burun estetigi fotoğraflı. Kalkiklik ve şişlik

deniz06060606

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2022
15
3
39
Merhaba 3 hafta oldu çok kalkık geliyor gözüme. Önden daha bi tuhaf .inermi bu kalkiklik ve burun uc8ndaki o top görüntü geçecek mi ..son fotoda gülümseyince bi değişik oluyorum .ameliyat kolay olanmış sonrası sıkıntı valla. Deneyimlil3rden yorum rica etsem..

Merhaba 3 hafta oldu çok kalkık geliyor gözüme. Önden daha bi tuhaf .inermi bu kalkiklik ve burun uc8ndaki o top görüntü geçecek mi ..son fotoda gülümseyince bi değişik oluyorum .ameliyat kolay olanmış sonrası sıkıntı valla. Deneyimlil3rden yorum rica etsem..
Burun ucunun top gibi olması gecici bir durum. Ayrıca burnunun çok güzel. Ben 3. Ayındayım burun ucunun top görünümü yaklasık ıkı bucuk aylıkken gecmeye basladı

Burun ucunun top gibi olması gecici bir durum. Ayrıca burnunun çok güzel. Ben 3. Ayındayım burun ucunun top görünümü yaklasık ıkı bucuk aylıkken gecmeye basladı
Gülünce olan görüntüde 1 aylıkken geciyor zaten. Önceden o görüntüden bende rahatsızdım ama kalıcı birşey degil merak etmeyin

Burnunuz gayet güzel görünüyor. Kalkık olan burunlardan şikâyet etmemelisiniz çünkü hem zamanla hem de yaş ilerledikçe zaten çok kalkık durmayacak. Ayrıca kalkık burun insanı daha genç ve dinamik gösteriyor. Bir de benim gibi, kalkık burun isteyen ama 2. ameliyatında bile bunun başarılamadığı insanlar var... :KK43:

Gülünce olan görüntüde 1 aylıkken geciyor zaten. Önceden o görüntüden bende rahatsızdım ama kalıcı birşey degil merak etmeyin
Teşekkür ederim..aslında sıkıntım.dudak ve burun mesafesi şuan..mesela ruj sürüp Dağıtırız ya onu yapamıyorum.cok mesafeli ve gergin. Üst dudagim gülünce iyice inceliyor..

Teşekkür ederim..aslında sıkıntım.dudak ve burun mesafesi şuan..mesela ruj sürüp Dağıtırız ya onu yapamıyorum.cok mesafeli ve gergin. Üst dudagim gülünce iyice inceliyor..
O görüntü geçici, biraz sabır. Eğer ki burun ucuna müdahale edildiyse zaten gülüş değişiyor ama düzeliyor sonra. Benim dudaklarım hep sizinki gibi, bir de bunun için mi üzüleyim acaba diye düşündüm şimdi. :KK43:

Valla suan dolgu lip lift için erken bakalim zaman ne gösterecek .fotoğrafınız varsa özelden atarmisinz.ayni seydenmi şikayetçiyiz.. ne kadar oldu sizin ameliyat olalı
Yok, ben henüz olmadım, olduktan sonra dudak üstü mesafenin uzaması olasılığını görüştüğüm doktorlara önceden sordum, onlar da lip lift yapılabilir öyle bir sıkıntı olursa dediler.

maşallah bence çok güzel olmuş hiç kusur aramayın bende ameliyat olalı 6 ay oldu ve mandal burun deformitesi oluştu gibi ameliyatımı yapan doktor kabul etmiyor öyle bir şey yok diyor inanın o kadar pişman oldum ki sizin ameliyatınızı hangi doktor yaptıysa ellerine sağlık bence şükredin

Yok arkadaşlar ya.herkes burnumun çok aşırı dik old.ve yakışmadığı yorumunu yapiyor..evet güzel bir burun ama resmen tepede ya.n3 gerek vardı bu kadar kalkikliga anlamış değilim..hergecen gün kalkıyor sanki .nekadar inebilir bukadar kalkiklik.gwrcekten tuhaf geliyor açiya bakin ya .hic memnun değilim.. okadar sıkıntı cekip sonucun kimse de olmayıp sen de böyle olması çok can sıkıcı. Böyle durum yaşayan ve bana fotolu nejadar inebil3cegini gösteren olur mu acaba.

Eklentiler

• 20220506_114803.jpg
    20220506_114803.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 211
  • 20220506_120155.jpg
    20220506_120155.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 204
Yok arkadaşlar ya.herkes burnumun çok aşırı dik old.ve yakışmadığı yorumunu yapiyor..evet güzel bir burun ama resmen tepede ya.n3 gerek vardı bu kadar kalkikliga anlamış değilim..hergecen gün kalkıyor sanki .nekadar inebilir bukadar kalkiklik.gwrcekten tuhaf geliyor açiya bakin ya .hic memnun değilim.. okadar sıkıntı cekip sonucun kimse de olmayıp sen de böyle olması çok can sıkıcı. Böyle durum yaşayan ve bana fotolu nejadar inebil3cegini gösteren olur mu acaba.
Bence çok güzelsiniz. O kadar kalkık değil, ki zaten zamanla düşmüyor mu? Zamanla istediğiniz gibi olur diye düşünüyorum.

Ben tam olarak böyle bir burun istemiştim ve bunu defalarca dile getirmiştim. Maalesef olmadı. Bence çok güzel duruyor, nefes probleminiz de yoksa lütfen bu güzel burnun kıymetini bilin. Ben yüzünüze de çok yakıştırdım.

Burnunuz kötü değil 1 yıl sonra 1 yıl daha düşecektir, dudak dolgusu yaptırarak burun ve dudak arasında ki mesafeyi biraz azaltabilirsiniz, asıl sıkıntı çene hattiniz da 1 2 ml çene dolgusu ve jawline ile efsane geçiş olur.Plastik cerraha yüz ölümünüzü yatırırsanız zaten size çene hattiniz mutlaka söyleyecektir. Liplift güzel ama ömür boyu iz kalma durumu var biraz sıkıntılı.

Burnunuz kötü değil 1 yıl sonra 1 yıl daha düşecektir, dudak dolgusu yaptırarak burun ve dudak arasında ki mesafeyi biraz azaltabilirsiniz, asıl sıkıntı çene hattiniz da 1 2 ml çene dolgusu ve jawline ile efsane geçiş olur.Plastik cerraha yüz ölümünüzü yatırırsanız zaten size çene hattiniz mutlaka söyleyecektir. Liplift güzel ama ömür boyu iz kalma durumu var biraz sıkıntılı.
Ay şimdi bunu okuyunca size sormak istedim. Net çene ovali zamanla kayboluyor ya, onun için ne yapılabilir? Siz bayağı bilgilisiniz anlaşılan . :oops:

X