Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Sanırım tedavi üni de oldu Işıl hanım ile konuştunuz mu durumunuzu?
Ewet transferi ışıl hanım yaptı ama kontrole gidiyorduk başka bi doktor 1 ay sonra başka bir doktor. Sürekli bir doktor değişiyor. Adam akıllı biri dosyamı alıpta tek 1 kişi ilgilenmedi. Orda bi profesör var erkek onu cok beyendim. Adam tak tak herşeyi biliyor acaba ona randevu alabılıyozmu özelden bilmiyorum

Son düzenleme:
Evet o doktoru biliyorum, peki neden olabilir ihtimaline bir cevap buldunuz mu?

Çok yumurta az embriyo olmuş ilaç protokolünü sordunuz mu? Yaşınız kaç bilmiyorum ama yanlış giden bir protokol olmuş olabilir ilaç tedaviniz de bu anlamda ben Osman beyi öneriyorum size.

Ben üniversite tüp bebek sürecine yeni girdim aşılamaları bitirip.
Yasım 31. hadi az embriyo oluyo oda tutmuyo. Bizde sasırdıkBebek bebek hayattan zevk alamıyoruz artık. Hersey bebek oldu yatıyoz kalkıyoz hep aynı. Psıkolojım yerlerde. Hakkında hayırlısı yenimi evlisin nekadar dır deniyosunuz

Yasım 31. hadi az embriyo oluyo oda tutmuyo. Bizde sasırdıkBebek bebek hayattan zevk alamıyoruz artık. Hersey bebek oldu yatıyoz kalkıyoz hep aynı. Psıkolojım yerlerde. Hakkında hayırlısı yenimi evlisin nekadar dır deniyosunuz
Hayır yeni evli değilim, 32 yaşındayım.
5. Senenin içindeyiz, bir yıldır bebek istiyoruz ben de üni de tedaviye başkamak istedim. İki aşılama oldu. Tüp işin sıraya gireceğim Işıl hanım iyi bir doktor aslında o da üni içinde özel bakıyor mesai dışı. Neden hiç gitmediniz ki?

Gürkan bey dediğiniz onun özel muayenesi var doğrudan gidebilirsiniz aslında ona özel bakıyor umi plazada yeri.

Hayır yeni evli değilim, 32 yaşındayım.
5. Senenin içindeyiz, bir yıldır bebek istiyoruz ben de üni de tedaviye başkamak istedim. İki aşılama oldu. Tüp işin sıraya gireceğim Işıl hanım iyi bir doktor aslında o da üni içinde özel bakıyor mesai dışı. Neden hiç gitmediniz ki?

Gürkan bey dediğiniz onun özel muayenesi var doğrudan gidebilirsiniz aslında ona özel bakıyor umi plazada yeri.
Bizde 6 senelik evliyiz. Ozamn özel gibiyse cok sıra bekmezsin. Sen yeni başlamışsın inşallah cok uğraştırmaz Allah

Bizde 6 senelik evliyiz. Ozamn özel gibiyse cok sıra bekmezsin. Sen yeni başlamışsın inşallah cok uğraştırmaz Allah
Hayır üni de işlemim özel değil normal sizin gibi prosedür ben sizin için söyledim Gürkan beyi. Özel muayene ediyor vs diye ama dediğim gibi üniversite bünyesinde değil.

İnşallah teşekkürler 🌿

Hayır üni de işlemim özel değil normal sizin gibi prosedür ben sizin için söyledim Gürkan beyi. Özel muayene ediyor vs diye ama dediğim gibi üniversite bünyesinde değil.

İnşallah teşekkürler

İnşallah teşekkürler 🌿
Uludağda tadilat varmıs 3 ay. sıraya girdinizmi

Aşılamam yeni bitti, tüp bebek sorası için evrak topluyorum ben de. Mayısta bitecek dediler ama bilemiyorum

X