Burun ameliyatına karar veriş ve yaşananlar

denizogretmen23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
20
1
25
merhabalar ben bugun ozan beye muayene gittim ayak üstü zor kinustuk artık kanser hastalarına da bakıyormuş ameliyat icin bekleyen 269 kişi var kendisi doçentliği beklemeyip yurt dışına gidebilirim dedi muayenehane açmak niyeti olduğunu fakat A planının yurt dışına gitmek olduğunu söyledi dünya basıma yıkıldı siz gün alın ama durum belli degil dedi numarasi var sizde kızlar varsa atabilirmişsiniz bana çok rica ediyorum belli muayenehane acar oraya giderim lütfen

Şanslıymışsın benim yamuk oldu 2 ay oldu umarım düzelir her gün masaj yapıyorum keşke herkes gibi düzgün burnum olsaydı zaten her işim yamuktur buda düzgün gitseydi şaşırırdım

mer[/QUOTE]
Benim de haftaya randevum var ozan beye burun estetiği olmak istiyordum çok üzüldüm şu an ya devlet hastanelerinde adını duyurmuş başka iyi plastik cerrahi var mı acaba

susu 5511

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2014
63
26
41
Ben o sıraya girmedim çünkü garanti vermiyor ucu acil konuştu yüksek ihtimal ayilicam dedi ben yazdırmadım adimi peki hastalar dedim bi şekilde öğrenecekler burada olmadığımı dedi ‍♀️♀️ Yıkıldım

susu 5511

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2014
63
26
41
Aslında ameliyat olan arkadaşlarda tlf var bize verebilirler mi hiç değilse gittiği yerde buluruz lütfen arkadaşlar yardım edin

bskalsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
2
1
Şu anda Dr Ozan Aslan Şişli Etfal in Sarıyer Ek Hizmet binasında gözüküyor. Pazartesiye randevu aldım. Ama ben başka bir işlem için kendisini ziyaret edeceğim.