burun ameliyatı sonrası burun ucu

hanim97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
57
7
27
merhaba 2,5 ay önce burun ameliyatı oldum. Burun ucum çok sert ve kalkık. bu durum beni çok üzüyor. bu sertlik yumuşuyor ve normal bir burun gibi duruyor mu? ne kadar zamanda oluyor. kast katı bir burun . sanki birisi alıp yüzüme yapıştırmış gibi. tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Ya bende ameliyat olmayı istiyorum araştırıyorum ama Ali Alper bayram bana çok guvenli ve deneyimli gelmedi açıkcası. Belki de çok iyi cerrahtır. Ben Beylikdüzünde oturuyorum. Beykent hastanesinde Mustafa hocaya ameliyat olmayı düşünüyorum ama bu doktor hakkında bilginiz var mı acaba?

Bu arada Mustafa hoca burun ucu ameliyat sonrası sert olmasın diye kapalı teknık yapıyorum demişti, açık teknikler de biraz daha sert oluyormuş. Tabii çok da bilgim yok açıkcası

Ya bende ameliyat olmayı istiyorum araştırıyorum ama Ali Alper bayram bana çok guvenli ve deneyimli gelmedi açıkcası. Belki de çok iyi cerrahtır. Ben Beylikdüzünde oturuyorum. Beykent hastanesinde Mustafa hocaya ameliyat olmayı düşünüyorum ama bu doktor hakkında bilginiz var mı acaba?
Kendisine ameliyat olmayı düşünüyordum vazgeçtim suan sil bastan doktor ara off of

merhaba 2,5 ay önce burun ameliyatı oldum. Burun ucum çok sert ve kalkık. bu durum beni çok üzüyor. bu sertlik yumuşuyor ve normal bir burun gibi duruyor mu? ne kadar zamanda oluyor. kast katı bir burun . sanki birisi alıp yüzüme yapıştırmış gibi. tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Merhaba bende kendisine ameliyat olmayı ama tereddüt ettim suan. Siz ne kadar ödediniz ve memnun musunuz suan burnunuzdan

Kendisine ameliyat olmayı düşünüyordum vazgeçtim suan sil bastan doktor ara
Merhaba bende kendisine ameliyat olmayı ama tereddüt ettim suan. Siz ne kadar ödediniz ve memnun musunuz suan burnunuzdan
ben çok memnunum doktordan . benim problemim ödemim ve ödemden dolayı beğenmiyorum. Başarılı bir doktor hakkını yiyemem. tavsiyede ederim. benim burada sorma sebebimde ödemin ne zaman geçmesi halkında bilgi almaktı . sizi yanlış yönlerdrmek istemem

Anladim bende yakin zamanda ona ameliyat olmayi düşünüyorum çünkü o yüzden peki ne kadar ödediniz

Valla ben de çok kararsızım. Birkaç kişiyle daha görüştüm ama nedense güven vermediler bana. Mustafa hoca konusunda da hastalarıyla konuştum, memnunlar ameliyatlarondan açıkcası bende beğendim burunlarını ama konuştuğum hastalarının çoğu hastanesinden şikayetçi. Kontrollerde muayeneye parası alıyorlarmış. Başka hastanede ameliyat etmemi istesem, sizce ayıp olur mu?

Valla ben de çok kararsızım. Birkaç kişiyle daha görüştüm ama nedense güven vermediler bana. Mustafa hoca konusunda da hastalarıyla konuştum, memnunlar ameliyatlarondan açıkcası bende beğendim burunlarını ama konuştuğum hastalarının çoğu hastanesinden şikayetçi. Kontrollerde muayeneye parası alıyorlarmış. Başka hastanede ameliyat etmemi istesem, sizce ayıp olur mu?
Bence olmaz ama kabul etmez diye düşünüyorum anlasmali oldukları için

Kalkık olması yapılış biçimiyle ilgilidir tabi ama sertlik doğal. Benim yaklaşık 10 yıl oldu yaptirali ucu sert tabi. Yani birinin burnunun ucuna bastirinca ıçine doğru gider ya, benimki taş gibi sert. Bi de insanlar konuşurken burun uclari hafif hafif oynuyor ama ameliyatlı buyrun uclari tamamen hareketsiz kalıyor. Sertlik bence hiç önemli değil ama keşke benimki de kalkık olsaydı

Ben burun estetiği çok istiyorum. Özellikle fransız burnu deniyor sanırım kalkık biraz. Ama araştırdığım sonrasında burun ucu düştüğü bir türlü cesaret edemiyorum

X