❤️Bursa'da Kadın Doğum Doktoru Tavsiyeleri Paylaşım Alanı ❤️

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.897
1.220
Ne yaşadınız ki merak ettim o_O
8-9 ay hamile kalmak için uğraştım gittiğim doktorlar bu yüzden çok . İlaç ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım ama 21 haftalıkken Cumartesi detaylı ultrasonda herşey normal olmasına rağmen 2 gün sonrasında rahim açılması 1 hafta hastanede yatma ardından erken Doğum ve Doğumda bebeğimin ölmesi . ( daha öncesinde tüm testler tahliller normal bebek gayet iyi hiç bir sorun yoktu )

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 330 gün geçti.

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.897
1.220
Hastahane Bursa'nın en donanımlı özel hastahanesi. Gayet iyi ama fiyatlar biraz yüksek. Eşim erkek doktora yanaşmıyor hiçbir şekilde o_O Aylin hanım bir akrabanın doğumunu yaptırdı süreci bende takip ettim. Çok memnun kaldık. Tamamen normal doğum yanlısı ve çok bilgili bir doktor

Benim eşimde erkek doktor istemiyor bende bu yüzden çok araştırmıştım 4-5 ay öncesinde ve hastane olarak pembe mavide karar kılmıştık nitekim oraya devam ediyordum ama şuan yanından dahi geçmek istemiyorum . Acıbadem pahalı gerçi parayı düşünmüyorum ama iyi bayan doktor bulamamıştım ( bu arada Acıbadem özel sigortam var buna rağmen Acıbadem hastanesini düşünmemiştim )

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
8-9 ay hamile kalmak için uğraştım gittiğim doktorlar bu yüzden çok . İlaç ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım ama 21 haftalıkken Cumartesi detaylı ultrasonda herşey normal olmasına rağmen 2 gün sonrasında rahim açılması 1 hafta hastanede yatma ardından erken Doğum ve Doğumda bebeğimin ölmesi . ( daha öncesinde tüm testler tahliller normal bebek gayet iyi hiç bir sorun yoktu )
Benim eşimde erkek doktor istemiyor bende bu yüzden çok araştırmıştım 4-5 ay öncesinde ve hastane olarak pembe mavide karar kılmıştık nitekim oraya devam ediyordum ama şuan yanından dahi geçmek istemiyorum . Acıbadem pahalı gerçi parayı düşünmüyorum ama iyi bayan doktor bulamamıştım ( bu arada Acıbadem özel sigortam var buna rağmen Acıbadem hastanesini düşünmemiştim )
Başınız sağolsun çok zor şeyler yaşamışsınız çok üzüldüm :KK43: Ben de Acıbadem Sigortalıyım. Sırf Aylin hanım için sigorta başlattım diyebilirim. Pembe Mavi hastahanesinin iyi olmadığını bende duydum kuzum. Çok şikayet var oradan :KK51:

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.897
1.220
Başınız sağolsun çok zor şeyler yaşamışsınız çok üzüldüm :KK43: Ben de Acıbadem Sigortalıyım. Sırf Aylin hanım için sigorta başlattım diyebilirim. Pembe Mavi hastahanesinin iyi olmadığını bende duydum kuzum. Çok şikayet var oradan :KK51:
Bende araştırırken hep iyi olduğunu duymuştum . Bir sürü arkadaşım oraya gitmiş . Dediğin doktora gidip bi bakayım canım teşekkür ederim . Bundan sonraki süreçte inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi dünyaya getiririz

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.454
71.822
Bende araştırırken hep iyi olduğunu duymuştum . Bir sürü arkadaşım oraya gitmiş . Dediğin doktora gidip bi bakayım canım teşekkür ederim . Bundan sonraki süreçte inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi dünyaya getiririz
Akrabamın doğum sürecinde pek çok muayenesine gittim. Gerçekten kadından bilgi fışkırıyor. En önemlisi benim için normal doğum kafasında. Bir de strese sokmadan bu sürecin çok normal olduğunu çok güzel aşılıyor. Akrabam çok rahat doğum yaptı. Kendisi bile şaşırdı. :KK36: O yüzden Aylin hanımı direkt koydum kafaya. Siz de araştırın. Aklınızın bir köşesinde dursun. İnşallah hayırlı evlatlar sahibi oluruz :KK200:

mehlikaerva

evli mutlu cocuklu :) <3
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
1.464
296
Güleryüzlü mü pkei? En önemlisi benim için o
Hemde nasıl .. ben kaç de gezdim aradığım ilgi ve Güleryüz du.. doğum yaptıktan sonra bile her aradgmda ilgilendi benle .. çok ilgili çok tatlı.. bu yüzden de hastası çok fazla

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 477 gün geçti.

