Gebeliğe Hazırlık BUYRUN KIZLAR BAT.TEMMUZ AYINA ERTELENENLER SOHBETE BASLAYALIM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Anneyimbenanne35

zamandir herşeye ilaç olan...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2018
4.602
4.715
33
Hanımlar herkes bat tarihini yazsın insallah temmuz uğurlu gelir rabbim olderse olur ol desin insallah yaşlar kaç kaç yıllık evlisiniz nerde yasiyosunuz kaç çocuğunuz var hem sohbet hem bat beklemek olsun buyrun topigime...
:anne::emir_bebek::anne::dua::KK200::anneadayı:
BAT TARİHLERİ

@sivas5858 28 30 hazıran

H Holifera20 1temmuz

teacheralla teacheralla 1 temmuz

@busu35 4temmuz

@Anneyimbenanne35 4temmuz

H Holifera20 4temmuz

@karamel22 4temmuz

@Vanilyacicegi 5temmuz

@miraysu_ 5temmuz

mylittlemiracle mylittlemiracle 6temmuz

S siirkiz 6 temmuz

@ftmclk 6temmuz

@Gamze1201 6temmuz

Sevsev12 Sevsev12 7 temmuz

S srplmtmtk 7 temmuz

@kahvecibaby 7temmuz

@Videsupra 8 temmuz

@Neic 8 temmuz

@vals_dancer 9temmuz

F fnd05 10 temmuz

@Erolummm 11temmuz

@umran80 12temmuz

@purebloodfiliz 12 15 temmuz

@yvz13 13 temmuz

Selnurr Selnurr 13temmuz

@pelinimben 13
@Tospikbebik 14temmuz

@Hivahivron 15temmuz

gokceyener gokceyener 16temmuz

K Kisgunesim22 14 17 temmuz

@Biamu 18temmuz

@MiyavKedi 18temmuz

@novasa 18temmuz

Gonlugzel Gonlugzel 17 20 temmuz

@caglali9669 20temmuz

@kardelen_08 21temmuz

@limoncicegi41 25temmuz

@papatyakokankadin 25temmuz

@Dilekdilek06 26temmuz

H Hatticeee32 31 temmuz

EVET HATUNLARRR TEMMUZ AYININ HAMILELERINE ALLAHIN IZNIILE GIRISS YAPIYORUZ DEVAMI GELIR INŞALLAH BERAKALLAH

H Holifera20 :anneadayı::nazar:

G Gamze1201 :anneadayı::nazar:

4body1soul 4body1soul :anneadayı::nazar:

Son düzenleme:
Merhaba. Benim bu ay ilk denemem. Bat 14 ile 17 temmuz arası diyim. Belli olmuyor tam günü. Şimdiden heyecanlıyım ilk aydan olur inşallah eğer olmazsa nasıl bekleyeceğim bilmiyorum çok sabırsızım :110: hakkımızda hayırlısı olsun

Merhaba. Benim bu ay ilk denemem. Bat 14 ile 17 temmuz arası diyim. Belli olmuyor tam günü. Şimdiden heyecanlıyım ilk aydan olur inşallah eğer olmazsa nasıl bekleyeceğim bilmiyorum çok sabırsızım :110: hakkımızda hayırlısı olsun
H ğ canm inşallah hayırlı gelir bu tipik bize sabırsızlıkla bendede var inşallah hamile kalırız kuzum

Hanımlar herkes bat tarihini yazasın insallah temmuz uğurlu gelir rabbim ölçerse olur ol desin insallah yaşlar kaç kaç yıllık evlisiniz nerde yasiyosunuz kaç çocuğunuz var hem sohbet hem bat beklemek olsun buyrun topigime...

BAT TARİHLERİ
@Anneyimbenanne35 =9 temmuz

F fnd05 10 temmuz

K Kisgunesim22 14 17 temmuz

bende geldim.. bat 7 temmuz
6 yılım dolacak evlilikte 4 yaşında bir oğlum var.. yaklaşık olarak 9 aydır 2.yi istiyoruz ama daha olmadi bekliyoruz bakalim.. inşallah daha da fazla beklemeyiz.. eşimle yıprandık resmen her ay kırmızıları görmek ikimizi de üzüyor..
ilk gebeliğimde hemen hamile kalmıştım ama şimdi çok bekletiyor bizi

bende geldim.. bat 7 temmuz
6 yılım dolacak evlilikte 4 yaşında bir oğlum var.. yaklaşık olarak 9 aydır 2.yi istiyoruz ama daha olmadi bekliyoruz bakalim.. inşallah daha da fazla beklemeyiz.. eşimle yıprandık resmen her ay kırmızıları görmek ikimizi de üzüyor..
ilk gebeliğimde hemen hamile kalmıştım ama şimdi çok bekletiyor bizi
H.g canmmmm uzer uzmezmi bizde her ay aynı negatifler kirmizilar istedigimiz için bizde çok yıprandık ama pes etmek yok tatlım olcak insallah allahın izniyle bende 2. Ve 3.ye hemen hamile kalmistim buda hemen olur sandik ama malesef 3 yıl doldu olmadi buarada nerdeyasiyosun canm

Geldim canım bulduğum her topige kafamı sokuyorum ama 1 yıldır henüz ben hamimeyimmmmm kelimesini yazamadım. Geçen sene temmuzda bebek denemelerine başladık 1 yıldır olmuyor 29 yaşındayım hiç çocuğum yok Bende sabırla bekliyorum bat 13 temmuz

Geldim canım bulduğum her topige kafamı sokuyorum ama 1 yıldır henüz ben hamimeyimmmmm kelimesini yazamadım. Geçen sene temmuzda bebek denemelerine başladık 1 yıldır olmuyor 29 yaşındayım hiç çocuğum yok Bende sabırla bekliyorum bat 13 temmuz
H.g canm insallah burası uğurlu gelir canm benim o güzle haberi burada verirsin

X