Büyük Şehir Telaşı

A

acilikiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi acilikiz
Mrb arkadaşlarım. Bugün özellikle sevgilimle bitanemle konuştuktan sonra aklımı kurcalayan birşey meydana geldi. Beni ayıplamayın, küçük görmeyin ya da kızım senin kendine güvenin hiç mi yok demeyin. Konu kendime olan güvenimle alakalı değil çünkü.. Biz sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz internet üzerinden tanıştık fakat yüz yüze görüştükten sonra bu işin ciddi olarak devam etmesine karar verdik ve hala öylede devam ediyoruz. Kendisi bayramdan sonra yaşadığım şehire gelicek ve burası büyük bir şehir. Malumunuz Ankara.. Burada 1 hafta kalmayı gönlümüzce gezip tozmayı planlıyoruz. Buraya kadar herşey normal ve bizi mutlu etmeye yetecek kadar güzel. Yalnız şöyle bir problem var. Kendisi burada üniversitede okuyan yiğenin evinde kalıcak. Anlıyacağınız öğrenci evinde. Ee bahsettiğimiz yiğenide ankara hayatına pek bir alışmış ve sırf ailesine hesap vermemek adına eve rahat rahat geç girip çıkabilmek adınaokullar açılmadan ankaraya dönmeye hazırlanıyor şu günlerde. Benide korkutan sevgilimide kendine uydurup uydurmayacağı.. Yani onun yaşadığı şehir daha küçük bir yer ve burda gözünün açılmasından korkuyorum açıkcası sizce yersiz bir endişemi bu eğer değilse nasıl davranmam lazım sizce?

• Konu Sahibi acilikiz
Sevgilin çocuk değil ki ona uysun dimi canım bişey olmaz merak etme

• Konu Sahibi acilikiz
ne bileyim öyle birden bire oturuverdi içime işte

• Konu Sahibi acilikiz
canım yapacak olduktan sonra küçük yer de de yapar , dibinde de yapar ruhun duymaz.bence yanlış düşünüyorsun.

• Konu Sahibi acilikiz
1 haftada mı gözü açılacak,açılmaaaz. hem gözünün açılması kötü birşey değil, sanırım sen çapkınlık falan yaparlar zannediyosun, dert etme yapan adam köyde bile yapıyor :nazar:

• Konu Sahibi acilikiz
Sende kapat onun gözünü, saklambaç oynayın.benneyaptımki

Yemile anlamıyorum bazen bu kadınları:nazar:

• Konu Sahibi acilikiz
Gereksiz yere kendini düşüncelerinle boğma,1 haftada değişmez uymazda merak etme senn ne güzel beraber vakit geçiriceksiniz sen bunu düşün:1hug:

• Konu Sahibi acilikiz
yapacak adam her yerde yapar
hem yaparsa da gerçek yüzünü erkenden görmüş olursun kötü mü?

haklısınız evet yapıcaka olan ufacık yerde de yapar neden kendimi yıpratıyorum ki? Çok teşekkür ederim arkadaşlar

yani arkadaşın biride bahsetmiş zaten yapacak olan burnunun dibinde de yapar diye bende katılıyorum ona o yüzden boşu boşuna kafana takıpta kendini üzme tadını çıkar cnm...

belli olmazzzz:umursamaz:

gözü açılıp seni terkedebilirmafoldumben

hazır büyük şehire gelmişdelikafadulden

gözü açılmış yegeni onun da gözünü açabilir:1ninca:

e tabi sevgilinizz hala büyümemiş olgunlaşmamış biriyse. :lepi:

içinde ukde kalan şeyler var ise onları gerçekleştirmek isteyebilir:jeyyar:

Pes yani böyle bi soru olamaz, böyle bi endişeyi kimsenin mantığı alamaz...kendinize resmen sorun aramışsınız...işe su yönden bakın yanınıza gelecek gezecek eğleneceksiniz..kaldıgı yerde bi otel değil ne güzel bi ev ve o rahat edecek...
ayrıca sizle vakit geçirmek için geliyor...
bi şey daha demek isityorum lütfen şu internet aşkları na dikkat edin pat diye güvenmeyin..

o kadar kısa sürede hıc bır sey olmaz
sadece sana yasadıgın sehre ve yıgenıne yasamına hayran olur kalır
sanaa ask daha buyur cunku hayran kalıcak kocaman guzelım sehırde yasadıgın ıcın

ayrıca duyduguma gore ankara cok muthıs bır sehır degılmıs.

insanların ne zaman,nerede,ne yapacaklarını bilemezsiniz.bunu büyük şehir konsepti içerisinde görürseniz yanılırsınız.yerimseniben

büyük şehirmiş küçük şehirmiş bence alakası yok insanın içinde varsa internettende yapar oturduğu yerdede yapar

o kadar kısa sürede hıc bır sey olmaz
sadece sana yasadıgın sehre ve yıgenıne yasamına hayran olur kalır
sanaa ask daha buyur cunku hayran kalıcak kocaman guzelım sehırde yasadıgın ıcın

ayrıca duyduguma gore ankara cok muthıs bır sehır degılmıs.

büyük şehirde yaşadığı için aşkı nasıl büyüyo ya:roflol:

büyük şehirde yaşadığı için aşkı nasıl büyüyo ya:roflol:

Türk filmlerindeki gibi demek istiyor herhalde :roflol::roflol:

Büyük şehire olan hayranlığı,sevgilisine aşkını daha bir körüklüyor..:roflol: bu demek...
komik bir yaklaşım ama Simgolostan bu beklenir zatiii..

Türk filmlerindeki gibi demek istiyor herhalde :roflol::roflol:

Büyük şehire olan hayranlığı,sevgilisine aşkını daha bir körüklüyor..:roflol: bu demek...
komik bir yaklaşım ama Simgolostan bu beklenir zatiii..

ilerde büyük şehirle sevgilisini aldatırsa ne olacaklaelaelaelaelae

X