Burun estetiği 15.gün hala ağrım var

mimoza 1687

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2016
15
1
17 ağustos 2021 tarihinde burun estetiği ameliyatı oldum. İlk 3 gün çok ağrılı sızılı geçti. Sonra ki günlerde biraz rahatladım fakat 15.gün yeniden ağrılar başladı tüm yüzüm dişlerim ağrıyor sinüzit olmuşum gibi yüzüm ağrıyor. Geçici olduğunu söylediler. Sizlerde bu sürede ağrısı olanlar varsa geçti mi kendiliğinden ne kadar sürede geçti bilgi verirlerse çok memnun olurum normale dönmicem gibi geliyor

Doktorunuza danışın. Tamam hafif sızı normal de ağrı fazlaysa dikişler falan mı zarar gördü acaba?
Sordum doktora geçici dedi ağrı kesici kullan dedi sabah akşam ağrı kesici almadan duramıyorum. 3 gündür böyle. Ne zmaan geçer bilmiyorum heves kalmadı içimde. Teşekkür ederim cvp yazdığınız için

Ağrı eşiğinkişiye göre değişir. Gerilme gibi oluyorsa bu normal bence
Gerilme gibi değil de acayip bi baş ağrısı gözlerimden yaş geliyor ağrıdan. Dişlerime de vuruyor sabah akşam ağrı kesici kullanıyorum. İnşallah geçer bir an önce çok zorladı beni bu ameliyat. Teşekkür ederim cvp yazdığınız için

Ağrılar ilk haftalarda normal, bünyemize göre kişiden kişiye farklılık gösteriyor, ama benim de çok fazla ağrım olmuştu özellikle sizdeki gibi diş ağrısı çok rahatsız etmişti, ve ben hayatımda kullanmadığım kadar ağrı kesici ilaç kullanmak zorunda kaldım bu süreçte çünkü baya dayanılmaz ağrılardi.
Şuan hepsi geride kaldı, hiç endişe etmeyin geçici bir süreç, 1 ay sonunda normale dönmeye başlamıştım ben...Ki 3.ay sonunda bile burunda ödem ve sislikler oluyor.Gecmis olsun, içinizi ferah tutun geçecek.🌿

Nasıl iyi geldi mesajınız çok teşekkür ederim ben de 1 kutu ağrı kesiciyi bitirdim. Devam ediyorum hala. İnşallah ben de normale dönebilirim en kısa sürede. Burnum güzel oldu ama içimde heves kalmadı. Çoğunluk ağrı acı yok yazıyor insan daha bi korkuyo bi sorun mu var diye. Benim de geride kalır inşallah tekrar teşekkür ederim ☺

Rica ederim ne demek, yazınızı okuyunca direk kendi yaşadıklarımi anımsadım ☺️ Aynı korkuları ben de yaşamıştım.Hayatimda ağrı kesici tek tük kullanmis biri iken ömrümün tüm ilaç hakkını bu süreçte kullandım sanirim..🙂
Öyle endişe ediyordum ki dişlerim bile ağrıyor diye çok korkmuştum , yani burun ameliyatı olup diş ağrısı çekmekte ayrı enteresandi ama önceden burda okumuştum özellikle bazı arkadaşlarda şiddetli yüz, baş ve diş ağrısını..Sanirim ağrı esigimiz düşük, çünkü ağrısız ,sızısız ,stressiz bir süreç asla değil..Çok hafif atlatanlar elbet vardır ama ben ilk günler pişman olmuştum baya zorlanmistim☺️
Şuan herşey yolunda çok şükür iyiki diyorum, gelip geçiyor hepsi.
Sizin de az kalmis bir iki hafta sonra normale dönmeye başlarsınız inşallah ,hiç korkmayın, hepsinin geçeceğini düşünerek rahatlayabilirsiniz ..🌷

Ne kadar teşekkür etsem az nasıl teselli buldum anlatamam. Benim normal zamanda da başım çok ağrıdığı için şimdi iyice arttı demek ki ameliyatın etkisiyle. Sizin adınıza da çok sevindim ne güzel geride bırakmış olmak. İnşallah benim de en kısa sürede ağrılarım geçer günlük yaşantımı çok etkiliyor. Tekrar teşekkür ederim ☺ ☺ ☺ ❤️❤️

Baş ağrılarınız için bol su içmek en büyük çözüm, günlük tükettiğiniz su miktarini biraz daha arttırın , aralarda da ekstra su içmeye çalışırsanız eminim baş ağrılarınız da azalacaktır, çok geçmiş olsun ❤️🌷🌷

Baş ağrılarınız için bol su içmek en büyük çözüm, günlük tükettiğiniz su miktarini biraz daha arttırın , aralarda da ekstra su içmeye çalışırsanız eminim baş ağrılarınız da azalacaktır, çok geçmiş olsun ❤️🌷🌷
Tavsiyenizi uygulayacağım inşallah faydasını görürüm ❤️teşekkür ederim ☺

Merhaba bende 21 augustos da ameliyat oldum sadece 1-2 gün agrim oldu onun dişinda egilince yada alcakta uzaninca agrili bi sizi oluyor ama dayanilmicak gibi degil cok gecmiş olsun sizede umarim en kısa zamanda atlatirsiniz

Merhaba bende 21 augustos da ameliyat oldum sadece 1-2 gün agrim oldu onun dişinda egilince yada alcakta uzaninca agrili bi sizi oluyor ama dayanilmicak gibi degil cok gecmiş olsun sizede umarim en kısa zamanda atlatirsiniz
Ne mutlu size ağrı sızı olmamış benim çok ağrım oldu şimdi normale dönmeye başladım çok şükür çok teşekkür ederim

Burun ucunu ve kanatları nasıl temizliyorsunuz? Hani öne eğmeme durumları varya ben biraz çekiniyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ağrılar ilk haftalarda normal, bünyemize göre kişiden kişiye farklılık gösteriyor, ama benim de çok fazla ağrım olmuştu özellikle sizdeki gibi diş ağrısı çok rahatsız etmişti, ve ben hayatımda kullanmadığım kadar ağrı kesici ilaç kullanmak zorunda kaldım bu süreçte çünkü baya dayanılmaz ağrılardi.
Şuan hepsi geride kaldı, hiç endişe etmeyin geçici bir süreç, 1 ay sonunda normale dönmeye başlamıştım ben...Ki 3.ay sonunda bile burunda ödem ve sislikler oluyor.Gecmis olsun, içinizi ferah tutun geçecek.🌿
Hangı doktorda oldunuz ben de düşünüyorum korkuttunuz beni 🤦🏻‍♀️

X