Büyük Şehir Telaşı

bı ınsanın ıcınde varsa her yerde yapar herseyı..
bunun sehırle ılgısı yokkı ama cevrede onemlı ınsan 40 gunde arkadası gıbı olurmus..dılerımkı olmaz..

şaka mı bu?
ama dur belkide olabilir mesela birine asık olur alısveriş merkezinde evlenip dönermiş memlekete bence o böyle düşündüğünü duysa herhalde bunları düşünüp beynini yormana gerek kalmazdı zaten seni terkederdi

yaa kızlar sataşmayın ama konu sahibi arkadaşa.
ben anladım ama safça bir endişte.
hatta tam aksi şu olabilir,
büyük şehire gelecek,Ankara'da sizinle gezecek, kafelere gidecek falan.
sizin yaşamınızı da özleyecek. sizi de özleyecek,Ankara'dan gitmek istemeyecek böylece daha aşık olacak vs :)
gerçi adamdan mağara adamı gibi söz ettiğimi fark ettim şuanda ya..
ama umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir:1hug:

ya arkadaşlar neden beni yanlış anlıyosunuz hayır tabikide büyük şehirde felan die aşkı büyümücek lütfen dalga geçmeyin benimki gerçekten çok saf bi endişeydi ki yiğeninin yaşam tarzını bildiğim için yoksa asla endişe etmem

doğaldır bu korkular ama merak etme canım, bişey olmaz.
hem o senin için geliyor ankaraya, gezicekseniz de beraber gezersiniz.

ya ankara memur şehri yapma allah aşkına ben bile yapacak bişey bulamıyorum napcak burda sevgilin. giderseniz bi yerlere beraber çıkın sen ailenden izin alabilirsen

ya ankara memur şehri yapma allah aşkına ben bile yapacak bişey bulamıyorum napcak burda sevgilin. giderseniz bi yerlere beraber çıkın sen ailenden izin alabilirsen

Ayyyy..böle dediğin için hiç Ank.ya gidesim gelmedi beee...

O zaman endişeye mahal yok..alkisalkisalkis

eger senin sevgilinin aklı fikri bozuk biriyse yapıcanı kucuk bir ilcede dede yapar ildede yapar köydede yapar canım ama yapmıcak biriyse istedi yere gitsin yapmazz bu sana bir sans vermiş aslında onu tam anlamıyla tanıman için :)) ne güsell

evet bütün endişem korkum gitti ve sanırım ben ona çok güveniyorum bakalım neler olucak

canım ben aşkı artacak derken ciddiydim ya..
yanlış anlattım sanırım kendimi..
öyle olma olasılığı var diye düşündüm, sonuçta büyük şehiri görecek, kafeleri eğlence yerleri , sen hoşuna gideceksiniz,
keşke hep burada yaşasam diyebilir.
özlemi iki türlü olabilir hem bu şehre hem sana..

ben öyle cafelere felan takılan birisi değilim ki. O geldiğinde gideriz sadece o kadar

X