Burun kanatlarına atılan dikiş biraz açıldı ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN

luciana1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2022
3
0
28
21 gün önce burun ameliyatı oldum. Burun deliklerini küçültme amaçlı kesi atıldı ve dikişler var. Sonra farkettim burun deliğinin iç alt kısmında et açıklığı var. Güldüğümde yada burun deliklerini genişlettiğim zaman et açılıyor. Sanırım oradaki dikiş ipi çıkmış. Doktora gittim fakat dikiş atmamıza gerek yok orası kapanır dedi. Ama her hangi bi yara gibi değil kan yok ve kuruyup et nasıl kaynayacak bilmiyorum. Başına böyle bişey gelen var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

İyileştirici kremler var, size yazdı mı doktor? Öyle dediyse vardır bir bildiği diyeceğim de emin olamadım. Krem kullanıyor musunuz?

21 gün önce burun ameliyatı oldum. Burun deliklerini küçültme amaçlı kesi atıldı ve dikişler var. Sonra farkettim burun deliğinin iç alt kısmında et açıklığı var. Güldüğümde yada burun deliklerini genişlettiğim zaman et açılıyor. Sanırım oradaki dikiş ipi çıkmış. Doktora gittim fakat dikiş atmamıza gerek yok orası kapanır dedi. Ama her hangi bi yara gibi değil kan yok ve kuruyup et nasıl kaynayacak bilmiyorum. Başına böyle bişey gelen var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Geçmiş olsun bende de olmustu o zamanla kapanıyor sizin delikler küçülünce dıkısler kasıyor mu konuşurken

Farklı doktorlardan görüş alın ona göre hareket edin bence...

Bende de oldu hatta kaynamayacak bunlar dedim, acıklık olunca da delıkler esit olmaz diye düsunuyordum ve ben yemek yerken bile agzımı cok acmıyordum dıkısler kaynasın dıye ama su an kaynadı hıcbır sorun yok hatta doktor kaynamazsa tekrar dıkıs atarız demıstı

Merhaba brn ameliyat olali 1ay 1jafta oldu nerdeyse. Ayni durum bende de var. Sol burun deligimde kaynamayacak gibi duruyor ama herkes de kaynadi demiş bakalim ..

X