Burun ameliyatı sürecim hakkında (fotoğraflı)

bboobbeepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
362
340
30
Merhabalar,

27 yaşındayım, hafif bir kemerim vardı, bir de burun ucu düşüklüğüm vardı özellikle güldüğümde burun ucum çok fazla öne düşüyordu. 13 gün önce İzmir Ekol hastanesinde burun ameliyatı oldum. Şuan için burnumla ilgili her şey yolunda gidiyor gibi. Sadece son 3 gündür burun içi çok fazla şiş. Günde 3 kez deniz tuzu ile yıkıyorum, uçlarına bepanthol sürüyorum ve günde 3-4 kez de burun içime nazalnem sıkıyorum. Açıkçası hiç burun masajı yapmadım, yapmaya da korkuyorum baskıyı yanlış yere verirsem, asimetrik yaparsam diye. Burun ucumun istediğimden kalkık olduğunu düşünüyorum, sizce bu burun ucu düşer ve iyice oturur mu? Lütfen fotoğraflarda saçlarımı ciddiye almayalım 😅

Fotograf

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-10-11 at 13.59.13.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-11 at 13.59.13.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 1.300
  • WhatsApp Image 2021-10-11 at 13.59.48.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-11 at 13.59.48.jpeg
    122,9 KB · Görüntüleme: 1.272
Kusura bakmayin her postta ayri fotograf oldu ama site yuklemiyor...

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-10-12 at 11.39.03.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-12 at 11.39.03.jpeg
    140,9 KB · Görüntüleme: 1.259
Merhabalar,

27 yaşındayım, hafif bir kemerim vardı, bir de burun ucu düşüklüğüm vardı özellikle güldüğümde burun ucum çok fazla öne düşüyordu. 13 gün önce İzmir Ekol hastanesinde burun ameliyatı oldum. Şuan için burnumla ilgili her şey yolunda gidiyor gibi. Sadece son 3 gündür burun içi çok fazla şiş. Günde 3 kez deniz tuzu ile yıkıyorum, uçlarına bepanthol sürüyorum ve günde 3-4 kez de burun içime nazalnem sıkıyorum. Açıkçası hiç burun masajı yapmadım, yapmaya da korkuyorum baskıyı yanlış yere verirsem, asimetrik yaparsam diye. Burun ucumun istediğimden kalkık olduğunu düşünüyorum, sizce bu burun ucu düşer ve iyice oturur mu? Lütfen fotoğraflarda saçlarımı ciddiye almayalım 😅
Hangi doktora oldunuz? Bir de ayıptır sorması ne kadar ödediniz ?bende arayış içindeyim.

Merhabalar,

27 yaşındayım, hafif bir kemerim vardı, bir de burun ucu düşüklüğüm vardı özellikle güldüğümde burun ucum çok fazla öne düşüyordu. 13 gün önce İzmir Ekol hastanesinde burun ameliyatı oldum. Şuan için burnumla ilgili her şey yolunda gidiyor gibi. Sadece son 3 gündür burun içi çok fazla şiş. Günde 3 kez deniz tuzu ile yıkıyorum, uçlarına bepanthol sürüyorum ve günde 3-4 kez de burun içime nazalnem sıkıyorum. Açıkçası hiç burun masajı yapmadım, yapmaya da korkuyorum baskıyı yanlış yere verirsem, asimetrik yaparsam diye. Burun ucumun istediğimden kalkık olduğunu düşünüyorum, sizce bu burun ucu düşer ve iyice oturur mu? Lütfen fotoğraflarda saçlarımı ciddiye almayalım
Merhabalar,

Merhaba güncel durumunuz nedir burnunuz indi m

Merhaba
Masaj yapıyor musunuz? Ben de ameliyat oldum 15 gün oldu ama yapmaya korkuyorum. Doktor bana da yap dedi. Bir de son halinizi özelden atabilir misiniz. Ben nedense önceki resimleri de göremiyorum.

Benim 9 gün oldu, 6.gün alçım alındı bantlama yapılmadı, 7.günden beridir masaj yapıyorum ben☺️ Masaj korkutmasın sizi, yanlış şekillenmesine sebep bir şey olduğunu düşünmüyorum sadece kan dolaşımını hızlandırıyor ve ödemi attırıyor böylelikle burnun daha çabuk iyileşmesini sağlıyor.

X