Burun estetiği 2. ay (resimli)

enprenses

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
21
19
29
Herkese selamlar, burun estetiği gerçekten psikolojik açıdan çok zor geçen bir iyileşme sürecini kapsıyormuş. Fiziksel hiçbir ağrım olmadı ancak her gün şişen, yamulan bir burun insanı mahvediyormuş. Neredeyse her gece forumda sizlerin açtığı başlıkları okudum, benzer deneyimler yaşayan var mı diye didik didik aradım. Şu an ilk aya göre daha iyi hissediyorum, düzelmeye başladı burnum ama atel çıktığında şok oldum, 1 hafta ağladım çok kötüydü hatırlamak bile istemiyorum. O yüzden bu satırları aynı durumda olup da okuyan varsa lütfen üzülmesin gün geçtikçe şişlikler iniyor, kusurlar düzeliyor. Eminim daha büyük değişimler yaşayacağım ama ilk hali ve şimdiki halini yüklüyorum. Sizlerin de fikrini merak ediyorum. Son olarak, doktor iki gün önce gittiğimde hala çok ödemli olduğunu söyledi ve masaj verdi. Şimdi onlara başladım. Bir de ben çok kavis ve kalkıklık istemedim, doğal olsun kemer gitsin yeter dedim. Bakalım, hala iyileşme sürecinde son şeklini ben de merak ediyorum.

İsteyen olursa atel çıktığındaki o korkunç halini de atarım. 😄

Son düzenleme:
Gayet hoş duruyor sağlıkla kullanın denir herhalde 😉 hangi doktora oldunuz aceba bir de ilk hali nasıldı ameliyat sonrası

Cok gecmis olsun,benim de 2ay olmak uzere seni okadar iyi anliyorum ki bende ayni surecleri yasadim yasiyorum,fiziksel hicbi zorluk yasamadim ama psikolojik olarak cokkk zor,benimde hala odemim var baya insallah zaman geçtikçe odemler daha da iner ve bize en yakisan goruntuye kavusuruz😊

geçmiş olsun, bence çok hoş olmuş burnunuz :) herkes bu yollardan geçiyor emin olun, ben de atel ve sonraki bantlar da çıktıktan sonra tam 10 gün boyunca eşimin başının etini yemiştim. çok çirkin oldum, domuza benziyorum diye :KK70: şu an 11 ay dolmak üzere, hala ödemlerim ve sertliklerim var, yani epey sabır gerektiren bir sürecin içindesiniz

Gayet hoş duruyor sağlıkla kullanın denir herhalde 😉 hangi doktora oldunuz aceba bir de ilk hali nasıldı ameliyat sonrası
Çok teşekkür ederim.🌸 Yukarıya fotoğraf yükledim, soldaki ameliyatsız hali. Doktorum Mustafa Demir. Burda genelde isim söylemiyorlar ama ben de pek aktif kullanmadığım için bilmiyorum. İsim söylemek yasak değil değil mi?

Cok gecmis olsun,benim de 2ay olmak uzere seni okadar iyi anliyorum ki bende ayni surecleri yasadim yasiyorum,fiziksel hicbi zorluk yasamadim ama psikolojik olarak cokkk zor,benimde hala odemim var baya insallah zaman geçtikçe odemler daha da iner ve bize en yakisan goruntuye kavusuruz😊
Amin inşallah. 🙏 Gerçekten zordu umarım sonuca değer. :)

geçmiş olsun, bence çok hoş olmuş burnunuz :) herkes bu yollardan geçiyor emin olun, ben de atel ve sonraki bantlar da çıktıktan sonra tam 10 gün boyunca eşimin başının etini yemiştim. çok çirkin oldum, domuza benziyorum diye :KK70: şu an 11 ay dolmak üzere, hala ödemlerim ve sertliklerim var, yani epey sabır gerektiren bir sürecin içindesiniz
Gerçekten öyleymiş, bu kadarını tahmin etmiyordum her gün değişiyor. İlk ay burun kanatları yamuk gibiydi şimdi o da düzeldi. Bakalım daha neler yaşayacağız.🌸 :)

En merak ettiğim şey ameliyat sonrası hapşurmak ya da kusmak gibi etki oluyo mu olursa bi zarar verir mi? Yaşadınız mı böyle sorunlar

En merak ettiğim şey ameliyat sonrası hapşurmak ya da kusmak gibi etki oluyo mu olursa bi zarar verir mi? Yaşadınız mı böyle sorunlar
Ameliyat sonrası burun içinde tampon olduğu için burun onu yabancı algılayıp daha çok hapşırık yapıyormuş, bunu önlemek için alerji ilacı reçete ediyor doktorlar. Ama ben ona rağmen hapşırdım zaten alerjik rinitim de var. :) Ağzınızı kapatmadan hapşırırsanız dikişlere falan zarar gelmez. Ben birkaç kere ağzımı açmadan da hapşırdım bir şey olmadı şükür ama yine de dikkatli olmak lazım tabi.🌸 Kusma olayını duydum ama bende olmadı, bulantı önleyici ilaç veriyorlarmış zaten anestezi altındayken, odada hemşireler kendi arasında konuşurken duydum.

Ameliyat olduğum günün akşamı 13 kez arka arkaya hapşırdım hiç bişey olmuyo👍🏼 Ağzınız açık hapşırın keza kapalı hapşırmak mümkün değildir herhalde 😁

Ya ben de ameliyat olalı 24 gün oldu ben de doğal bir burun istiyordum ama sanki burnum kalkık gibi hissediyorum ve burnum sola doğru yamuk şu an burun deliklerim eşit değil önceden böyle bir sorunum yoktu. Düzelir değil mi? 😊

Ya ben de ameliyat olalı 24 gün oldu ben de doğal bir burun istiyordum ama sanki burnum kalkık gibi hissediyorum ve burnum sola doğru yamuk şu an burun deliklerim eşit değil önceden böyle bir sorunum yoktu. Düzelir değil mi? 😊
Bu arada sizde kavis durmuyor gayet hoş burnunuz olmuş 😊

Benim ilk ayımda yamukluk vardı şu an düzelme eğiliminde, şişlikler de bir tarafa toplanıp yamuk gösterebiliyor. Umarım birkaç aya hepsi düzelir. Kalkıklık da bariz iniyor benim o aşırı kalkıklık indi.🙏

Benim ilk ayımda yamukluk vardı şu an düzelme eğiliminde, şişlikler de bir tarafa toplanıp yamuk gösterebiliyor. Umarım birkaç aya hepsi düzelir. Kalkıklık da bariz iniyor benim o aşırı kalkıklık indi.🙏
Evet evet doktoruma fotoğraf attığımda o da ödemden kaynaklı dedi ama yine de olan birine sormak ayrı rahatlatıyor teşekkür ederim. Kalkıklık için de doktorum kaldırma işlemi yapmadım dedi o yüzden neden kalkık gibi durduğunu anlayamadım inşallah dediğiniz gibi düzelir. Özelden bir burnumu atsam size olur mu? Acaba ben mi abartıyorum emin olamadım da.

X