Bursa'da nikah dairesi tavsiyesi

rhrhrh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
11
0
38
Merhaba Arkadaşlar,

Ben kk'nın yeni üyelerindenim. Birçok yararlı bilgi edindim sayenizde :)

Bana da bir konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim: Bana Bursa'da nikah için mekan tavsiye edebilir misiniz? Başka bir şehirde olduğum için internetten başka bir şansım yok ne yazık ki :KK43:

Şimdiden sonsuz teşekkürler :)

Merhaba Arkadaşlar,

Ben kk'nın yeni üyelerindenim. Birçok yararlı bilgi edindim sayenizde :)

Bana da bir konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim: Bana Bursa'da nikah için mekan tavsiye edebilir misiniz? Başka bir şehirde olduğum için internetten başka bir şansım yok ne yazık ki :KK43:

Şimdiden sonsuz teşekkürler :)

İstanbul da yaşıyorum fakat Bursa da evlenmiştim.
Düğün istemiyorsun yani??? Bahar veya yaz ayı olsaydı CHA CHA restaurant derdim. Kır düğünü formunda yani. Kış için organizasyonları var mı bilmiyorum.

Nikah için mekan mı yani düğün gibi?

Nikah dairesi dersen, belediyenin belirli yerlerdeki nikah daireleri var zaten pek anlayamdım?

Sanırım nikah yemeği_düğün tarzı..

Zamanını da söylersen, yani yaz_kış, açık_kapalı mekan gibi, daha iyi önerilerimiz olur..

Bende nıkah ve sonrasında eĞlenebıleceĞımız bır yer arıyorum mayıs ayında olacaĞı ıÇın aÇık havada bıyer olmasını ıstıyorum tawsıyelerınızı beklıyorum Şımdıden teŞekkurler...

aslında düğünü önümüzdeki yaza planlıyorduk ama bundan vazgeçme ve bu kasım ayında yalnızca nikah olarak yapmak durumunda kalabiliriz.

ikimiz de bursa dışında çalışıyoruz. nişanlımın ailesi bursa'da olduğundan kınayı ankara'da, nikahı da bursa'da yapmak durumundayız. internetten birkaç nikah salonu ismi öğrendim, ancak hangisi iyidir, dekorasyonu nasıldır bilemiyorum. zaten zaman çok kısıtlı, gidip gezme gibi imkanım da yok ne yazık ki:KK43:

nikahtan sonra aile arası bir yemek düşünebiliriz, 30-40 kişilik. onun organizasyonu nispeten daha kolay gibi sanırım ama bu nikah salonu, haftasonu gün bulma sıkıntısı sorun olacak. gerçi kışa doğru yoğunluk çok olmayabilir ama...

kafam karmakarışık fisfisfis

ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler :)

Tatlım benim nikahım Merinos Nikah Dairesinde olucak düğün yapmıcaz ama güzel bi nikah salonu tavsiye ederim.Sanırım bizde nikahtan sonra ailecek biryerlere yemeğe gidicez.Düğünü gereksiz gördüğüm için istemedim zaten

Ablamların nilüfer nikah dairesinde olmuştu. Çok güzel yer. internette araştırdım ama güzel fotolar bulamadım.. facebooktan bakabilirsin. gerçekten hoş yer.

bildiğim kadarıyla artık bursda nikahlar tek salonda yani merinosta yapılıo merinos salonu yeni gayette güsel

SLM ARKADAŞLAR ben seher
kır nikahlarında NAZENDE GARDEN derim ben ... nikahım bu yaz orda oldu benim ben bu kadar rüya gibi cennet gibi bir yer görmedim ... facebook tan yada sitelerinden de bakın .. ben ordan buldum çünkü.. inanın nikahım paris te bir bahçede olur sandım.. çok hoş bir yer .. yazın nikah yapacak herkese tavsiye ediyorum.. biz çok memnun kaldık

SLM ARKADAŞLAR ben seher
kır nikahlarında NAZENDE GARDEN derim ben ... nikahım bu yaz orda oldu benim ben bu kadar rüya gibi cennet gibi bir yer görmedim ... facebook tan yada sitelerinden de bakın .. ben ordan buldum çünkü.. inanın nikahım paris te bir bahçede olur sandım.. çok hoş bir yer .. yazın nikah yapacak herkese tavsiye ediyorum.. biz çok memnun kaldık

çok güzel bir yere benziyor sahiden. ne kadara maloldu acaba? biz 100 kişilik ufak bir nikah düşünüyoruz...

slm arkadaşlar ,
sheronr gerçekten yerimizi çok güzel anlatmış ona tşk ediyoruz.. NAZENDE GARDEN KIR NİKAH EVİ ni görmeden karar vermeyin .. gerçekten çok şık çok güzel nikahlarımız var .. gelin görün sonra karar verin...

X