Estetik doktoru

ysu0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
5
1
41
Merhabalar arkadaşlar estetik doktorunu buldum uzun araştırmalarım sonucunda. Normalde Denizli’de ama İstanbul İzmir vs. Gidiyor anlaşmalı olduğu hastaneler varmış. İhtiyacı olan arkadaşlar birbirine söylesin lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi öyle 😅 ama bundan para kazanıyor ondan söylemiyor. Hem doktordan komisyon alıyor hem hastalardan para alıyor. Yani bir doktor adını söylemek parayla😁😁 bunun adını da estetik danışmanlığı koymuş😅😅

Benim gibi sorup cevap alamayanlar yada öğrenmeye parası yetmeyenler içğn öğrendim. Herkes birbirine söylesin doktorunun kim olduğunu 💃🏼

Biliyorum bende konuştum doktoru için,bana baska doktor söylemişti istanbulda

O kızın agzi burnu pek kötü ya .
Neresini estetiklemis de beğendiniz ?

Bende karın germe meme küçültme amilyatı oldum bu gün 28. Günüm harika bir amilyat oldu çok şükür 3 senedir araştırıyordum doktorumu tesadüf eseri bulmuştum.Kesinlikte hiç düşünmeden eğer amilyat olacaksanız kendinizi emanet edin öncesi sonrası her an ilgili

Merhabalar Merve hanımcım çok sevindim ameliyatlarınızın güzel geçmesine. Ben de iki ameliyatı olacağım inşallah hocama para biriktiriyorum. Acaba ne karara ameliyat oldunuz ve hangi şehirde acaba? Bir de dikiş izleriyle göbek deliğini çok merak ediyorum. Kimilerinin izleri büzük büzük oluyor ve çok belli oluyor bir de göbek deliklerini çok çirkin yapıyorlar acaba sizde durumlar nasıl? Bilgilendirirseniz çok minnettar kalırım. Tekrar geçmiş olsun 🙏🏼🤗

Merhaba çok sevindim sizin adınıza ben Denizli’de oldum amilyatımı hala ödemlerim var sanırım bi kaç ay sonra geçecek ama izlerim ve göbek deliğimden memnunun zamanla silikleşeceğinden dahada güzel olacak kesinlikle hiç düşünmeden olun.Şu ödemli haliyle bile dümdüz bir karnım var biraz daha zaman geçince tam şeklini aldığında dahada güzel olacağından eminim

Merhabalar Merve hanımcım çok sevindim ameliyatlarınızın güzel geçmesine. Ben de iki ameliyatı olacağım inşallah hocama para biriktiriyorum. Acaba ne karara ameliyat oldunuz ve hangi şehirde acaba? Bir de dikiş izleriyle göbek deliğini çok merak ediyorum. Kimilerinin izleri büzük büzük oluyor ve çok belli oluyor bir de göbek deliklerini çok çirkin yapıyorlar acaba sizde durumlar nasıl? Bilgilendirirseniz çok minnettar kalırım. Tekrar geçmiş olsun 🙏🏼🤗
Merhabalar arkadaşlar estetik doktorunu buldum uzun araştırmalarım sonucunda. Normalde Denizli’de ama İstanbul İzmir vs. Gidiyor anlaşmalı olduğu hastaneler varmış. İhtiyacı olan arkadaşlar birbirine söylesin lütfen

Vallahi öyle 😅 ama bundan para kazanıyor ondan söylemiyor. Hem doktordan komisyon alıyor hem hastalardan para alıyor. Yani bir doktor adını söylemek parayla😁😁 bunun adını da estetik danışmanlığı koymuş😅😅
Acaba nasıl beceriyorlar komisyon işini. Aslında dediğiniz yapılmayacak şey değil ve çok da normal. Ben bir doktora buradan onlarca hasta yolladim. En küçük bir para istemedim. Hatta bana indirim bile yapmadı. Açıkçası ben para komisyon istemeye utandım. Ama dr bunu doğal bir şey olarak gördü. Benim gönderdiğim hastalardan büyük paralar kazandı. Kendimi keriz gibi hissediyorum. En azından bana yaptığı işlemlerden para almamalıydı. Yani bu işi yapanlar başarıyorsa bravo diyorum. Yani ben 1 hasta filan yollamadım. Onlarca hasta gönderdim. Profesyonel olmayı beceremedim ama burada arkadaşlara yardımım olduysa helal ediyorum. Ama bir daha hasta göndermiyeceğim

X