Burun estetiği sonrası dikişler

edaeat

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
87
25
24
Herkese merhaba burun ameliyatından sonra dikişleriniz ne zaman düşmüştü arkadaşlar? Ben ameliyat olalı 23 gün oldu ama hala bir kısmı duruyor

MissGamzeli

TeMMuZdan SoNSuZa
Pro Üye
13 Aralık 2009
10.867
1.994
34
benim burun kanatlarımın yanlarında ve iki delik arasındaki o dudak üstü kısımda dikişlerim vardı. 1. hafta kontrolümde doktorum kendisi almıştı.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :83.3 Kg. Şimdiki Kilom :84.8 Kg.

edaeat

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
87
25
24
benim burun kanatlarımın yanlarında ve iki delik arasındaki o dudak üstü kısımda dikişlerim vardı. 1. hafta kontrolümde doktorum kendisi almıştı.
Aynen benim de oralarda dikiş ama kendiliğinden düşen dikişlermiş bunlar, bir kısmı gitti ama bir kısmı duruyor hala