Burun Ameliyatlarinda Muhtesem! Dr. Selcuk Kuyubasi

2 gun sonra ameliyatmi olcan flekaww? Dr ile gorustunmu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hakkinda hayirlisi olur insallah hersey diledigin gibi gider👼

Ameliyatttt sonrasi foto paylasirsan cok sewinirim.

Mutlaka at canim merakla beklicem

Allah yardimcin olsun.dr konusunda burda kafam cok karisti ama cogu reklam yapio buna kanaat getirdim. Icin rahat olsun ..

Yaza alabilirim ben foto ancak .ozaman olucam cunki dr randevu vermedi henuz tarih belli deil.

Fotolarimi doktora yolladim ictenlikle cevap yazmis.cok anlayisli hosgorulu ve sabırlı tabi bisuru soru var aklimda yuz yuze gorustugumde sorucam umarim bunaltmam doktoru😁

Kızlar sakin olun ben de yaklaşık 3 hafta önce Selçuk Kuyubaşı'na ameliyat oldum. Açıkçası öyle apar topar oldu ki benim ameliyatım başka bir doktoru görmeyi bırakın, Selçuk Bey'i bile doğru düzgün araştıramadım. Ciddiyim apar topar oldu benim ameliyatım ve şu anki aklım olsa Selçuk Bey yerine başka birine ameliyat olurdum :KK43: Ameliyatımın üzerinden 3 hafta geçmiş olmasına rağmen şişliklerim inmedi, burnum genişledi sanki hani o iki kaş arasındaki boşluk var ya, inanılmaz büyük. Bunlar ödemdir diye tahmin ediyorum gerçi. Neyse bir de burun deliklerimde küçük bir asimetri var :) Ciddi anlamda şişlikler indikten sonra öyle kalırsa burun deliklerim kafayı yerim. İnşallah burnumun şekli oturduğunda güzel haberler verebilirim sizlere :KK25:

Son düzenleme:
Bu arada Selçuk Kuyubaşı ile ne zaman araştırma yapsam, sadece ''muhteşem'' kelimesini görüyorum; işin ilginç yanı kendisi de muhteşem olduğunu söyleyip duruyordu ama asimetrik burun deliklerimin nesi muhteşem oldu anlayamadım...

Ameliyatttt sonrasi foto paylasirsan cok sewinirim.

Bu arada Selçuk Kuyubaşı ile ne zaman araştırma yapsam, sadece ''muhteşem'' kelimesini görüyorum; işin ilginç yanı kendisi de muhteşem olduğunu söyleyip duruyordu ama asimetrik burun deliklerimin nesi muhteşem oldu anlayamadım...

Neden sen begenmiyomusun yaptigi burunlari

Neden sen begenmiyomusun yaptigi burunlari

Canım beğeniyorum ya da beğenmiyorum diyemem aslında, çünkü yaptığı burunları göremedim henüz kendiminki hariç. İnternette hiç fotoğraf yok benimki de henüz şiş olduğu için bir şey belli değil ama deliklerin birbirinden farklı olması canımı sıkıyor kendi burnumu pek beğenmedim yani.

Son düzenleme:
Bende hic yaptigi burunlari gormedim sir gibi😄

Selamm formidable,bende selcuk beye ameliyat oldum 6.gunum.benimde bira aceleye geldi malesef.burun deliklermde bende de asimetriklik var fakar oncesinde de esit deyillerdi.ben dokunulsun istemedim.eskiden onden kucucuk burnum vardi tek sorun yandan az bir kemerdi.suan alcili fakat ucu sis tabiki.sende duzelme olmadi mi? Eski halinden demi kotu oldu?:KK43:

Bana acil cevap yazarmisin?gercekten bu yorumlari okuyunca cok korkmaya basladim.zaten durup dururken ameliyat oldum.onden harika bir burnum vardi simdi alci icinde ucu kocaman keske kemer ve az bi yamukluk icin hic ellemeseydim:KK43:

Bana acil cevap yazarmisin?gercekten bu yorumlari okuyunca cok korkmaya basladim.zaten durup dururken ameliyat oldum.onden harika bir burnum vardi simdi alci icinde ucu kocaman keske kemer ve az bi yamukluk icin hic ellemeseydim:KK43:

Canım benim, uzun zamandır uğrayamıyordum buraya bu yüzden geç cevap veriyorum lütfen kusura bakma. Evet ilk zamanlar gerçekten psikolojim bozulmuştu burnumdan dolayı, ameliyat oldu bittiye geldi vs... Suratım ilk bir ay avatar gibiydi kaşımın arasındaki şişlik inanılmaz kötüydü ve ayrıca burun deliklerimde asimetri vardı çünkü sol tarafıyla daha fazla uğraşmış Selçuk bey. Orası daha çok şişmiş yani. Şimdi ise şişliklerimi sadece ben farkediyorum aynaya baktığımda, o da çok dikkatli bir şekilde bakınca belli oluyor. Burnuma aşığım diyebilirim ama sabır gerekiyor, şimdi ameliyat psikolojisi falan onları yeni attım sonuçta suratımızın ortasında duran bir şey burun saklama imkanımız yok kötü olsaydı yıkılırdım. En az bir ay beklemelisin ben buraya yazdığım şey için de pişman oldum ve utandım açıkçası çünkü Selçuk bey işinde bir numara. Geçen gün arkadaşımın arkadaşlarıyla tanıştım konu burun estetiğine geldi. Benim burnum estetik dediğimde şok oldu kızlar o kadar doğal yani. Fotoğraf atarım istersen özelden de eski halimi de atarım için rahat olsun en fazla iki ay sonra Selçuk beye teşekkür edeceksin :)

Merhaba kizlar.onceden de yazdigim gibi selcuk beye cok fazla arastiramadan aneliyat olmustum.benim tavsiyem selcuk bey yerine kendinize bu iste uzman ve burnunuzu en ince ayrintisina kadar degerlendiren bir doktora ameliayt olun.ben kendisine olduguna cok pismanim ve burnum eskisindn de korkunc durumda.uzak durun diyorum baskada birsey dememe gerek yok sanirim.bu yorumu da kendisine ait bir soru sorulan her konunun altina yapistirabilirsiniz.

X