Burun estetikten sonra mutsuzluk

Doktorunuz kim acaba? Ve kaçıncı gününüdesiniz? Ayrıca neresini beğenmediniz? Ben 17. Gündeyim ve yüzüm değişti başka bir oldum sanki çok pişmanım 🥺🥺🥺

Doktorunuz kim acaba? Ve kaçıncı gününüdesiniz? Ayrıca neresini beğenmediniz? Ben 17. Gündeyim ve yüzüm değişti başka bir oldum sanki çok pişmanım 🥺🥺🥺
20 günüm. Bildiginiz findik kadar kalmis burunum, yüzümle bir alakasi yok. Dudak ve burun ucu cok acik kalmis. Ne yapcam bilmiyorum :KK43:

Ben görüntümden genel olarak memnumum ufak tefek sorunlar dışında,sanki burun ameliyatımdan sonra olmayan gıdım çıktı :halay:çenemin bu kadar geride olduğunu ameliyattan sonra farkettim. Bir de burun kanatlarında asimetri var aşırı derecede rahatsız ediyor içe doğru olan dilkişler yarık gibi kaldı vs.Bunlar böyle kalacaksa hiçbir şekilde mutlu olamam bu burunla

20 günüm. Bildiginiz findik kadar kalmis burunum, yüzümle bir alakasi yok. Dudak ve burun ucu cok acik kalmis. Ne yapcam bilmiyorum :KK43:
20 gün çok erken dudak ve burun ucu kapanır zamanla ama şiş olduğu için mesela benim de kocaman duruyordu ilk bantlar çıktığında. 20 günlük haliyle bile mi küçük.

Ben de aynı dertten muzdaribim. Yüzü ince burnum da inceydi sadece ucu düşüktü. Şimdi burnum hem kısaldı hem törpülendi minnacık bişey kaldı rezalet 😩😩😩

Ben görüntümden genel olarak memnumum ufak tefek sorunlar dışında,sanki burun ameliyatımdan sonra olmayan gıdım çıktı :halay:çenemin bu kadar geride olduğunu ameliyattan sonra farkettim. Bir de burun kanatlarında asimetri var aşırı derecede rahatsız ediyor içe doğru olan dilkişler yarık gibi kaldı vs.Bunlar böyle kalacaksa hiçbir şekilde mutlu olamam bu burunla
20 günümdeyim ve baska Doktorlarla görüsmeye basladim revizyon icin. Kendi kendini yiyiorum, insan keyfine Niye bicak altina yatar ki!

20 gün çok erken dudak ve burun ucu kapanır zamanla ama şiş olduğu için mesela benim de kocaman duruyordu ilk bantlar çıktığında. 20 günlük haliyle bile mi küçük.
Kavasak istemedim. Kavsak var. Burun ucu hafada olmasin dedim. Burun havada.

Bantlari cikardinda doktor Resmen Sok gecirdim, benimle alakasiz bir durum var.

Kavasak istemedim. Kavsak var. Burun ucu hafada olmasin dedim. Burun havada.

Bantlari cikardinda doktor Resmen Sok gecirdim, benimle alakasiz bir durum var.

Benim de ilk açtığında çok kalkıktı ama ben şok geçirmedim zamanla şişlikler geçtikçe iniyor çünkü. Kavis kısmı evet doktorlara üstüne basa basa uyarmadıkça çok fazla kavis veriyorlar. Benim de burun sırtım çok yüksekti onu indirmek için fazla mı kavis verir diye düşündüğümden üstüne basa basa fazla kavis vermeyin dedim, vermemiş gerçekten ama bende de kanatlarda asimetri var.
Ameliyat hiçbir şeymiş şu bekleme süreci insanı bunalıma sokar, yoldan geçen adama bile nerdeyse burnumda asimetri var mı çok farkediliyor mu diye sorucam:)) Şu an şişliklerden kaynaklanmayan bir sorun varsa bile beklemek zorundayız maalesef :KK43:((

Gözleriniz ayrık gibi geldi mi ilk etapta?

X