❤️Bursa'da Kadın Doğum Doktoru Tavsiyeleri Paylaşım Alanı ❤️

Bulmakzor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
2
2
41
Bende 1.5 yıldır gebelik düşünüyorum kasım ayından beri Sena Kutucu ya gidiyorum suan medicabil de tüm kontrollerim yapıldı sorun yok eşim de keza öyle klomen kullandım 3 ay falan ama hala gebe kalamadım herşey harika diyor ama sonuç alamıyorum doktorumdan memnunum sağolsun çok ilgili ama yeni bir Dr dan fikir almak istiyorum açıkçası önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Dilerim kısa zamanda güzel haber alırız.. belki geç gördüm mesajınızı ama yinede tavsiyemi yapayım, Bora Yalçınlar duydunuz mu hiç bilmiyorum ama bir araştırmanızı öneririm

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.453
71.594
Bende Ziya Çetin’e randevu aldım bakalım ne diyecek bana 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kutsişim Aylin Karahasan'a da bir bak istersen hem tüp bebek uzmanı hem çok iyi bir kadın doğımcu. Ben onda karar kıldım. Eylülün sonunda gebelik öncesi kontrole gideceğim kendisine.

Youlost16

9 şbt kg 88.8 G 78.6 boy:167 hedef:60 6. Takım
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Kasım 2018
14.113
41.672
Kutsişim ben acıbadem sigortalıyım. Gebeliğe kadar indirimli faydalanıyorum indirimli hali 217 lira. Gebelikle birlikte bu fiyatın %20sini ödicem yani 40 lira birşey ödicem hamile kalınca muayenelere..
Anladım cicim sağol bakalım 🥰🥰

burcusami

Cennet Kuşum Elifim, Icimde Büyüyen Minik Oglum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
9.102
11.587
32
evet muayenehanesi var oraya gidiyorum çok memnunum
Bende gebelik düşünüyorum gitmek istiyorum nasıl biri vajinal ultrasonda mı bakıyo hep ve tahlil isterse nerde yaptırılıyo

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

burcusami

Cennet Kuşum Elifim, Icimde Büyüyen Minik Oglum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
9.102
11.587
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın