için hangi doktoru öneriyorsunuz? Önerinizini gerçekten önemsiyorum.. Teşekkürler kızlar :)

Arkadaşlar merhaba, Bursa’da göğüs büyütme ameliyatı için önerebileceğiniz doktor var mı?Birkaç ay önce bir doktorla görüşüp ameliyat günü almıştım fakat bazı sebeplerden iptal ettim şimdi tekrar cesaret etmekte zor geliyor.
Olup pişman olan var mı? ya da protezleri değiştirmek gerekiyor mu ömürlük değil mi? çok yapay olur mu? Bekarım, çocuk sahibi olup emzirmeden sonra çok kötü olur mu? bu durumlar beni korkutuyor açıkçası.
Araştırmalarımda Bursa için pek öneri yorum bulamadım. İyi bir doktor olması ve fiyat konusu benim için önemli. Benim gibi araştıran muayene olan ya da ameliyat olmuş kişiler bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim🙂🌸
Merhaba, ameliyat oldunuz mu? Doktor öneriniz var mı? :)

Merhaba, 29 Nisanda Bursa Şehir Hastanesinde Fatma bilge Köseye ameliyat oldum. (Bu ayın sonunda hastaneden özel muayenehanesine geçiyor.) Şuan 20 gün oldu. Süreç normal ilerliyor. Morluğum, kanamam, dikişte akma vs. herhangi olağan dışı bir sıkıntım şimdilik olmadı. Ancak iyi veya kötü kesin bir şey söylemek için sanıyorum en az 3. ayı beklemek gerekir.

Geçmiş olsun. Nasıl geçti süreciniz? İyi misiniz? Ben de Alper Bayraktar ve Necip Cihan Hasçiçek’e muayene oldum, fiyat aldım.
Merhaba, 29 Nisanda Bursa Şehir Hastanesinde Fatma bilge Köseye ameliyat oldum. (Bu ayın sonunda hastaneden özel muayenehanesine geçiyor.) Şuan 20 gün oldu. Süreç normal ilerliyor. Morluğum, kanamam, dikişte akma vs. herhangi olağan dışı bir sıkıntım şimdilik olmadı. Ancak iyi veya kötü kesin bir şey söylemek için sanıyorum en az 3. ayı beklemek gerekir.

Geçmiş olsun. Nasıl geçti süreciniz? İyi misiniz? Ben de Alper Bayraktar ve Necip Cihan Hasçiçek’e muayene oldum, fiyat aldım.
Teşekkür ederim. Şuana kadar hersey yolunda.İlk 3 gun zordu . Zordu derken kendi kendine tuvaletime gittim, yürüdüm ama tabiki ameliyat öncesi kadar rahat degildi. İlk günler sırt ağrısı epey zorluyor. Sonrasında 4.gün sihirli bir değnek değmiş gibi yataktan kalkarken acı hissetmedim. Şişlikler her geçen gün azalıyor. Hatta son 1 haftadır görüntü mutlu etmeye başladı. Yumuşama var yavaş yavaş . 1 ay bitti bugün itibariyle. Ameliyat olduğumu unutuyorum son 1 haftadır. :)) Ağrım sızım yok. Başka merak ettiğiniz birsey varsa cevaplayabilirim.

Teşekkür ederim. Şuana kadar hersey yolunda.İlk 3 gun zordu . Zordu derken kendi kendine tuvaletime gittim, yürüdüm ama tabiki ameliyat öncesi kadar rahat degildi. İlk günler sırt ağrısı epey zorluyor. Sonrasında 4.gün sihirli bir değnek değmiş gibi yataktan kalkarken acı hissetmedim. Şişlikler her geçen gün azalıyor. Hatta son 1 haftadır görüntü mutlu etmeye başladı. Yumuşama var yavaş yavaş . 1 ay bitti bugün itibariyle. Ameliyat olduğumu unutuyorum son 1 haftadır. :)) Ağrım sızım yok. Başka merak ettiğiniz birsey varsa cevaplayabilirim.
İlk dört günü atlatmak çok mühim onu anlıyorum :) çok sevindim şimdi iyi olmanıza. İlk zamanlar daha şiş olup sonra düzeliyor dedi doktorlar. Alper Bayraktar ve Vedat Menderes’e muayene oldum. Tübüler meme problemi olduğunu bu nedenle hem meme altından hem de meme başından açılması gerektiğini söylediler. Süt bezlerine zarar vermesi ve meme başında hissizlik olması durumundan endişe ediyorum. Birisi yuvarlak biri damla silikon önerdi. Fiyatlar da fark ediyor biraz kafam karıştı.

Merhaba, nasıl oldunuz?

Merhaba
Hersey gayet yolunda. Kol kuvvetim de geldi. Şişlik ben fark etmiyorum. Hafif dekolte bölgesinde sertlik var gibi. Doktorum kas onlar, yumuşayacak demisti. Gecen aya gore de oldukca yumuşak. Ağrı sızı hiç yok. Formu gayet güzel ve doğal duruyor. Sallanmaya bile başladılar ki ben en çok sabit kalırlar mı diye korkuyordum. 😀 Bu arada 2.5 ay geçti ameliyat üzerinden.

Merhaba
Hersey gayet yolunda. Kol kuvvetim de geldi. Şişlik ben fark etmiyorum. Hafif dekolte bölgesinde sertlik var gibi. Doktorum kas onlar, yumuşayacak demisti. Gecen aya gore de oldukca yumuşak. Ağrı sızı hiç yok. Formu gayet güzel ve doğal duruyor. Sallanmaya bile başladılar ki ben en çok sabit kalırlar mı diye korkuyordum. 😀 Bu arada 2.5 ay geçti ameliyat üzerinden.
Merhaba, umarım şimdi daha iyisinizdir çok geçmiş olsun 😌 şuanda nasılsınız? Ben de 4 gün önce Fatma Bilge hocaya ameliyat oldum. Şimdilik her şey olağan ilerliyor ama sürecin tamamını aynı doktordan bitirmiş size de bir sormak istedim ☺️ bir de korsedeki lastiği hep kullandınız mı? Ben dün biraz çıkardım ve o andan beri takamıyorum, takınca çok sızı yapıyor, hatta Bilge hanıma da söyledim tamam takma o zaman ama arada üstten göğüslerine baskı uygula lastiğin yapacağı şeyi ara ara sen yap dedi. Siz sürekli kullanabilmiş miydiniz? 🤭

X