Burun estetiği sonrası gün gün tecrübelerim (Fotoğraflı)

Bugün tam 2 hafta oldu ameliyat olalı:KK53::KK53:
arada sırada konumun ilk mesajından güncelleme yapıyor ve yeni fotoğraflar ekliyorum.
Araştırma sürecinde en büyük sıkıntım bu tip topiklerin olmamasıydı.

Merhaba canım, 3.günüm bugün. Cem bey ameliyatımın çok başarılı olduğunu söyledi. Bende şimdilik mennunum, 1 hafta sonra kontrole gideceğim. Sen nasılsın?

Merhaba :KK52:
Çok sevindim :KK73: 1 hafta sonra alçıyı ve dikişleri alır rahatlarsın. Geçmiş olsun.
Ben gayet iyiyim ödemlerle ve burun içindeki dikişin iğrenç kokusuyla boğuşuyorum
Cumartesi gideceğim bende Cem beye. Alabiliyorsa almasını isteyeceğim içteki dikişi.
Yemek yerken hayvan leşi gibi kokuyor iğreniyorum :mad:

Şuan inanılmaz mutluyum :KK73:
Burnumun içinde olan iğrenç kokan iplerden kurtulduuuum:KK71:
Baktım ucu baya burun deliğimin ucuna kadar gelmiş sarkıyor
Tutup çok hafif çektim geldi:KK33:
Yaşasın leş kokusundan kurtuldum
:KK71:

DIPTISDIS post: 37646099 .!.:
Şuan inanılmaz mutluyum :KK73:
Burnumun içinde olan iğrenç kokan iplerden kurtulduuuum:KK71:
Baktım ucu baya burun deliğimin ucuna kadar gelmiş sarkıyor
Tutup çok hafif çektim geldi:KK33:
Yaşasın leş kokusundan kurtuldum
:KK71:

Ayy beyaz olan dikisi mi crktin aldiin? Benimdr veyaz dikisler burun jcundan gozukuyor ama grlmiyoo :) gerci ben kokudan kurtuldum ama nasil oldu bilmiyoruum

Ayy beyaz olan dikisi mi crktin aldiin? Benimdr veyaz dikisler burun jcundan gozukuyor ama grlmiyoo :) gerci ben kokudan kurtuldum ama nasil oldu bilmiyoruum

en içte baya dipte olan
uçtada var ama şeffaf misina gibi
onlarada ayrı uyuz oluyorum takılıp duruyor :KK51:
ben anca ışık tutunca görüyordum :KK53:
ben hala kokudan kurtulamadım ya
sanırım görmediğim bir yerlerde hala dikiş var:KK49:
sabah 11de randevum var gidince sorucam :KK76:

DIPTISDIPTIS .!.:
en içte baya dipte olan
uçtada var ama şeffaf misina gibi
onlarada ayrı uyuz oluyorum takılıp duruyor :KK51:
ben anca ışık tutunca görüyordum :KK53:
ben hala kokudan kurtulamadım ya
sanırım görmediğim bir yerlerde hala dikiş var:KK49:
sabah 11de randevum var gidince sorucam :KK76:

Koku berbat bisey ya bi kac gun cektim ama illallah ettirmisti :) sende kurtulureun bi an once umarim. Bu arafa seni takibe aldim. Albumu gorebilirsin :)

Koku berbat bisey ya bi kac gun cektim ama illallah ettirmisti :) sende kurtulureun bi an once umarim. Bu arafa seni takibe aldim. Albumu gorebilirsin :)

Bu leş kokusu ip olayı değilmiş :KK14:
Yani tamamen ona bağlı değilmiş.
Burun içi etlerim yakılmıştı benim:KK14:
Ondanmoş meğerse:KK12: çok fazla olmasada ara ara kokusu geliyor, ne hikmetse yemek esnasında oluyor
:kk77:

Ondanmoş meğerse:KK12: çok fazla olmasada ara ara kokusu geliyor, ne hikmetse yemek esnasında oluyor

Bende cok iyi temizledigim zaman geliyo o koku :) cikan pislikler bile kokuyo :s

Aa sasirdim buna :) Bira daha cekeck olabolirsin o zamann. Neyee tk derdin o olsun canim :)

Merhaba Dıptıscım,dün cesaretimi toplayıp dr.dan haftaya cumartesi randevu aldım.Bakalım nasıl geçeceko_ONe kadar zormuş karar vermek:KK17:Dr. beni ikna ederse ameliyat olmayı düşünüyorum

dıptısım çok güzel olmuş, zaten sen güzelsin be canım....:KK50::nazar:
Teşekkür ederim ablacım :oops:

Merhaba Dıptıscım,dün cesaretimi toplayıp dr.dan haftaya cumartesi randevu aldım.Bakalım nasıl geçeceko_ONe kadar zormuş karar vermek:KK17:Dr. beni ikna ederse ameliyat olmayı düşünüyorum

Sanırım görüşmen bugün sunak :KK53:
Gerçekten ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan ve doktora güvenirsen erteleme:KK51:
Çok kızıyorum kendime bu kadar ertelediğim için:KK14:

Merhaba..

Ben Cem Karas beye ameliyat oldum. Randevu gunu isteklerimi belirttim, anladim soz veriyorum istedigin gibi yapcam dedi ve ciktim 10 dakika icinde. Bilmiyorum neden ama cok guvenmistim. Soz verdigi gibi sonuc istedigim gibiydi.

Karizmatik, guvenilir ve en onemlisi basarili doktorum!
KAHRAMANIM; CEM KARAS.

Bugün farkettiğim ve üzüldüğüm bir nokta oldu...
Ben şişliklerden dolayı burun deliklerimin orantısız kaldığını düşünüyordum...
Fakat eski fotoğraflarıma göz attım çünkü eskiden de aynı şekilde biri aşağıda diğeri yukarıdaydı.
Baktım ki eski haliyle aynı bir değişim yok.
Burnum daha büyük olduğu için farkedilmiyordu ama şimdi ödemler geçtikçe daha belirgin olmaya başladı.
Hafif kaldırma yapıldığı için bariz belli oluyor canım sıkıldı...
Özellikle 2 yan profilim başka başka duruyor. Biri daha kalkık biri daha düşük.
Burun deliklerime özen gösterilmesini özellikle istemiştim fakat dikkate alınmadığını görmek üzdü beni...
Onun dışında şimdilik gördüğüm bir kusur yok, ödemler indikçe zaman zaman belirteceğim...
Merhaba 🌸 Burun delikleriniz aynı hizaya geldi mi?

X