Büyü nasıl bozulur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shryldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
284
256
Mrb arkadaslar bisey sorucam ama yanlis anlamayin haci hoca bilmem Allahtan baska kimseye güvenmem büyü nazar sihir bunlarda vardır peygamber efendimiz zamanında da varmış bir yakınıma yapıldığından şüpheleniyoruz çünkü cok belli yani nasıl anladiniz diye sorarsaniz özel nedenler burda aciklayamiyacam ama ve böyle bişey varsa nasil bozabiliriz nasil bozulur bilen kimse varmi

Büyü var tamam da ne büyüsü nasıl yapılmış bunlar da önemli yani çok bilgim yok ama izlediğim filmlerden falan söyleyeceğim iyi bir rukye bulursanız anlar bilir diye düşünüyorum

Mrb arkadaslar bisey sorucam ama yanlis anlamayin haci hoca bilmem Allahtan baska kimseye güvenmem büyü nazar sihir bunlarda vardır peygamber efendimiz zamanında da varmış bir yakınıma yapıldığından şüpheleniyoruz çünkü cok belli yani nasıl anladiniz diye sorarsaniz özel nedenler burda aciklayamiyacam ama ve böyle bişey varsa nasil bozabiliriz nasil bozulur bilen kimse varmi
Sitede büyü hacı hoca konuları yasaktır bilginize..

ben böyle şeylerin inanınca güçlendiğine inanırım inanmayın güçlendirmeyin böyle fikirleri bence kafanızda

Büyü var tamam da ne büyüsü nasıl yapılmış bunlar da önemli yani çok bilgim yok ama izlediğim filmlerden falan söyleyeceğim iyi bir rukye bulursanız anlar bilir diye düşünüyorum
Rukye nedir kusura bakmayin bilmediğim den soruyorum

Öylemi ben yeniyim bilmiyordum ama büyü yapmak için degil gercekten yani nasil bozulur hangi dualarla onu sormak icin yazdim yasaksa kaldirayim konuyu diyecem ama nasıl kaldiririm onuda bilmiyorum
Büyü vb içerikli konular yasaktır, konuları silmek de yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X