Burun Estetigi?

Lili123123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
18
1
29
Selam arkadaslar,

aranizda "Dr Umur akıner" veya "Dr. Baver M. Şimşek"'de burun estetigi olan var mi? Ameliyat olmak istiyorum ama ikisinin arasinda cok gidip geliyorum.

Selam arkadaslar,

aranizda "Dr Umur akıner" veya "Dr. Baver M. Şimşek"'de burun estetigi olan var mi? Ameliyat olmak istiyorum ama ikisinin arasinda cok gidip geliyorum.
Selam. Umur akıneri bilmiyordum, instagramdan fotoğraflara baktım ama bence Baver şimşek’inkiler çok daha güzel. Ben de Baver beye olmak istiyorum fakat hakkında pek yorum yok. Sizin bilginiz var mı?

Selam. Umur akıneri bilmiyordum, instagramdan fotoğraflara baktım ama bence Baver şimşek’inkiler çok daha güzel. Ben de Baver beye olmak istiyorum fakat hakkında pek yorum yok. Sizin bilginiz var mı?
Malesef ne Baver bey nede Umur bey hakkinda bilgi bulamiyorum. Ama hastalariyla görüstüm cok memnunlar. Ben Umur bey‘de randevu aldim Agustosa. Cok gittim geldim ikisinin arasinda Ama Bence Baver beyin yaptigi burunlar Hepsi ayni gibi o yüzden Umur beyde ameliyat olmaya karar verdim 🙂 bakalim hayirlisi olsun 🙏

Malesef ne Baver bey nede Umur bey hakkinda bilgi bulamiyorum. Ama hastalariyla görüstüm cok memnunlar. Ben Umur bey‘de randevu aldim Agustosa. Cok gittim geldim ikisinin arasinda Ama Bence Baver beyin yaptigi burunlar Hepsi ayni gibi o yüzden Umur beyde ameliyat olmaya karar verdim 🙂 bakalim hayirlisi olsun 🙏
Umarım, hayırlısı olur 🙂 aynen öyle Baver beyin burunları hep aynı. Benim burnum biraz uzun. Ben de bu yüzden riske atmadan, o tür bir buruna sahip olmak için Baver beyi seçtim. En azından sonuç hakkında az çok tahminim var şimdiden 😀 Baver bey hakkında iyi kötü şeyler öğrenirseniz bana tekrar yazar mısınız lütfen 🙂 umarım en güzel sonucu alırız

Umarım, hayırlısı olur 🙂 aynen öyle Baver beyin burunları hep aynı. Benim burnum biraz uzun. Ben de bu yüzden riske atmadan, o tür bir buruna sahip olmak için Baver beyi seçtim. En azından sonuç hakkında az çok tahminim var şimdiden 😀 Baver bey hakkında iyi kötü şeyler öğrenirseniz bana tekrar yazar mısınız lütfen 🙂 umarım en güzel sonucu alırı

Hayır ben sadece bilgi almak için gitmiştim. Ailem henüz estetiği onaylamıyor ama ikna olduklarında direkt gideceğim doktor Baver bey. Teşekkür ederim o halde :)

Merhaba, Umur Bey’e ameliyat oldunuz mu? Durumunuz nasil? Memnun musunuz?

X