Burun Estetiği Sonrası Şişlik

oho99

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
7
0
33
Merhaba.10 gün önce ameliyat oldum.3 gün önce alcilarim çıktı.Burnum sağ ve sol profilden gayet güzel.Kemik alınmış düzleştirilmiş.Fakat burun ucum hala eskisi gibi.Açıkçası bu ameliyatı da burun ucu için olmuştum.Burnum önden çok kalın ve biçimsiz duruyor su an.Deliklerim de ayni hizada değil.Doktorum alciyi çıkarınca bu burun daha çok degisicek gibisinden konuştu.Cok fazla sisligim olduğunu burun ucunu ufalttigini şişlikler indikçe ufalacagini söyledi.İlk günler bu durumda olup burnu ilerleyen günlerde düzelen varmı?Dedigim gibi profillerin çok iyi burun fakat burun ucum kalın kaba ve biçimsiz.Sislik inse dahi düzeleceğini düşünmüyorum.Ne onerirsiniz

Ameliyatın çok yeni.. 1 ay sonra bile çok farkedecek. Hemen umutsuzluğa kapılma bence. Geçmiş olsun

Valla resim attım öncesi sonrasına.Mecbur kalmasam zaten olmazdim ama doktorda iyiydi neden böyle oldu anlamadım.Birazda şans işi sanırım işte.Gecmis olsun olan oldu artık

Merhaba 19. Günümdeyim aynı durumdan şikayetciyim. Yandan cok guzel kavıslı ve ıdeal boyutta bir burnum var. Ama burun ucum cok kaba ve büyük görünüyor. Hic ameliyat olmams gbi sanki. Umarım şişlikler inince daha ince ve minyon olur Burun deliklerimde asimetri fotoğraflarda cok net ama kendim aynada cok farkedemiyorum bunu.

Hepimize gecmis olsun :) umarım hersey daha guzel olur

X