Burun ameliyatına karar veriş ve yaşananlar

betizmm54

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
163
30
26
Anladım canım ne kadar bir ödeme yaptınız peki? Bende olmayı düşünüyorum randevu alıp nasıl derdimi anlatmaliyim sence devlet hastanesindeki doktora? Acemiyim yardimci olur musunuz :KK50:

Kumru sultan

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
93
31
30
Anladım canım ne kadar bir ödeme yaptınız peki? Bende olmayı düşünüyorum randevu alıp nasıl derdimi anlatmaliyim sence devlet hastanesindeki doktora? Acemiyim yardimci olur musunuz :KK50:
Tam hatırlamıyorum ama iki ile üç bin arası ödedim sanırım. Ne istediğinize karar verin ince küçük kalkık mı olsun yüzüme orantılı mı olsun sadece eğrilik mi gitsin... zaten doktorunuz iyiyse siz isteseniz bile ilerde pişman olacağınız yüzünüze uymayan bir burun yapmaz. Yüzün bi simetrisi var sonuçta, yüzünüze en uygun burnu doktorunuzla detaylıca konuşarak öğrenebilirsiniz.

betizmm54

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
163
30
26
Tam hatırlamıyorum ama iki ile üç bin arası ödedim sanırım. Ne istediğinize karar verin ince küçük kalkık mı olsun yüzüme orantılı mı olsun sadece eğrilik mi gitsin... zaten doktorunuz iyiyse siz isteseniz bile ilerde pişman olacağınız yüzünüze uymayan bir burun yapmaz. Yüzün bi simetrisi var sonuçta, yüzünüze en uygun burnu doktorunuzla detaylıca konuşarak öğrenebilirsiniz.
Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahisinden sıra aldım devletten. Doğru bir şey yaptım inşallah :mapus:

xiaoli

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2017
150
134
34
tim hemşireyi. (Kardeşim gerçekten uyandığımı böyle anlamış. Hemen asiliğinle kendini belli ettin diyor. Nükte ediyor sanırım.)
Odama geldim. Gözlerimde buz var,burnum kapalı,ağzımdan nefes alıyorum dudaklarım kavruluyor, suuuu suuu diye inliyorum. Narkozdan sonra dört saat bi şey içmek yasak. Ulan bide a

geçmiş olsun çok güzel olmuş ben de yeni yaptırdım baya mutluyum :) umarım tam oturunca da devam ederim beğenmeye :)

Kumru sultan

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
93
31
30
Ay hiç bilmiyorum ama siz söyleyince internetten baktım sanırım benim ki açık teknikle yapıldı. Çünkü dikişlerim burnun ucunda alttaydı. Ama çabuk geçti gibi izler pek hatırlamıyorum yani.

Melektiftik

MELEK
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2018
8
1
26
Kizlar bende ayin 16sina aldim burun estetigi dusunuyorum yorumlari iyi buldum ve bu doktora karar verdim umarim yanilmamisimdir pisman olmam...

Kumru sultan

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
93
31
30
En az iki üç ay sonrasına ameliyat günü veriliyormuş. İlk başta asistanlar bakıyor zaten sonra onlar doktora iletiyor ona göre gün veriliyor.