Burun ameliyatı sonrası burun ucunda kıkırdak çıkıntısı (fotoğraflı)

eylulkayihan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2021
30
1
23
Tekrar aynı soruyu soruyorum lütfen gören herkes cevap versin ameliyatımdan 6 ay geçti ama burun ucumda kıkırdak çıkıntısı var ve burun deliklerim eşit değil. Yandan bakılınca da kemer var. Ödemlerim geçti ama burnum böyle kaldı. Sağdan ve soldan tamamen farklı. Revizyonyaptırmalı mıyım sizce?

Son düzenleme:
Ben de hiçbi sorun göremedim gayet hoş görünüyor burnunuz. Gün ışığında çekilmiş bi fotograf atarsanız belki daha detaylı görünür

Tekrar aynı soruyu soruyorum lütfen gören herkes cevap versin ameliyatımdan 6 ay geçti ama burun ucumda kıkırdak çıkıntısı var ve burun deliklerim eşit değil. Yandan bakılınca da kemer var. Ödemlerim geçti ama burnum böyle kaldı. Sağdan ve soldan tamamen farklı. Revizyonyaptırmalı mıyım sizce? Eki Görüntüle 2863541 Eki Görüntüle 2863542 Eki Görüntüle 2863543
Aynisi bendede var bende diyorum benmi yanlis goruyorum evet ucunde var benimde iki ay oldu

Eklentiler

• Screenshot_20210603-203809_Gallery.jpg
    Screenshot_20210603-203809_Gallery.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 925
Burnun gayet guzel duruyo ben kemer falan da gormedim kalin deriliye benziyosun bekle 1 yilda oturuyomus burun ama kafana takicak hicbir problem gozukmuyo 😊
Evet kalın deriliyim ama burun ucumdaki kıkırdak çıkıntısı neden var acaba araştırdım internette böyle bişey bulamadım sadece benim başıma gelen bir olay sanırım ☹️

Evet kalın deriliyim ama burun ucumdaki kıkırdak çıkıntısı neden var acaba araştırdım internette böyle bişey bulamadım sadece benim başıma gelen bir olay sanırım ☹️
Ben ince deriliyim gittigim dktor bana kikirdak eklencek eline gelebilir hatta ince derilisin disaridan gozukebilir falan demisti ilk senin basina gelmiyodur😊 masaj falan yapiyomusun hala belki masaj yapsan bide resimde gozukmuyo yani ben.gormedim eger sadece eline geliyosa hic takma bile cok hos burnun gercekten🥰

Tekrar aynı soruyu soruyorum lütfen gören herkes cevap versin ameliyatımdan 6 ay geçti ama burun ucumda kıkırdak çıkıntısı var ve burun deliklerim eşit değil. Yandan bakılınca da kemer var. Ödemlerim geçti ama burnum böyle kaldı. Sağdan ve soldan tamamen farklı. Revizyonyaptırmalı mıyım sizce? Eki Görüntüle 2863541 Eki Görüntüle 2863542 Eki Görüntüle 2863543
Asimetrik bir görüntü yok. Su an sdece kompleks yapıyorsunuz. Ameliyat sonrası bu gayet normal. Kimseye burnum nasil diye sormayin size tavsiyem.
Benim asimetri vardi revizyon oldum kolay degil dusunmeyin burnunuz gayet hos duruyor 6 ay cok erken daha burun ameliyati sabir gerektirir.

Ben ince deriliyim gittigim dktor bana kikirdak eklencek eline gelebilir hatta ince derilisin disaridan gozukebilir falan demisti ilk senin basina gelmiyodur😊 masaj falan yapiyomusun hala belki masaj yapsan bide resimde gozukmuyo yani ben.gormedim eger sadece eline geliyosa hic takma bile cok hos burnun gercekten🥰
Sadece elime gelse önemsemem dışarıdan çok belli oluyor

X