Burun ucu düşüklüğü konusunda bilgisi olan arkadaşlar bakarmisniz(fotoğraflı)

masum_coko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2014
266
96
36
Arkadaşlar ben ocak 2016 da burun estetiği ameliyatı geçirdm. Aradan 14 ay geçti ve ben burun ucumun eskiye nazaran biraz aşağı indiğini görüyorum. (Buarada benm kemiğine müdahale edilmedi , burun ucu estetiği oldm) acaba diyorum zaman içerinde daha da inip bayaaa bayaaa dusermi?? Bu düşme olayı yıllar icnde olan bisey mii?? Yada dusecekse ilk 1 yılın içinde kendi belli eder son halini alir mi?? Açıkçası ben ne zaman "taam artik son halini aldı bundan sonra değişmez" diyebilirim ?? Resimde yazdım hangi aylara ait olduklarını. Sizce Burnum düşmüş mu?? Tecrübesi bilgisi olanlar fikirlerini paylasirsa coook mutlu olrum. Lütfen gerçekçi yorumlar yapin IMG_20170304_011431.jpg
:110:

Oncelikle burnunuz cok guzel onu demeden gecmiyim. Ben ameliyat olali bir ay oldu burnum cok kalkik bana gore burada ameliyat olan arkadaslarin cogu o ilk baslardaki kalkikligin zamanla biraz indigini soyluyor. Ayni sekilde doktor da bi miktar inecegini soyledi. Sizin de oyle olmus olabilir diye dusunuyorum. Burun ucu dusmesi cok daha farkli bi sey fotograflardan gordugum kadariyla.

Teşekkür edrm. Size de geçmiş olsn gonlnuzce kullanın inşallah burnunuzu. Burun ucu düşüklüğü nasıl bisey çok iyi bilmiyorum zaman içinde daha da iner mi ki diye endişeleniyorum. Allah kimseye 2. Ameliyati göstermesin inşallah çok zorlu bi surec

Arkadaşlar ben ocak 2016 da burun estetiği ameliyatı geçirdm. Aradan 14 ay geçti ve ben burun ucumun eskiye nazaran biraz aşağı indiğini görüyorum. (Buarada benm kemiğine müdahale edilmedi , burun ucu estetiği oldm) acaba diyorum zaman içerinde daha da inip bayaaa bayaaa dusermi?? Bu düşme olayı yıllar icnde olan bisey mii?? Yada dusecekse ilk 1 yılın içinde kendi belli eder son halini alir mi?? Açıkçası ben ne zaman "taam artik son halini aldı bundan sonra değişmez" diyebilirim ?? Resimde yazdım hangi aylara ait olduklarını. Sizce Burnum düşmüş mu?? Tecrübesi bilgisi olanlar fikirlerini paylasirsa coook mutlu olrum. Lütfen gerçekçi yorumlar yapinEki Görüntüle 1961983
:110:

bence düşmemiş ve son hali eskisine göre daha oturmuş ve güzel duruyor :KK66:

Bence düşmemiş, altında çok güzel poligon gölgeleri oturmuş. Zamanla istenen bir sonuç olarak biliyorum.

Buarada ben de kemiğe dokunmadan burun ucu ameliyatı olmak istiyorum siz kime ameliyat oldunuz?

bence düşmemiş ve son hali eskisine göre daha oturmuş ve güzel duruyor :KK66:
Aaaa temasaaaa mrb:) tanidın dmi beni:) güzel yorumun için teşekkür edrm... Sen nasilsn sen bi sıkıntı yok memnunsun inşallah?? Birkaç yerde okudm "ilk bi yıl çok güzeldi sonra düştü Burnum" DİE. Korktm bende düşme olayı yıllar içinde oluyor demişler falan...

Bence düşmemiş, altında çok güzel poligon gölgeleri oturmuş. Zamanla istenen bir sonuç olarak biliyorum.
Tesekkur edrm... Poligon gölgeleri ne bilmiyorum ama:) pamukkale üniversitesinde yrd dc dr Adem Topkara ya ameliyat olmuştum. En son açığa alındı demişlerdi, son durumunu bilmiyorum...

Aaaa temasaaaa mrb:) tanidın dmi beni:) güzel yorumun için teşekkür edrm... Sen nasilsn sen bi sıkıntı yok memnunsun inşallah?? Birkaç yerde okudm "ilk bi yıl çok güzeldi sonra düştü Burnum" DİE. Korktm bende düşme olayı yıllar içinde oluyor demişler falan...

merhaba canım, tanımaz mıyım :) ben de memnunum burnumdan, çok şükür bir sıkıntı yok. senin de burnun çok güzel görünüyor, zaten güzeldin fıstık gibi olmuşsun :KK66:
malesef ki bu burun ameliyatı insanı biraz takıntılı yapıyor, bende de öyle oluyo arada. aman şişlik indi mi, aman burnum düştü mü diye ben de çok soruyorum bazen kendime. bence hiiiççç düşünme sen de bunları, çok tatlış bir burnun var emin ol :KK66:

merhaba canım, tanımaz mıyım :) ben de memnunum burnumdan, çok şükür bir sıkıntı yok. senin de burnun çok güzel görünüyor, zaten güzeldin fıstık gibi olmuşsun :KK66:
malesef ki bu burun ameliyatı insanı biraz takıntılı yapıyor, bende de öyle oluyo arada. aman şişlik indi mi, aman burnum düştü mü diye ben de çok soruyorum bazen kendime. bence hiiiççç düşünme sen de bunları, çok tatlış bir burnun var emin ol :KK66:
Aman çok şükür, çok mutlu oldm memnun olmana... Gerçekten öyle yaa ameliyattan sonra takintilarm azaldı evet:) ama yerini başka şeylere bıraktı isteeo_O o senin guzelliginin yansimasi:KK200: tesekkur edrm hepnize içime su serptinz

burnunuzun ameliyattan önceki halini çok merak ettim, mümkünse bir foto paylaşabilir misiniz?
şu anki hali çok güzel olmuş bu arada, ucu da tam olması gerektiği gibi.

Burnun fistik gibi olmus 14ay gecmis sislerin inmiş sekli oturmuş bu zamandan sonra dusmesi icin hicbir sebep yok gule gule kullan :)

X