Büyük pıhtılı ve çok az adet kanaması

troubleinhell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
2
0
25
Merhaba her ay düzenli regl olurken bu ay lekelenme tarzında çok az ve aşırı derece pıhtılı kanamam oldu şüpheli ilişkimin üstünden 20 gün geçti testim negatif bu durumu yaşayan var mı sebebi nedir yerleşme kanamasında pıhtı olmaz diye biliyorum

Merhaba her ay düzenli regl olurken bu ay lekelenme tarzında çok az ve aşırı derece pıhtılı kanamam oldu şüpheli ilişkimin üstünden 20 gün geçti testim negatif bu durumu yaşayan var mı sebebi nedir yerleşme kanamasında pıhtı olmaz diye biliyorum

Pekçok sebebi olabilir. Kan şeklinde ve pıhtılı ise regli olmuşsunuzdur. Bir ihtimal kimyasal gebelik falan olabilir, o da regli ile atılıyor

Kimyasal gebelik ne tam olarak

Korunmasız ilişki yaşayan kadınların %90ı kimyasal gebelik geçirdiğini anlamaz. Teorik olarak sperm yumurtaya ulaşsa bile döllenme olmaz ya da yumurta rahme yerleşmez. Normal regli döneminizde dışarı atılır ve özellikle kan değerlerini falan kontrol ettirmediğiniz sürece anlama ihtimaliniz düşüktür. Aslında herhangi bir şekilde gebelik demek doğru değil ama tıptaki adı bu

X