Gebeliğe Hazırlık ❤️Bursa'da Kadın Doğum Doktoru Tavsiyeleri Paylaşım Alanı ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar konumu güncellemeyi unutmuşum.
Konuyu açalı nerdeyse 1 sene olmuş. Şuan gebeyim. 3. ayımı bitirmek üzereyim :anneadayı:
Bütün doktorları çok araştırdım ama yine aklımdaki isme yöneldim. Acıbadem Hastahanesi-Aylin Karahasan ile bu süreci takip ediyorum. Şu anlık memnunum. Gebelikten itibaren vajinal bakmıyor. Hatta 6 haftalıkken kalp atışı duyamadık ona rağmen henüz erken deyip vajinal bakmadı. Daha 5.haftada sırf kalp duymak için vajinal bakan doktorlar duyuyorum. Nitekim 7.haftada karından kalbi duyduk 🤗
Kendisini güleryüzlü ve tatlı sert biri olarak tanımlayabilirim. Olumlu ya da olumsuz izlenim ve gelişmeleri süreç içerisinde aktaracağım.

Heyoooo...bende Bursaliyim.,:-)
Cenk Askaliyi sıkça duyuyorum çevremden.
Yine sorayim ,arastirayim.
Banada lazim cunku.
Kuzum sezaryen doğuma meyilliysen öneririm. Çevremde akrabalar ve arkadaşlarımdan çok sayıda cenk aşkarlı deneyimi yaşamış tanıdığım var. Hepsi sezaryen oldu.
Sezaryende harika işçiliği varmış kuzenim ertesi gün ayağa kalktı. Ama normal doğuma meyilliysen tavsiye etmem.

Kızlar konumu güncellemeyi unutmuşum.
Konuyu açalı nerdeyse 1 sene olmuş. Şuan gebeyim. 3. ayımı bitirmek üzereyim :anneadayı:
Bütün doktorları çok araştırdım ama yine aklımdaki isme yöneldim. Acıbadem Hastahanesi-Aylin Karahasan ile bu süreci takip ediyorum. Şu anlık memnunum. Gebelikten itibaren vajinal bakmıyor. Hatta 6 haftalıkken kalp atışı duyamadık ona rağmen henüz erken deyip vajinal bakmadı. Daha 5.haftada sırf kalp duymak için vajinal bakan doktorlar duyuyorum. Nitekim 7.haftada karından kalbi duyduk 🤗
Kendisini güleryüzlü ve tatlı sert biri olarak tanımlayabilirim. Olumlu ya da olumsuz izlenim ve gelişmeleri süreç içerisinde aktaracağım.
Doğum ve muayene fiyatları nedir canım biliyormuşun

X