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.897
1.220
Heyoooo...bende Bursaliyim.,:-)
Cenk Askaliyi sıkça duyuyorum çevremden.
Yine sorayim ,arastirayim.
Banada lazim cunku.
Özel Muayenesi var bazı hastanelerde Doğumu yaptırıyor ama hem doktora hem hastaneye para verince tutar 7-8 bini buluyor ben 2-3 ay önce arayıp görüşmüştüm

sema86t

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
16
8
Çekirge doruk Senem alkan akalın kesinlikle harikulade bir Dr 👍 mutlaka bir kez gidin deneyin derim
ay ona gitmeyi istedim ama son anda eşimin tanıdığı hastanede çalışıyordu sühendan benderliye aldı randevu çok iyi bir doktormuş işinin ehliymiş çok memnun kalacaksın dendi, gittiğime pişman oldum 57 kiloyum boyum 1.58 kadın bana çok kilolusun dedi,bu bel ne böyle odun gibi olmuş dedi,ki belim 70 cm , ailemde annem biraz kiloluydu dediğimde işte saten hep sağlıksız beslenmeden oluyor hemde bide genetik dikkat etmiyorsunuz kendinize böyle giderse obezite olursunuz falanda ,göbeğimde ki yağdan bebeği göremiyor muşta ben şok oldum odadan çıkınca ağla ağla bir hal oldum kesinlikle takıntılı bir doktor ne kadar işinin ehli iyisi olursa olsun hastalar azarlanmayı mı hak ediyor zaten gebelik psikolojisiyle gidiyorsun yüzüne bile bakmıyor ,bir şey demeye kalkınca konuşturmuyor bile kesinlikle önermiyorum ,
senem hanıma gideceğim bir daha ki randevuma

Eceee16

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
143
106
30
ay ona gitmeyi istedim ama son anda eşimin tanıdığı hastanede çalışıyordu sühendan benderliye aldı randevu çok iyi bir doktormuş işinin ehliymiş çok memnun kalacaksın dendi, gittiğime pişman oldum 57 kiloyum boyum 1.58 kadın bana çok kilolusun dedi,bu bel ne böyle odun gibi olmuş dedi,ki belim 70 cm , ailemde annem biraz kiloluydu dediğimde işte saten hep sağlıksız beslenmeden oluyor hemde bide genetik dikkat etmiyorsunuz kendinize böyle giderse obezite olursunuz falanda ,göbeğimde ki yağdan bebeği göremiyor muşta ben şok oldum odadan çıkınca ağla ağla bir hal oldum kesinlikle takıntılı bir doktor ne kadar işinin ehli iyisi olursa olsun hastalar azarlanmayı mı hak ediyor zaten gebelik psikolojisiyle gidiyorsun yüzüne bile bakmıyor ,bir şey demeye kalkınca konuşturmuyor bile kesinlikle önermiyorum ,
Bende 2.çocuk için tedavi görüyorum, çok övdükleri için sühendan hanım a gittim 175 boy 70 kilo idim. Kadın resmen hakaret etti bu boya bu kilo nedir obezite olmuşsun önce kilo ver 2. Ye ne gerek var zaten çocuğun var akıl tutulması mı yaşıyorsun dedi tabi bende cvp verince bata bi tartıştık. Çıktıktan sonra 1 hafta kendime gelemedim :110: bir daha asla gitmedim ve tavsiye etmem

mehlikaerva

evli mutlu cocuklu :) <3
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
1.464
296
Valla ben kendimi bildim bileli kilolu bir kadınım.. Senem hanım önceki doğumda da bunda da kırıcı incitici bir kelime etmedi bana.. o konuda hakkını ödeyemem valla

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 477 gün geçti.