Büşranur Özger in estetik doktoru

ysu0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
4
1
39
Merhabalar arkadaşlar Büşranur ÖZGER in estetik doktorunu buldum uzun araştırmalarım sonucunda. Dr. Özgen KIVANÇ. Normalde Denizli’de ama İstanbul İzmir vs. Gidiyor anlaşmalı olduğu hastaneler varmış. İhtiyacı olan arkadaşlar birbirine söylesin lütfen

ysu0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
4
1
39
Vallahi öyle 😅 ama bundan para kazanıyor ondan söylemiyor. Hem doktordan komisyon alıyor hem hastalardan para alıyor. Yani bir doktor adını söylemek parayla😁😁 bunun adını da estetik danışmanlığı koymuş😅😅

ysu0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
4
1
39
Bu arada pupsilalam adıyla da hesabı var arkadaşlar dr. unun adı dr. Özgen KIVANÇ Büşranur un. Benim gibi sorup cevap alamayanlar yada öğrenmeye parası yetmeyenler içğn öğrendim. Herkes birbirine söylesin doktorunun kim olduğunu 💃🏼

Kurumus-Maskara

Leo 🧿 🦁
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
5.442
5.311
Bu arada pupsilalam adıyla da hesabı var arkadaşlar dr. unun adı dr. Özgen KIVANÇ Büşranur un. Benim gibi sorup cevap alamayanlar yada öğrenmeye parası yetmeyenler içğn öğrendim. Herkes birbirine söylesin doktorunun kim olduğunu 💃🏼
Biliyorum bende konuştum doktoru için,bana baska doktor söylemişti istanbulda

zorunlunick

Banlat beni Decepticon
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
14.713
20.309
Merhabalar arkadaşlar Büşranur ÖZGER in estetik doktorunu buldum uzun araştırmalarım sonucunda. Dr. Özgen KIVANÇ. Normalde Denizli’de ama İstanbul İzmir vs. Gidiyor anlaşmalı olduğu hastaneler varmış. İhtiyacı olan arkadaşlar birbirine söylesin lütfen
O kızın agzi burnu pek kötü ya .
Neresini estetiklemis de beğendiniz ?

mervecosar

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
21
11
O söylediği doktor önceki anlaşması olan doktor. Onunla anlaşması bozuldu. Şimdi kendini ameliyat eden doktorla anlaştı. Dr. Özgen KIVANÇ la.
Bende özgen Kıvanç ‘a karın germe meme küçültme amilyatı oldum bu gün 28. Günüm harika bir amilyat oldu çok şükür 3 senedir araştırıyordum doktorumu tesadüf eseri bulmuştum.Kesinlikte hiç düşünmeden eğer amilyat olacaksanız özgen beye kendinizi emanet edin öncesi sonrası her an ilgili