Burun Estetiği Öncesi-sonrası resimli

Sadefrpne

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
41
32
37
Arkadaşlar iyi akşamlar. Burun estetiģi olalı 40 gün oldu. Onceki burnum çok düşük kemeri yüksekti. Öncesi sonrası resimlerimi ekleyeceğim. Bazen beğeniyorum bazen çok düz hiç kavissiz oldugu için beğenmiyorum. Forumda araştırmalarıma göre en az 3 ay geçmeai gerekiyor şekil almaya başlaması için ama ben bazen bu şekilde kalacak diye düşünüyorum. Yorum yaparsanız çok sevinirim

Değişir ama çok bir değişiklik beklemeyin, benim 1. Senem yeni yeni değişti lafını duyuyorum. Abartılacak kadar bir değişim yok tabi hala memnun değilim

çok güzel olmuş bende düşünüyorum biraz küçültmek istiyorum ama beni korkuttular burun deliklerin büyüyormuş falan diyorlar .d ankara da önerecek doktor olan var mı ?

çok güzel olmuş bende düşünüyorum biraz küçültmek istiyorum ama beni korkuttular burun deliklerin büyüyormuş falan diyorlar .d ankara da önerecek doktor olan var mı ?
Çok teşekkür ederim. Benim şuan en beğendiğim yer burun deliklerim daha çk yeni benim 40 gün falan oldu daha sonra nasıl olur bilemem ama şuan asimetri veya büyüme yok.

burnunuz keşke çene hizanızı geçmeseymiş. o zaman tam olurmuş.

burnunuz keşke çene hizanızı geçmeseymiş. o zaman tam olurmuş.
Doktorum çenen geri nekadar küçültsemde sana burnun büyük gelicek. Çene implantıda öneririm demişti. Sonra ameliyattan önce tasarım için çekilen fotolarda duruş şeklinden sanırım çenemin geride olduğu belli olmuyordu tasarım o şekilde yapıldı.beni de rahatsıź edem detay o bir umut şişliklerin inmesini bekliyorum belki ozaman ucuda küçülürse o orantısızlık gözüme batmaz yorumunuz için teşekkür ederim

Doktorum çenen geri nekadar küçültsemde sana burnun büyük gelicek. Çene implantıda öneririm demişti. Sonra ameliyattan önce tasarım için çekilen fotolarda duruş şeklinden sanırım çenemin geride olduğu belli olmuyordu tasarım o şekilde yapıldı.beni de rahatsıź edem detay o bir umut şişliklerin inmesini bekliyorum belki ozaman ucuda küçülürse o orantısızlık gözüme batmaz yorumunuz için teşekkür ederim
evet çeneniz geri. yaptırabilirsiniz isterseniz. yandan belli oluyor evet ama eminim karşıdan öyle görünmüyordur.

evet çeneniz geri. yaptırabilirsiniz isterseniz. yandan belli oluyor evet ama eminim karşıdan öyle görünmüyordur.
Aynen karşıdan bir sıkıntı yok. Ona cesaret edemedim açıkçası etrafımda yaptıran kimsede yok süreci bilemedıgimden. Burunla idare edicem artık 🤗

Aynen karşıdan bir sıkıntı yok. Ona cesaret edemedim açıkçası etrafımda yaptıran kimsede yok süreci bilemedıgimden. Burunla idare edicem artık 🤗
Deniz kaya yaptırmıştı mesela. Değişirse çok şey değiştirir çene. Ama burundan önce olmalıydı. Bu saatten sonra dokunmayın. Kötü olabilir uyumlu olmazsa. Doktorunuz keşke ilk çeneye yönlendirseymiş. O zaman bayaaaaa güzelleşirdiniz:)

Merhaba ben de ameliyat olalı 40 gün oldu, yan profilden güzel duruyor ama onden burun yanak kısımları oldukça şiş hala... Biraz patates gibi duruyor:)) 40 gün az bir süre değil neden inmemis olabilir acaba tecrübeli arkadaşlar bilgilendirebilir mi? :KK43:

Arkadaşlar iyi akşamlar. Burun estetiģi olalı 40 gün oldu. Onceki burnum çok düşük kemeri yüksekti. Öncesi sonrası resimlerimi ekleyeceğim. Bazen beğeniyorum bazen çok düz hiç kavissiz oldugu için beğenmiyorum. Forumda araştırmalarıma göre en az 3 ay geçmeai gerekiyor şekil almaya başlaması için ama ben bazen bu şekilde kalacak diye düşünüyorum. Yorum yaparsanız çok sevinirim
Bence çok doğal olmuş:) benim cenem seninkinden daha geride :)

Çok güzel olmuş, şişliklerin inince çok daha güzel olacaktır Emin’im.. ne kadar güzel hemen böyle iyi sonuç almanız.. benim de sizinki kadar olmasa da kemerli burnum vardı, ameliyat oldum 26.günüm kemer alınan yerde hala sanki kemer var gibi eskisine göre tabi ki fark edilir şekilde değişim var ama yine de düz bir görüntü henüz elde edemedim☹️☹️☹️ Sizinkisi çok hoş olmuş

Merhaba ben de ameliyat olalı 40 gün oldu, yan profilden güzel duruyor ama onden burun yanak kısımları oldukça şiş hala... Biraz patates gibi duruyor:)) 40 gün az bir süre değil neden inmemis olabilir acaba tecrübeli arkadaşlar bilgilendirebilir mi? :KK43:
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Bu sizin cilt yapınıźla da alakalı olabilir. Geçen arkadaşım 1 aylik ve 4 aylik fotoğrafını atmıştı şok oldum. 1. Ayda sizin dediğinız gibi önden yanaklarla burun birleşmiş gibiydi. Ama 4m ayda yanakların gerginliği inmiş burjn ortaya çıkmıştı. O yüzden 40 gün daha

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Bu sizin cilt yapınıźla da alakalı olabilir. Geçen arkadaşım 1 aylik ve 4 aylik fotoğrafını atmıştı şok oldum. 1. Ayda sizin dediğinız gibi önden yanaklarla burun birleşmiş gibiydi. Ama 4m ayda yanakların gerginliği inmiş burjn ortaya çıkmıştı. O yüzden 40 gün daha çok yeni. Bide biz yaza denk geldik şişliklerimiz daha geç iniyor. Sizinde gün geçtikce güzelleşecektir olumlu düşünüyorum ben hep 💜💜

X