Burun estetiği sonrası kemerde şişlik

burcak9895

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
4
1
28
Merhaba. 3 hafta önce burnumdan nefes alma problemimden dolayı ameliyat oldum aynı zamanda burun ucum kaldırıldı ve kemikte törpülenme işlemi yapıldı. Burun atelim ve bantlar çekildiği gün burun şeklim çok iyi görünüyordu. Ancak birkaç gündür burun sırtında şişlik var kemer gibi duruyor. Aynı zamanda sol iç kısımda şişlik ve yara var. Bu duruma moralim çok bozuluyor. Bu geçici bir durummudur tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirmi acaba. Ayrıca pazartesi günü doktor kontrolüne gideceğim

miyavdiyeceksiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
12
1
17
Merhaba. 3 hafta önce burnumdan nefes alma problemimden dolayı ameliyat oldum aynı zamanda burun ucum kaldırıldı ve kemikte törpülenme işlemi yapıldı. Burun atelim ve bantlar çekildiği gün burun şeklim çok iyi görünüyordu. Ancak birkaç gündür burun sırtında şişlik var kemer gibi duruyor. Aynı zamanda sol iç kısımda şişlik ve yara var. Bu duruma moralim çok bozuluyor. Bu geçici bir durummudur tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirmi acaba. Ayrıca pazartesi günü doktor kontrolüne gideceğim
Aynı problem ile doktora gittim doktor estetik sonrası bazı hastalarda çıkabiliyo gayet normal bu masajları yap burnuna gayet iyi şu an dedi muhtemelen geçici bir şey bende öyle umuyorum 😇

miyavdiyeceksiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
12
1
17

miyavdiyeceksiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
12
1
17
Aynı durum bende de oldu doktora gittim ve bir masaj önerdi bunu yaparsan geçer bazı hastalarda ameliyat sonrası böyle şişlik oluyor endişelenme dedi. Bilmiyorum bende geçmesini umuyorum bakalım 😇

miyavdiyeceksiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
12
1
17
B7E920F4-944C-4586-8065-2BB29A2A3E29.jpeg
Nasıl bir masaj söyler misin
Çizmiş olduğum yerlere burnun aşağısından yukarıya doğru hafif baskı uygulayacak şekilde baskı yapmanız gerekiyor ama biraz bastırın çok baskı yapmayın ağrı olmasın yani bu şekilde iyi geleceğini zamanla geçeceğini söyledi. Bakalım 🤷🏻‍♀️

miyavdiyeceksiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
12
1
17
4F483E75-A78A-49C7-9C69-BE60AE254C1D.jpeg
Çizmiş olduğum yerlere burnun aşağısından yukarıya doğru hafif baskı uygulayacak şekilde baskı yapmanız gerekiyor ama biraz bastırın çok baskı yapmayın ağrı olmasın yani bu şekilde iyi geleceğini zamanla geçeceğini söyledi. Bakalım 🤷🏻‍♀️