Bursanın en iyi çocuk doktoru

Bursada en iyi çocuk doktorları
Gülten alış
Atilla Güray
Yeşim keskin
Yıldırım'da handan hanım
En berbat Dr da faruk fidan çocukla doğru düzgün ilgilenmez ve acıması yok bişey sordunuzda tersler ve asla bilgilendirmez insanlara havadan bakan biri muayenesi de en uzun 5 dakka

Bursada en iyi çocuk doktorları
Gülten alış
Atilla Güray
Yeşim keskin
Yıldırım'da handan hanım
En berbat Dr da faruk fidan çocukla doğru düzgün ilgilenmez ve acıması yok bişey sordunuzda tersler ve asla bilgilendirmez insanlara havadan bakan biri muayenesi de en uzun 5 dakka
ÇEKİRGE ' de HALİL GÜMÜŞ ÇOCUK DOKTORU DUYAN VAR MI? Lütfen bilgi

MART ayının ortası gibi RENTIP 'ta çalışan SONER SARMAŞIK OSMANGAZİ TIP YENİ BİNASINA GEÇECEKMİŞ. Biz kendisinden çok memnunuz yoğun bakım doktoru idi kızımın herkese tavsiye ederim

Buaralar sosyal medyada ORHAN CURA ADINI ÇOK DUYUYOR VE OKUYORUM ÇOCUK DOKTORU NASIL ACABA? Giden var mı ? Ben SONER SARMAŞIK DOKTORUMUZU DEĞİŞTİMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM. Fakat eve çok yakın Orhan Cura acil bir durumda götürebilirim. Giden varsa bilgi verebilir mi?

MART ayının ortası gibi RENTIP 'ta çalışan SONER SARMAŞIK OSMANGAZİ TIP YENİ BİNASINA GEÇECEKMİŞ. Biz kendisinden çok memnunuz yoğun bakım doktoru idi kızımın herkese tavsiye ederim

Halil gümüş 32 yaşındayım benim çocukluk doktorum, ilaç karşıtı bir doktor olduğunu biliyorum.
Ben oğlumu dorukta Atilla Güray'a götürüyorum. Ama gidecek olan arkadaşlara bekleme sürelerini göze almalarını tavsiye ederim. Randevulu gittiğimiZde 1 saat, randevusuz acil durumlarda gitmek zorunda kaldığımda 2 saati geçkin bekleme süremiz oluyor. Telefonla birşey sormak için aradığımda ilaç vs geri dönüşü 2 3 saati geçiyor kesin.
Hekimliğine birşey diyemem en zor dönemlerimizi onun doğru tedavileri ile kolayca atlattık seviyorum ya kendisini enerjisi güzel. Ben çok doktor gezdim oğlum 4 aylıkken Atilla beye geldiğimde boşuna macera aramışım bugüne kdr dedim.
Atilla beyin olmadığı bir gün dorukta acil olarak oğlumu götürdüğümüzde Levent Uslu bey oğlumun ilk tedavisini başlatmış adan zye herşeyimiz ile ilgilenmişti. Oda çok iyi bir doktor tavsiye ederim

Buaralar sosyal medyada ORHAN CURA ADINI ÇOK DUYUYOR VE OKUYORUM ÇOCUK DOKTORU NASIL ACABA? Giden var mı ? Ben SONER SARMAŞIK DOKTORUMUZU DEĞİŞTİMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM. Fakat eve çok yakın Orhan Cura acil bir durumda götürebilirim. Giden varsa bilgi verebilir mi?
Orhan beyin özellikle uzmanlık alanı alerji diye biliyorum yanlışmıyım acaba

X