Burun ucum çok şiş ve top gibi (fotoğraflı)

bboobbeepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
362
340
30
Arkadaşlar merhaba, ameliyat olalı 15 gün oldu. Burun ucum çok şiş ve top gibi. Sanki günden güne iyice şişiyor. Bu şişliği en aza indirmek için ne yapabilirim? Bu kadar şişlik normal mi? Doktorum çok ilgisiz, sıkılgan bir tip. Ona danışmak bile istemiyorum.

Eklentiler

• 05A2BBE4-B451-49AD-819C-27EE9383DC73.jpeg
    05A2BBE4-B451-49AD-819C-27EE9383DC73.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 1.563
  • 41F9C37E-63D6-4300-BBA0-BF43DDA5A642.jpeg
    41F9C37E-63D6-4300-BBA0-BF43DDA5A642.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 2.108
Burnunuz gayet güzel ,15 günlük burunda bu görüntü çok iyi bence kendi kendinize evham yapmayın kusur aramayın :)
ameliyat sonrası ilk ay burun çok şişer ve 6.aya kadar ödemleri atmaya devam eder.Doktora değil de asistanına bu tarz konularda danışın bence.

Burnunuz gayet güzel ,15 günlük burunda bu görüntü çok iyi bence kendi kendinize evham yapmayın kusur aramayın :)
ameliyat sonrası ilk ay burun çok şişer ve 6.aya kadar ödemleri atmaya devam eder.Doktora değil de asistanına bu tarz konularda danışın bence.
Çok teşekkür ederim :) haklısınız, çok fazla bakıp fotoğrafını çekmeyeceğim artık. İhtiyacım olan tek şey zaman.

Arkadaşlar merhaba, ameliyat olalı 15 gün oldu. Burun ucum çok şiş ve top gibi. Sanki günden güne iyice şişiyor. Bu şişliği en aza indirmek için ne yapabilirim? Bu kadar şişlik normal mi? Doktorum çok ilgisiz, sıkılgan bir tip. Ona danışmak bile istemiyoru

Arkadaşlar merhaba, ameliyat olalı 15 gün oldu. Burun ucum çok şiş ve top gibi. Sanki günden güne iyice şişiyor. Bu şişliği en aza indirmek için ne yapabilirim? Bu kadar şişlik normal mi? Doktorum çok ilgisiz, sıkılgan bir tip. Ona danışmak bile istemiyorum.
geçmiş olsun gayet güzel olmuş. top gibi durmuyor 👌👌

doktorunuzun ismini paylaşır mısınız?

Bencede çok güzel olmuş.

Burnun gayet güzel benim 10 ay oldu ameliyatıma . burun gerçekten küçülüp şekil alıyor ilk başlarda ben de sürekli kafama takıp buraya yaZıyordum ama boş yere kafamı yormuşum emin ol tam yüzüne uygun güle güle kullan 😘👍

X