❤️Bursa'da Kadın Doğum Doktoru Tavsiyeleri Paylaşım Alanı ❤️

designer_love

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
408
1.179
Merhaba anneler, anne adayları ve anne adayı olmaya hazırlananlar.:KK75:
Başlığımdan da anlaşılacağı üzere Bursa'da görev yapan, önerebileceğiniz kadın doğumcu tavsiyelerine ihtiyacım var. 4 yıllık evliyim, bu zamana kadar kendi ortak kararımızla erteledik. Ama artık bizim için doğru zaman ve nasipse yaz sonu için gebelik planlıyoruz. Şuan çikolata kistimin takibini yapabileceğim, gebelik durumunda da devam edebileceğim bir doktorum olsun istiyorum. Özel hastahane düşünüyorum. Kadın veya erkek doktor farketmez. En önemli isteğim sağlığı tehdit eden istisnai durumlar harici "normal doğum odaklı" olması ve tabiki güler yüzlü, pozitif biri olması. Şuan aklımda Acıbadem hastahanesi Aylin Karahasan var. Sizden de alternatif tavsiyeler bekliyorum.
Bursa'da doğum yapanlar kendi doğum sürecinde doktoruyla yaşadıkları iyi ve kötü anıları da paylaşırsa güzel bir paylaşım alanına döndürebiliriz. :KK6:
Bana ve Bursa'da yaşayan hanımlara faydalı olacak önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :KK28:
Merhaba:) Ben de bursadayım. çikolata kistim var ve hamilelik düşündüğüm dönemde Sevil Paker'e gittim. Tavsiye ederim. Normal doğumu destekleyen güler yüzlü tatlı bir doktor. Benim sorunlarım ileri derecede olduğu için tüp bebek ile hamile kaldım. O yüzden şu an Acıbadem hastanesi Şahin Zeteroğlu kontrolündeyim. Ama böyle bir durumum olmasaydı kesinlikle Sevil Paker ile devam ederdim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 550 gün geçti.

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Merhaba:) Ben de bursadayım. çikolata kistim var ve hamilelik düşündüğüm dönemde Sevil Paker'e gittim. Tavsiye ederim. Normal doğumu destekleyen güler yüzlü tatlı bir doktor. Benim sorunlarım ileri derecede olduğu için tüp bebek ile hamile kaldım. O yüzden şu an Acıbadem hastanesi Şahin Zeteroğlu kontrolündeyim. Ama böyle bir durumum olmasaydı kesinlikle Sevil Paker ile devam ederdim.
Çok teşekkür ederim hemen bahsettiğiniz doktoru araştıracağım ☺️ İnşallah sağlık ve sıhhatle kucağınıza alırsınız bebişi ☺️❤️

hicmet16

Evdeki Huzur Zenginlik Budur 😍💓💏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
896
5.520
37
Bir bursalı olarak bende canıklarımı aldım koşa koşa geldim koşarken ayağımı acıttım .:kk77:
Esentepe hastanesinde emel hanım iyi bir doktordur çok güleryüzlüdür daha önce başka bir hastanede onunla çalışmıştım güvenilir bir doktor.

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822