Bursa'da Önerebileceğiniz İyi Bir Falcı Var mı ?

Demet11

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
7
0
Arkadaşlar Bursada acilll fala baktırmak istiyorummm..Gerçekten iyi yorumlar yapan ve dedikleri yakın gelecekte çıkan varmı bildiğiniz falcılar..Yalnız feriha,tarotcu münesser, ayşe ,dikkaldırımdaki güler olmasın....Bazılarına ben bazılarına da arkadaşlarım gitti...açıkcası fiyaskoooo...Lütfen bildiğiniz varsaa önerirmisinizz ???? Araştırıyorum ama hep bunların ismi dönüyo vede beğenilmiyorlarr..Yani tavsiye etmedilerr...Sizlerin içinde de varsa kahve yada başka falan bakan çokk isterimm...yada bildiğiniz birileri...şimdiden teşekkürlerr...bekliyorum yorumlarınızı...!!!!!

Arkadasimla gitmistim gecen yaz inanmam ama herseyi soylemisti hakkimda
Ama mekan degistirmis sanirim :-D ogrenebilirsem yazarim tekrar :-D

saol hayatım valla ilgilenen arkadaşlarım olursa sevinirim..Bu aralar kafam biraz karışık..Dualarımı eksik etmiyorum ama...6.hissi kuvvetli olanlara ne yalan söyliyeyim inanıyorum..Ama işte bursada bulmak biraz zor..Küçük bi yerde olduğu için hep aynı insanların ismi dönüyo ki çoğuda boşş yani fiiyaskoo...

Merhaba canım ben geçenlerde baktırdım genç biri ama gerçekten çok iyi yorumlar yapıyor üstelik makul bir ücreti var numarasını falan almıştım ilgilenirsen numarasını yollarım:)) bursada da adı duyulmamış biri memnun kalacağını düşünüyorum:)

az önce Ankara'da falcı var mı konusuna yaptığım yorumdan kopyalayıp buraya yapıştırıcam kızlar yanlış anlaşılmasın. timeline da görünce daha önce benim dediğim falcıyı yazan olmuş mu diye fal bölümüne bi bakmak için girdim bu başlığı gördüm.

kızlar Ankara'yı filan bilmem ama Bursa'da bir çocuk var sehir dışı, yurt dışı filan yağıyor resmen cocuğa. ben randevu alana kadar çatlamıştım aylarca bekledim. ayın belli bir günü yalnzca 1 saat açılıyor telefon o gün randevuyu aldın aldın alamadın 1 ay daha bekliyorsun. ben böyle bir sey görmedim nutkum tutulmuştu annemle gittik ve benim adımı söyledi daha kimlerin kimlerin adını söyledi anlatamam. 100 ya da 150 ye bakıyordu ama daha iyisi yok. Ebru Gündeş'in falcısı. ona danışmadan adım atmıyormuş hatun. ve nasıl mütevazi nasıl kültürlü nasıl nur yüzlü bi çocuk şaşarsınız. ben gerçi artık kahve falı bile baktırmyorum elimi eteğimi çektim böyle seylerden günah olduğu için. bunu paylaşarak da günaha giriyorum gerçi ufaktan ama çok çok zor durumda değilseniz, büyü filan varsa üzerinizde onun için gidin giderseniz. biz de öyle bir durum vardı çünkü. yalnızca dualarla yardımcı oluyor zaten bu çocuk da. çok sıkıntıdaysanız uzak muzak demeyin atlayın gelin derim.

kızlar telde bakan bir aytaç hoca var.eskişehirde.gerçekten biliyor.safran kullanıyor.büyü yapmıyor.dualarla işi çözüyor.benim işimi gerçekten bir haftada halletti.

kızlar ben birine gittim bugün 30 tl ye bakıyor kahve falını ama herşeyi bildi söyledikleri falan cıkıyor ben cok memnun kaldım gitmek isteyenler gitsin bence adı hümeyra numarasıda sıfır beşyüz elli üç üçyüzseksensekiz altmış yirmiüç öyle baştan salmada değil güzl bakıyor

kızlar ben birine gittim bugün 30 tl ye bakıyor kahve falını ama herşeyi bildi söyledikleri falan cıkıyor ben cok memnun kaldım gitmek isteyenler gitsin bence adı hümeyra numarasıda sıfır beşyüz elli üç üçyüzseksensekiz altmış yirmiüç öyle baştan salmada değil güzl bakıyor

Nerde peki bu falcı?evde mi bakıyor?kahveye mi bakıyor?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X