❤️Bursa'da Kadın Doğum Doktoru Tavsiyeleri Paylaşım Alanı ❤️

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Merhaba, bende 13 hafta 4 günlük hamileyim:anneadayı: bursa dan ilk iş yerime yakın diye öğrendiğimde 5 haftalıktım jimer e gittim hatice uğurdan çok memnun kaldım 2 kere gittim fakat hastane fiyatları bize uğmadı (yüksek maalesef 6.500 tl )
Sonrasında da çekirge dorukta hatice taşlıya gittim kadın miyomu bile görmedi kistimi görmedi ben söylediğimde de aaa bakalım hemen şeklinde yanıt aldım sonraki gidişimde de bunun takibini yapması gerekirken yine ben hatırlattım! çok güler yüzlü fakat takip konusu ve hastaya bilgi verme konusu hiç yok ,zira kaç haflalık olduğumu bile söylememişti :S
2 gün öncede sühendan benderli Ç.dorukta gittim 4 bucuk saat bekledik doğuma girmiş çıktı fakat okadar çok hastası var ki saatlerce bekledik ama hastası bitmeden cıkmıyor hastaneden bu çok güzel birşey hakkını yiyemem. gelelim odaya girdiğimde çok ilgili asık suraklı ve sürekli o konuşuyor size birşey söyletmiyor! 1 bucuk ay kusmaktan içim dışıma çıkmış +böbrek taşım var ağrısından geberdim, birde beklemediğim bir zamanda olduğu için birazcık psikolojim bozuldu atlatmaya calıştım oyuzdende ağır geçiyor halada :işsiz: neyse 57 kiloyum 1.59 boy daha önceleri hep 40 kilo gezdim kilo almaya çalıştım evlendikten sonra alabildim çok sükür kadın bu ne hal obezite olcan dedi böbeğindeki yağdan bebeği göremiyorum bu gidişle bebekte gelişim geriliği başlar bel diye bişey kalmamış sende odun gibi olmuşsun gibi cümleler sarf ettim kala kaldım ki 36 beden giyiyorum pantolon olarak. kesinlike kilo istemiyor kilolu hastalarına nasıl davranıyor bana böyle davrandığsa merak ediyorum doğrusu ,kilo yüzünden hastalarını azarladığını etrafımdan çok duyuyorum:KK57: işinde iyi takip olsun anlatım olsun ama dediğim gibi seni konuşturmuyor ve kilo olayına takıntılı devam edip etmeme konusunda kararsız kaldım:KK17:
Kuzum sen nasıl birinin eline kalmışsın ya. Tövbeler olsun kaç.. Düşünme bile. Ay vallahi şu doktor bulma işi nasıl zor ya of.

Brunello Cicinelli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Kızlar ben Acıbadem hastahanesi Aylin hanımda karar kıldım. Şimdilik kist takibi için ileride gebelik için kendisini düşüneceğim. Çok bilgili bir doktor. Süreç içerisinde yine bilgilendirmeler yaparım memnun kalıp kalmadığım hususunda. :21:

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
1.429
462
Kızlar ben Acıbadem hastahanesi Aylin hanımda karar kıldım. Şimdilik kist takibi için ileride gebelik için kendisini düşüneceğim. Çok bilgili bir doktor. Süreç içerisinde yine bilgilendirmeler yaparım memnun kalıp kalmadığım hususunda. :21:
Cikolata kisti mi. Ne diyor dr hanim bu konuda

Brunello Cicinelli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Cikolata kisti mi. Ne diyor dr hanim bu konuda
Aynen canım benim, çikolata kisti. Bu konuda açtığım bir topik var( adı tatlı kendi acı çikolata kistli hanımların paylaşım alanı) dilersen oraya da bakabilirsin.
Ameliyat kesinlikle önermiyor. Kiste en iyi gelen yöntem gebe kalmakmış. Gebelik esnasında küçültüp yok oluyormuş.

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
1.429
462
Aynen canım benim, çikolata kisti. Bu konuda açtığım bir topik var( adı tatlı kendi acı çikolata kistli hanımların paylaşım alanı) dilersen oraya da bakabilirsin.
Ameliyat kesinlikle önermiyor. Kiste en iyi gelen yöntem gebe kalmakmış. Gebelik esnasında küçültüp yok oluyormuş.
Iyide nasil :)) tup bebeksiz bi yolu yok muuuu :)

Brunello Cicinelli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Iyide nasil :)) tup bebeksiz bi yolu yok muuuu :)
Çikolata kisti gebe kalmayı kesin önler diye bir durum yok. 5 li tarama testi yaptırdım. Doğurganlığa dair tüm hormonlarım normal seviyede çıktı. 4 yıllık evliyim henüz bebek denemedik. Kısmetse yaz sonu gibi düşünüyoruz. Arkadaş ortamımda da çikolata kisti olup doğal yoldan hamile kalan arkadaşlarım var. Olacak mı olmayacak mı göreceğiz :eek: Sizde de mi bu durum var?

