Gebeliğe Hazırlık ❤️Bursa'da Kadın Doğum Doktoru Tavsiyeleri Paylaşım Alanı ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş buldum canım 💃 hastane yeni yapıldı özel ve tertemiz ay sanki reklamını yaparmış gibi oldum hayat hastanesi bul beni ücretsiz check up istiyorum 😂😂
Helal olsun hastahane kendi reklamını bu kadar güzel yapmamıştır dostum:KK53: sadece check up ile yırtmasınlar yokmu şöyle fıtıktı apandistti böbrek taşıydı falan onları da aldıralım :KK70:

Önceden jimerdeymiş şimdi kendi muayenehanesi var
Anladım kuzum. Cenk beyi birkaç kişiden duydum. Kendi kuzenimin iki doğumu da dahil olmak üzere herhalde çevremde bir 5 kişi vardır Cenk bey ile doğum yapan. ☺️ Ama hepsi sezaryen doğum. Normal beklenirken son anda sezaryene karar verilen doğumlar. Bu ilgimi çekmişti. Sezaryen doğumda isim yapmış bir doktor ama fazla mı yönlendiriyor acaba diye aklıma takılmıştı. Doğumdan sonra normal mi sezaryen mi doğum yaptığını yazar mısın kuzum zahmet olmazsa ☺️

Anladım kuzum. Cenk beyi birkaç kişiden duydum. Kendi kuzenimin iki doğumu da dahil olmak üzere herhalde çevremde bir 5 kişi vardır Cenk bey ile doğum yapan. ☺️ Ama hepsi sezaryen doğum. Normal beklenirken son anda sezaryene karar verilen doğumlar. Bu ilgimi çekmişti. Sezaryen doğumda isim yapmış bir doktor ama fazla mı yönlendiriyor acaba diye aklıma takılmıştı. Doğumdan sonra normal mi sezaryen mi doğum yaptığını yazar mısın kuzum zahmet olmazsa ☺️
Tabii ki. Ben de öyle izlenimlerin olduğuna farkına vardım çevremden bu yönde çok da duyum aldım ama İnstagram hesabında yapılan yorumlarda ve fotolarda bir sürü de normal Doğumu var. Bizzat kendim de normal istediğimi belirttim. Bakalım her şeyin hayırlısı artık :)

Bursa’da cok meşhur bi dr olan Cenk aşkallı var ben gitmedim ama arkadasım gitti ben dorukta gizem Yıldırım’a gittim gayet dinleyen Güleryüz’lü bi dr du kendisi 🤗

Tabii ki. Ben de öyle izlenimlerin olduğuna farkına vardım çevremden bu yönde çok da duyum aldım ama İnstagram hesabında yapılan yorumlarda ve fotolarda bir sürü de normal Doğumu var. Bizzat kendim de normal istediğimi belirttim. Bakalım her şeyin hayırlısı artık :)
İnşallah kuzum. Bende bu konuda çok hassasım. Gerçekten tehdit edici bir durum olmadığı müddetçe sezaryen istemiyorum. O yüzden şimdiden normal doğum odaklı doktor araştırmasına girdim. Ama cidden merak ettim mutlaka doğumdan sonra yaz bakalım normal mi olacak sezaryen mi. Her şey gönlünce olsun inşallah hayırla kucağına al bebişi 😍

İnşallah kuzum. Bende bu konuda çok hassasım. Gerçekten tehdit edici bir durum olmadığı müddetçe sezaryen istemiyorum. O yüzden şimdiden normal doğum odaklı doktor araştırmasına girdim. Ama cidden merak ettim mutlaka doğumdan sonra yaz bakalım normal mi olacak sezaryen mi. Her şey gönlünce olsun inşallah hayırla kucağına al bebişi 😍
Yazacağım Canım. Hepimizin her şey gönlünce olsun inşallah. Amin inşallah 😘

Teşekkür ederim. Arkadaşınız normal mi doğum yaptı sezaryen mi acaba?
Arkadasım cok adet sancısı çektiği için gitti ama hani normal drların demeyeceği seyler söylemiş hani tam hatırlamıyorum ama iç karnın geniş demiş bişey daha demiş bu yüzden kolay hamile kalırsın gibi şeyler söylemiş neden cok sancı çektiğini söylemiş

Arkadasım cok adet sancısı çektiği için gitti ama hani normal drların demeyeceği seyler söylemiş hani tam hatırlamıyorum ama iç karnın geniş demiş bişey daha demiş bu yüzden kolay hamile kalırsın gibi şeyler söylemiş neden cok sancı çektiğini söylemiş
Anladım kuzum evet o doktorun methini çok duydum ama sezaryen ağırlıklı bir doktor olduğunu biliyorum çevremden. Araştırma içindeyim. Arkadaşınıza da geçmiş olsun ☺️

Anladım kuzum evet o doktorun methini çok duydum ama sezaryen ağırlıklı bir doktor olduğunu biliyorum çevremden. Araştırma içindeyim. Arkadaşınıza da geçmiş olsun ☺
Onu hiç bilmiyorum ama gerekirse bende ona muayene olmak istiyorum ama muayenesi cok pahalı 😏😏

En yakın arkadaşımın doğumunda tanıdım ben Cenk beyi. Sezaryen oldu. Arkadaşım çok memnun doktorunu çok seviyor. Çok kolay iyileşti hemen ayağa kalktı vs. 1 yıl gibi bir süre ben de gittim. İyi bir doktor kötü diyemem. Teşhisleri hep çok erken ve doğru oluyor. Güleryüzlü. Ama çok fazla sezaryen ve ameliyathanede yapılan işlemlerin meraklısı :KK70: Ben bir dış gebelik geçirdim onun kontrolündeyken. O aşamadaki tavrı ve sürekli ameliyat-biyopsi istemesi vs. beni bıktırdı ve gitmeyi bıraktım.

X