Burun kanatlarında asimetri.

Noraa89

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
2.854
1.307
35
Arkadaşlar merhaba, pazartesi günü ameliyatımın 1.ayı olacak. Sabırla şişliklerimin inmesini bekliyorum, attığım fotoda da burnum hala şiş fakat fotoda da göreceğiniz üzere sol taraftaki burnumun kanadı dışarıya doğru daha çıkık diğeri gibi düz değil. Bunu daha alçıdayken bile farkettim, alçıdayken biliyorsunuz kanatlar görünüyor hafif çıkıntıyı farkettim ama o zaman sorun etmedim alçılı ve şiş olduğu için. Alçılar çıkınca netleşir diye düşündüm fakat hala şiş olduğu için yine sorun etmedim fakat artık şekli ortaya çıkmaya başlıyor ve benim anladığım, etrafımda yorum yapan kişilerin de söylediğine göre şişlikle alalı değil sorun.

Pazartesi günü kontrolüm var, doktora söyleyince büyük ihtimalle hala şiş olduğu için böyle bir sorun olduğunu söyleyecek fakat ben şişlikle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ya da dikiş atalım eşitleyelim diyecek. Burun deliklerimde asimetri yok. Sormak istediğim sizce böyle bir görüntü için dikiş attırsam mı görüntü bariz belli mi? etrfımdaki herkes çok belli olduğunu söylüyor benim de aklıma takıldı. Ya da dikiş atttırırsam burun deliklerim de mi bu kez asimetri oluşur. Dikiş attırıp attırmamakta kararsızım. Başına böyle bir durum gelipte doktor nasıl bir düzeltme yoluna gitti merak ediyorum.

Son düzenleme:
Bu arada burun kenarlarındaki ıslaklık kantoron yağı :))) dikiş yerlerinin iyileşmesi için kötü görüntüyü için kusura bakmayın :)))

Geçmiş olsun.
Aydan aya değişiyor diyorlar ama tam olarak bilmiyorum tabii. Kantaron yağını neden sürüyorsunuz?
Bir de maske takıyor musunuz?

Geçmiş olsun.
Aydan aya değişiyor diyorlar ama tam olarak bilmiyorum tabii. Kantaron yağını neden sürüyorsunuz?
Bir de maske takıyor musunuz?

Teşekkürler
Burun kanatlarında dikişler vardı, alındı. Oradaki ameliyat yerinin çabuk iyileşmesi için kantoron yağı sür dedi doktor
Maske takıyorum fakat ağzımı sadece kapatıyorum 1 aydır hiç burnumu kapatmadım maskeyle, uyaranlara da amelşyat olduğumu dile getiriyorum

Ödemler eşit bir şskilde dağılmadığı için öyle gözüküyor olabilir ki ben pek göremdşm.
Ve hani ilk 3 ay burnunuza hiç bir şekilde yorum yapmayın o kadar çok değişiyor ki o ilk halinden eser kalmıyor.
Ben 7.ay gibi burnumun görüntüsüne alıştım artık yüzümle uyumlu hale geldi.
Size ödemlerin çabuk inmesi için hirudoid forte jel i tavsiye ederim. Hafifçe bastırmadan masaj yaparak uygulayın
Birde yüzümde asimetri olduğu için farklı görünüyor yan profiller sizde de öyle bir durum var sanki

Iki bucuk aydan sesleniyorum, benimki daha fark edilir oldu. Esitlenmesi icin dikis atma olayini doktorumla konusayim. Eger oyle bir sey mumkunse insallah yapar. :KK43:

Ödemler eşit bir şskilde dağılmadığı için öyle gözüküyor olabilir ki ben pek göremdşm.
Ve hani ilk 3 ay burnunuza hiç bir şekilde yorum yapmayın o kadar çok değişiyor ki o ilk halinden eser kalmıyor.
Ben 7.ay gibi burnumun görüntüsüne alıştım artık yüzümle uyumlu hale geldi.
Size ödemlerin çabuk inmesi için hirudoid forte jel i tavsiye ederim. Hafifçe bastırmadan masaj yaparak uygulayın
Birde yüzümde asimetri olduğu için farklı görünüyor yan profiller sizde de öyle bir durum var sanki
Maske takıyor musunuz? Taktınız mı

Sizinkisi yine iyi bu arada. :) benim bir taraf baya asagida duruyor.
Aslında benim de çok bariz belli bir taraf bombeli diğer taraf düz duruyor bakan herkes farketti diyebilirim:) foto da çok net çıkmamış gibi sanki.
Alçıları aldırmaya gittiğimde doktorun muayenehanesinde biriyle tanıştım kendisi kanatları daraltmak için doktor dikiş attı tekrar demişti belki bana da aynı işlem yapılır diye düşündüm.

arkadaşlar birazdan tekrar bi foto atıcam :)) dediğim asimetrinin daha net olarak belli olduğu, acaba belli mi olmıyor ben mi takıntı haline getirdim bilemiyorum :)) ama etrafımdakiler de asimetrinin olduğunu söylediler.

74906b17-c88e-4ae9-8f02-e80d48b7d077.jpg

Eklentiler

• 869c3589-3a0c-46ae-adc7-d05c97ce18ae.jpg
    869c3589-3a0c-46ae-adc7-d05c97ce18ae.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 314
Boyle bakinca sag taraf biraz daha asagida gibi ama sizinki cok cok dikkat etmedikce fark edilmiyor. İciniz rahat olsun. :)

Doktorların sanırım önden foto çok fazla paylaşmamasının sebebi bu :) yandan bir çok burun çok güzel duruyor fakat önemli olan önden olan görüntü.

En korktuğum şey başıma geldi :) siz doktorunuzla görüştünüz mü bu sorun ile ilgili? Benim bugün randevumu iptal ettiler yarın görüşücem büyük ihtimalle hala ödem var diyecek

Ayneen oyl
Doktorların sanırım önden foto çok fazla paylaşmamasının sebebi bu :) yandan bir çok burun çok güzel duruyor fakat önemli olan önden olan görüntü.

En korktuğum şey başıma geldi :) siz doktorunuzla görüştünüz mü bu sorun ile ilgili? Benim bugün randevumu iptal ettiler yarın görüşücem büyük ihtimalle hala ödem var diyecek

Ayneen oyle, odem denildi. 😅 iki hafta sonra uc ay olacak. Daha cok goze batmaya basladi. Gittigimde tekrar soracagim bakalim. :KK43:

X