Burun ameliyatı olanların psikolojisi

Sevgiii38

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
148
55
Arkadaşlar merhabalar bu konu altında içimizi dokmek için açtım çünkü burun ameliyatı olan kişilerle sanki kardes gibi hissediyorum enjsjjajajaj bu yuzden dertleşip moral bozulacak bir sey olmadıgını her seyin bir caresi oldugunu bilmek gerek lütfen karamsar olmayalım ve sabırla buraya tecrubelerimizi onerilerimizi psikolojik durumunuzu her seyi yazıp konusalım istiyorum EN ONEMLİSİ DE MUKEMMELLİYETÇİ DEĞİL DE ESKİSİNDEN İYİ BİR BURUN isteyelim bence her seyi kafaya takarsak oooooo olmaz suan mutsuzsan ve depresyondaysan unutma neler neler geçmedi ki? Her seyin caresi var can çıkmadıkça umut kesilmez ve unutmayalım herkesin derdi var kendi kendimizi ve bu surecte ailemizi yıpratmayaalım benim daha 10 gun oldu ve bi bakmısım 1 sene olmus bitmiş olacak her sey mukemmel olmak zorunda değil

Aynen katılıyorum size .ameliyatta hiç bişey yokmuş önemli olan sonraki psikoloji. Ama dediğiniz gibi mükemmel olacak diye şartlanmamak gerekir .birde ben kimse de kusursuz bir burun görmedim.

25 gün bitti benimde Aynaya bakmayarak ve sürekli foto çekip incelemeyerek bu süreci atlatmaya çalışıyorum.

Ay ne iyi yapmışsınız böyle bir konu açarak elleriniz dert görmesin :) Benimde bir bucuk ay oldu ameliyatımın üzerinden genel olarak herşey normal görünmesine rağmen bir panik halindeydim ilk bir ay... Elden beklemekten başka bir şey gelmiyor can sıkmaya gerek yok her geçen gün bir öncekinden daha iyi olur umarım hepimiz için 😊

Aynen katılıyorum size .ameliyatta hiç bişey yokmuş önemli olan sonraki psikoloji. Ama dediğiniz gibi mükemmel olacak diye şartlanmamak gerekir .birde ben kimse de kusursuz bir burun görmedim.

25 gün bitti benimde Aynaya bakmayarak ve sürekli foto çekip incelemeyerek bu süreci atlatmaya çalışıyorum.
Kesinlikle öyle ama bazı kişiler mukkemmelliyetçi bu yuzden hafif bir olayda 2.ameliyata girebiliyorlar ben oyle takıntılı değilim şükür suram daha yamuk buram soyle demem bakarım incelemem o kadar size de cok sevindim burnunuz her gecen gun daha iyi olur umarım

Ay ne iyi yapmışsınız böyle bir konu açarak elleriniz dert görmesin :) Benimde bir bucuk ay oldu ameliyatımın üzerinden genel olarak herşey normal görünmesine rağmen bir panik halindeydim ilk bir ay... Elden beklemekten başka bir şey gelmiyor can sıkmaya gerek yok her geçen gün bir öncekinden daha iyi olur umarım hepimiz için 😊
Ya anlıyorum o psikolojiyi sanki bir sey olacak gibi ama bence biz cok yorum okuyoruz baskalarının basına gelen bize de olacak sanıyoruz bu yuzden panik halinde olabiliyoruz anı yasamk çok onemli bu surecte hayatımız değişmedi biz değişmedik aynı biziz sadece burnumuz değişti goruntu de ister istemez değişti kendimizi kendimizden soyutlamamız gerekiyor bu surecte sabırla beklemek gerekiyor Allah çaresiz dert vermesin

Kesinlikle öyle ama bazı kişiler mukkemmelliyetçi bu yuzden hafif bir olayda 2.ameliyata girebiliyorlar ben oyle takıntılı değilim şükür suram daha yamuk buram soyle demem bakarım incelemem o kadar size de cok sevindim burnunuz her gecen gun daha iyi olur umarım

Estetik olunca işte insan kusursuz mükemmel olacak sanıyor. Ne kadar güzel de olsa incelenirse mutlaka bişey bulunacaktır.
Sizin içinde öyle olsun inş . Hergün daha güzel bir burunla uyanın 🥰

Estetik olunca işte insan kusursuz mükemmel olacak sanıyor. Ne kadar güzel de olsa incelenirse mutlaka bişey bulunacaktır.
Sizin içinde öyle olsun inş . Hergün daha güzel bir burunla uyanın 🥰
Aynen öyle sanıyor ama mükemmel olmaya değil eskisinden iyi bir burna sahip olmak önemli bu surec yıpratsa da ayaktayız sukur kendiyle yabancılasan değil de barışık olanlardan olalım inşallah

arkadaşım olmuştu burun ucu düşünce kötü oldu ama estetiği başarılı geçenler için muazzam bir süreç diliyorum ki benimki de güzel geçer

Instagramı filan yok. Nette de çok bişey bulamazsınız. Ancak gidip muayene olup konuşmak gerek.
Güzel sonuçlar diliyorum size
Tesekkurler evet baktim instagramı yok.
Instası olmayanlari direk eliyorum yaptigi burunlari gormem gerekiyor çünkü ben yurtidisindanim istedigim zaman git gel yapip muayene olma şansım yok

X