Burun ucum çok kalkık ve asla bana it gibi degil

ozguvenszbr

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
29
14
Merhaba arkadaslar bugun ameliyatımın 4.günü deli gibi istedigim ameliyatın suan deli gibi pişmanlığını yaşıyorum önceden burnum cok kemerli ve aşırı eğikti bu durum ozguvenimi çok dusuruyodu ben de uzun zamandır olmak istediğim ameliyatı oldum ama şöyle bi durum var doktor bana ameliyat fotoğrafımı gösterdiğinde tam bir hayal kırıklığıydı suan psikolojim çok bozuk burnum aşırı kalkik dudak mesafem çok fazla sinacaba benziyorum aynı psikolojim çok bozuldu ağlıyorum sürekli burun kalkıklıgı ve top gibi olan burun ucu düzelir mi ameliyat fotoğrafımda bile belli olmasa bu durumu bu kadar takmazdım belki ama resmen bana ait değil gibi

ameliyat fotoğrafımı özelden atayım doktorum cildim çok kalın olduğu için derimi biraz kazıdıgını soyledi burun ucum cok sis psikolojim bozuldu resmen uyuyamıyorum düşünmekten boyle kalır diye

ameliyat fotoğrafımı özelden atayım doktorum cildim çok kalın olduğu için derimi biraz kazıdıgını soyledi burun ucum cok sis psikolojim bozuldu resmen uyuyamıyorum düşünmekten boyle kalır diye
Merhaba sizin için uygunsa bana da özelden fotonuzu atabilir misiniz? Endişenlenmeyin bence, benim de ilk ay burnum kalkık görünüyordu, 10. Ayımdayım şu an düşük geliyor bana ucu. Burun ucu ödem geçip deri kendini salınca düşen bişey. Şu an ucu düz olsaydı, 1 yıl sonra burun ucum düştü diye üzülürdünüz.

Merhaba sizin için uygunsa bana da özelden fotonuzu atabilir misiniz? Endişenlenmeyin bence, benim de ilk ay burnum kalkık görünüyordu, 10. Ayımdayım şu an düşük geliyor bana ucu. Burun ucu ödem geçip deri kendini salınca düşen bişey. Şu an ucu düz olsaydı, 1 yıl sonra burun ucum düştü diye üzülürdünüz.
Merhaba ben 3,5 ay önce ameliyat oldum. Burun ucum kalkık değil. Sizinki çok düştü mü? Rica etsem sizinkini özelden görebilir miyim? 🥰

Attım size özelden fotoğrafımıııı

Foto atarmısınız bakalım. Benimde öyleydi ama şuan 1. Ayımı bitirdim ilk gün ki kalkıklığı yok

Merhaba ..benim de aynı sorun. Doktor kissaltmicam dedi, doğal olcak dedi ama fena kalkik oldu. Incek diyor ama öyle sert ki uc incek gibi değil...sizin serüveni resimlerle benimle paylaşabilir misiniz. Gerçekten depresyona girdim.hayata küstüm resmen.

Merhaba ..benim de aynı sorun. Doktor kissaltmicam dedi, doğal olcak dedi ama fena kalkik oldu. Incek diyor ama öyle sert ki uc incek gibi değil...sizin serüveni resimlerle benimle paylaşabilir misiniz. Gerçekten depresyona girdim.hayata küstüm resmen.
Yaa ben çok korkmuştum ama gerçekten iniyo resmen dalga geciyolardı hatta evde benimle sincap diye suan korkum kalmadı indi baya bi size resim atabilirim isterseniz özelden 20 gün olmasına rağmen ilk hafta haliyle eser yok gercekten

Cildin kalınsa çok düşme oluyor benim 1.5 ay oldu şu an istediğim gibi hatta daha fazla düşer diye korkuyorum bende. Hiç dert etme benimde ameliyat sonrası fotolarımda çok kalktık duruyordu

O sertlik geçiyor. Benim dört ayım bitti ciddi anlamda yumuşadı ve doğallaştı

Merhaba burnunuz nasıl şu an acaba. Benim 20 gün oldu nerdeyse ama hala kalkık geliyor gözüme

Burnunuz nasıl oldu indi mı acaba
malesef.. yapılan teknikten dolayı zaten inse deformasyon olmuş olur .. benim burun kavisim düz inmiyor, bazı doktorlar burun çökmesin diye iyice kavis verip burnu kaldırıyor .. şeklinden hiç memnun değilim şu an. Ama benimkisi tamamen yapılan teknikle alakalı diyebilirim.

malesef.. yapılan teknikten dolayı zaten inse deformasyon olmuş olur .. benim burun kavisim düz inmiyor, bazı doktorlar burun çökmesin diye iyice kavis verip burnu kaldırıyor .. şeklinden hiç memnun değilim şu an. Ama benimkisi tamamen yapılan teknikle alakalı diyebilirim.
Benim burnum da kavis yok iner mi sizce çok kötüyüm cidden umarım sizin de istediğiniz gibi olur

Benim burnum da kavis yok iner mi sizce çok kötüyüm cidden umarım sizin de istediğiniz gibi olur
kavis yoksa inme ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum en azından gördüğüm örneklerde böyle olmuştu ve teşekkür ederim malesef revizyon olacağım gibi duruyor 1.yılımın dolmasını bekliyorum

X