Burun ameliyatı sonrası Esnemek ve Hapşurmak Yardımm

Hoptribobbek

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2016
117
45
43
1 ay once ameliyat oldum her gün sürekli esneme geliyor uykumu alıyorum nefes sıkıntım da yok sadece birtanesi ara ara tıkanıp açılıyor. burun ucumda işlem yapılmadı ama çok geriliyor garip bi gerginlik oluyor esnerken burnumun ucu her hangi bir sıkıntı olmaz değil mi?
bir de her gün hapşırıyorum 3-4 defa arkadaşlar yardımcı olur musunuz bir sorun olur mu??

Hapsururken ağzından hapsur, aç ağzını kocaman kapatma :) ya da dilinle üst damagini baskila ve hafiften başını eğ ya da uzan, ozaman gecer

Hapsururken ağzından hapsur, aç ağzını kocaman kapatma :) ya da dilinle üst damagini baskila ve hafiften başını eğ ya da uzan, ozaman gecer
Önerin için çok teşekkür ederim :) fakat kendimi durduramıyorum bir süre sonra ne kadar dediğini yapsam da hapşuruyorum ağzım açık bir şekilde. esneme konusunda bilgisi olan var mı peki? bi zarar verir mi burna bu saatten sonra ucunu çekiştirdiği için Allah korusun düşecek diye korkuyorum açıkcası

Hicbir sey olmaz korkmayin. Rahatca esneyip hapsirabilirsiniz. Burun ucu öyle kolay düsecek bir sey degil. Sert bir darbe ancak etkileyebilir.

X