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
1.429
462
Çikolata kisti gebe kalmayı kesin önler diye bir durum yok. 5 li tarama testi yaptırdım. Doğurganlığa dair tüm hormonlarım normal seviyede çıktı. 4 yıllık evliyim henüz bebek denemedik. Kısmetse yaz sonu gibi düşünüyoruz. Arkadaş ortamımda da çikolata kisti olup doğal yoldan hamile kalan arkadaşlarım var. Olacak mı olmayacak mı göreceğiz :eek: Sizde de mi bu durum var?
Evet her iki yumurtalgmda da var. Hormonlarim asiri bozuk degl ama 2 yildir olmadi. Doktorlar tup bebek diyor

Brunello Cicinelli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Evet her iki yumurtalgmda da var. Hormonlarim asiri bozuk degl ama 2 yildir olmadi. Doktorlar tup bebek diyor
Kuzum benim bahsettiğim açtığım topiğe bir bak. Orda çikolata kisti olan birsürü bayan var. Gebelik için önerilerde bulunanlar da olmuş. Fikir alışverişi yapabilirsin. Farklı farklı doktorlara gittin mi? Hormonların normal ise doğal yolla hamile kalabilmen lazım değil mio_O

sema86t

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
16
8
Kuzum sen nasıl birinin eline kalmışsın ya. Tövbeler olsun kaç.. Düşünme bile. Ay vallahi şu doktor bulma işi nasıl zor ya of.
eşim daha kaç doktor değiştiricez diyor sanki zevkime değiştirdim ilk döktorumdan memnundum bütçemizi düşüneyim diye bıraktım ,bırakmamak lazımmış acımıcan bunlara :KK1: darlandum yeminle psikoloji falan kalmadı stres küpü oldum

dunsal08

Baby is on the way👶
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
491
397
29
benim akrabam esentepe hastanesinde çalışıyor. orda emel altundağı tavsiye etti bana. normal doğum destekçisiymiş ve gece de doğum başlasa geliyormuş. nöbetçi doktora ve ebelere bırakmıyormuş hastasını. bu cumartesi bende gidicem kendisine bakalım nasıl.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-08-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elif Usluel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
1
2
25
ziya bey arkadaşımın da doktoru çok memnun gerçekten ama ben hiç gitmedim önceden zübeyde hanım daydı şimdi muayenehane açmış sanırım
Evet bende gidiyorum ona ve aile doktorumuz gibi kardeşimin kuzanlerimin doktoru aynı zamanda çok çok memnunum o kadar güzel ilgiliniyorki özel muayenehanesi var anlaşmalı özel hastane de doğum yaptırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim herkese. Ki bazıları çok uoğun olup sıra gelmemesinden şikayetçi sanırım ama sonuöta bu adam hastanede değil özel muayenehane hastaneye git gel yapıyo ve tercih edilen biri olduğu için kalabalık oluyor bi saat fazla beklemek doktor iun kötü olduğunu göstermez.

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.897
1.220
Bende aylar öncesinde çok doktor araştırdım ve bir sürü doktora gittim .(medicana Neriman Çelik ve müzeyyen uyanık / Ji̇mer Suat Hazer / pembe Mavi Feride Selim avdıcı / Zübeyde hanım Elif öye ve şuan adını hatırlamadığım doktorlar ) bunlar içerisinde tavsiye edebileceğim müzeyyen uyanık ilgili ve doçent doktor. Ama kendisine işten izin alma konusunda sıkıntı yaşadığım için devam edememiştim kendisi süt izninden dolayı erken çıkıyordu şuan süt izni devam ediyor Mu bilmiyorum . Şuan bende doktor araştırıyorum bu süreçte bi sonuç için Zübeyde hanımda ali yeşil diye bir doktora gittim kendisinden çok çok memnun kaldım özeldeki bir çok doktorun yapmadığı ilgi ve Şevkati gösterdi ve psikolojik olarak çok moral verdi . bundan sonraki süreçte kime giderim bilmiyorum özel hastaneye gitsem dahi kendisine de devam etmek istiyorum . Ayrıca yaşadıklarımdan sonra maalesef öğrendiğim tek şey özel hastanelerin gerçekten para almak için insanların gözünün yaşına bakmadıklarını ve en iyi hastanenin teşhis ve deneyim açısından devlet hastanesi olduğunu acı tecrübe ile anlamak oldu .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 330 gün geçti.

Brunello Cicinelli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Bende aylar öncesinde çok doktor araştırdım ve bir sürü doktora gittim .(medicana Neriman Çelik ve müzeyyen uyanık / Ji̇mer Suat Hazer / pembe Mavi Feride Selim avdıcı / Zübeyde hanım Elif öye ve şuan adını hatırlamadığım doktorlar ) bunlar içerisinde tavsiye edebileceğim müzeyyen uyanık ilgili ve doçent doktor. Ama kendisine işten izin alma konusunda sıkıntı yaşadığım için devam edememiştim kendisi süt izninden dolayı erken çıkıyordu şuan süt izni devam ediyor Mu bilmiyorum . Şuan bende doktor araştırıyorum bu süreçte bi sonuç için Zübeyde hanımda ali yeşil diye bir doktora gittim kendisinden çok çok memnun kaldım özeldeki bir çok doktorun yapmadığı ilgi ve Şevkati gösterdi ve psikolojik olarak çok moral verdi . bundan sonraki süreçte kime giderim bilmiyorum özel hastaneye gitsem dahi kendisine de devam etmek istiyorum . Ayrıca yaşadıklarımdan sonra maalesef öğrendiğim tek şey özel hastanelerin gerçekten para almak için insanların gözünün yaşına bakmadıklarını ve en iyi hastanenin teşhis ve deneyim açısından devlet hastanesi olduğunu acı tecrübe ile anlamak oldu .
Ne yaşadınız ki merak ettim o_O

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.897
1.220
Hastane olarak nasıl ? Ben hiç gitmedim ama oradaki şahin zeteroğlunun methini çok duydum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 330 gün geçti.

Brunello Cicinelli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Hastane olarak nasıl ? Ben hiç gitmedim ama oradaki şahin zeteroğlunun methini çok duydum
Hastahane Bursa'nın en donanımlı özel hastahanesi. Gayet iyi ama fiyatlar biraz yüksek. Eşim erkek doktora yanaşmıyor hiçbir şekilde o_O Aylin hanım bir akrabanın doğumunu yaptırdı süreci bende takip ettim. Çok memnun kaldık. Tamamen normal doğum yanlısı ve çok bilgili bir doktor