BURUN AMELİYATI(RİNOPLASTİ) SONRASI GÖZ ALTINDA ÇÖKÜKLÜK

el nino

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
16
3
23
9 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. Göz altlarımda zaten çöküklğk ve morluk vardı genetik olarak fakat ameliyattan sonra cok daha belirgin hale geldi. Beni gören ne oldu gözüne diye soruyor. Yaşım 23 en az 5 10 yaş yaşlı gösteriyor. Benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu burun derim kalın halen ödem var biraz zamanla düzelme şansı var mı?

el nino

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
16
3
23
Bu durumda

Eklentiler

• 020503D1-F183-485F-972E-256D3D6B5BE0.jpeg
    020503D1-F183-485F-972E-256D3D6B5BE0.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 197

zeytin484

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
22
14
Çöküklüğün sadece burun ameliyatıyla ilgili olduğuna emin misiniz benim de gözlerimin altında çöküklük ve morluk vardı burun ameliyatından sonra azaldı baya

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

el nino

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
16
3
23
Maalesef ameliyattan sonra cizgiler cok belirgin hale geldi. İşin işginç yanı ameliyat sonradı kilo aldım bir de verince nasıl olacak bakalım.

Mathmom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
146
47
31
Benim 26.gunum daha ama ayni cokuk goruntu bende de var eskiden boyle degildi insallah gecer zamanla

blondgunes

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
13.864
18.527
burnun halaa şiş gibi

ben amelıyat olalı çok oldu ozamanlar masaj yaptırırdı drlar halaa bu uygulama varmı bilmiyorum ama
bunun halaa şiş

radikalkararlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
94
28
30
En çok canımı sıkan da bi yeri düzeltelim derken bi yerden olmak. Dolgu düşünüyorumda her sene uğraşmak ne biliyim zor olabilir. Siz yağ enjeksyonu mu önerirsiniz ışık dolgusu mu ?
Ben yağ enjeksiyonu yaptırdım basenımeen alındı yag ama suan butun bacagm mosmor. O kadar kucuk yağ için nasıl bukadar morardım şaşırıyorum

kadriyana

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
124
120
29
9 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. Göz altlarımda zaten çöküklğk ve morluk vardı genetik olarak fakat ameliyattan sonra cok daha belirgin hale geldi. Beni gören ne oldu gözüne diye soruyor. Yaşım 23 en az 5 10 yaş yaşlı gösteriyor. Benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu burun derim kalın halen ödem var biraz zamanla düzelme şansı var mı?
Bu göz altı çöküklüğü ameliyat olan çoğu insanda olabiliyor sanırım kemer gidince boş kalan deri kendini salıp Aşağı iniyor Bn rino olanları göz altlarına bakarak anlayabiliyorum Sadece sizin başınıza gelen bi durum değil çünkü rino azda olsa çokta olsa bi çöküklük bırakıyor tavsiyem profesyonelce bi çözüm bulmanız göz altı ışık dolgusu diye bi uygulama var düşünebilirsiniz geçmiş olsun .

el nino

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
16
3
23
Bu göz altı çöküklüğü ameliyat olan çoğu insanda olabiliyor sanırım kemer gidince boş kalan deri kendini salıp Aşağı iniyor Bn rino olanları göz altlarına bakarak anlayabiliyorum Sadece sizin başınıza gelen bi durum değil çünkü rino azda olsa çokta olsa bi çöküklük bırakıyor tavsiyem profesyonelce bi çözüm bulmanız göz altı ışık dolgusu diye bi uygulama var düşünebilirsiniz geçmiş olsun .
Çok teşekkürler.

kadriyana

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
124
120
29
En çok canımı sıkan da bi yeri düzeltelim derken bi yerden olmak. Dolgu düşünüyorumda her sene uğraşmak ne biliyim zor olabilir. Siz yağ enjeksyonu mu önerirsiniz ışık dolgusu mu ?
Bu konuda size çok katılıyorum bi taraf yapılırken bi taraf bozuluyor neyse ki çözümü var hiç dert etmeyin 😌