Buyurun Cici'nin Gebelik Testine Bac覺lar 五

Brunello Cicinelli

Dosa da yesem Cici Bebemin d繹t羹n羹 m繹t羹n羹 hep塔
ZGN
Kay覺tl覺 ye
7 Austos 2018
11.453
71.823
Yok yapmadim 癟al覺覺yorum gece yapacam ama korkuyorum
Karar Allah'tan kuzum korkacak birey yok. Evet 癟ok stresli bir an bende yaay覺nca g繹rd羹m. Ama ha 2 g羹n sonra 繹renmisin ha 2 g羹n 繹nce ne farkeder.
Sabah ilk idrarla yapman覺 繹neririm

Brunello Cicinelli

ZGN
Kay覺tl覺 ye
7 Austos 2018
11.453
71.823
Teekk羹rler ederim bilgiler icin adet belirtisi ya覺yorum suan goguste sisme agri hafif bel ve karjn agrisi
Adet belirtisi ile gebelik belirtileri ayn覺d覺r.
Ben uan 2 g羹n gecikmedeyim hamile olduumu bilmesem adetim gelecek sanard覺m 繹yle adetim gelecek gibi ar覺m var.

ZehraBjk

ye
Kay覺tl覺 ye
21 Ekim 2019
159
47
31
1574512126339.png

Reyyan__

"D羹nya onlar覺n ahiret bizim olsun Allah'覺m"
Pro ye
Anneler Kul羹b羹
24 Aral覺k 2018
1.588
11.425
Vallahi bir g羹n burada konu a癟mak, idrar testimi paylamak en b羹y羹k hayallerimden biriydi. uan hayalimi ger癟ekletiriyorum resmen :KK70:

imdi testli k覺sma ge癟meden evvel biraz izninizle beni tan覺yanlar olsa da ben s羹recimden ve kendimden bahsetmek istiyorum. Birilerine umut olmak istiyorum.

Ad覺m Cici 五 Ya覺m 26. Evliliimde 5.y覺la ad覺m at覺yorum k覺smetse. 5 y覺ld覺r korunuyordum.
Sol kas覺覺mda 5. 8 cm 癟ikolata kistim var. Bug羹ne kadar gittiim her doktor (sonuncusu hari癟) daha denememi olmama ramen direkt t羹p bebek muhabbetini a癟t覺. 襤癟im bu konuda olduk癟a karar覺kt覺.
Son gittiim muhteem doktor (Bursa Ac覺badem-Aylin Karahasan) bu konuda asla i癟imi karartmamam gerektiini, 1 cm kistle aylarca gebe kalmamayan覺 da, 6 cm kistle tek seferde ikizlere gebe kalan覺 g繹rd羹羹n羹 de s繹yledi. Denemeden bilemeyiz, 6 ay deneyip olmazsa gel ama 6 aydan 繹nce olmuyor diye gelme sak覺n dedi 五 Bol bol siyah 羹z羹m羹 癟ekirdei ile yememi ve kefire devam etmemi s繹yledi. Siyah 羹z羹m 癟ekirdeinin kisti k羹癟羹ltme etkisi varm覺. Bende yedim bol bol ge癟en ay. Gebelik 繹ncesi t羹m testlerimi de yapt覺rd覺m, t羹m deerlerim gayet iyi 癟覺kt覺.

Eim a覺r覺 derecede baba olmak isteyen bir adam ve 5 senedir haz覺r hissetmemi bekliyor. Eyl羹l ay覺nda folik asite balam覺t覺m ve bu ay haz覺r olduumu hissettim.
Son adet tarihim 21 Ekimdi. Ovulasyon testi kullanmad覺m. Pepapp uygulamas覺nda ay覺n 1 ile 6 s覺 aras覺 4 羹 y羹ksek g繹r羹nmekle birlikte ovulasyon d繹nemim olarak g繹r羹n羹yordu. Ay覺n 6's覺 hari癟 t羹m g羹nleri deerlendirdik. ok s覺k覺 癟al覺t覺k 癟ok, bol bol cevizli kekler yedirdim beyime :KK70:
Hem manevi hem fiziksel baz覺 belirtiler yaad覺m tabi denemeden sonra bug羹ne kadar.
Manevi olarak;
Belki kula覺n覺za 癟覺lg覺nca gelecek ama denediimiz ilk g羹n羹n (1 Kas覺m) sabah覺nda t羹m g羹n burnuma kayna覺n覺 bir t羹rl羹 bulamad覺覺m bir bebek kokusu geldi. Hatta bir an delirecek gibi oldum. st羹mden gelmiyor, sa癟覺mdan gelmiyor, yatak, perde, koltuk her yeri koklad覺m. Kokunun kayna覺n覺 bulamad覺m. Ama o bebek kokusu t羹m g羹n burnumdayd覺. 2 g羹n s羹rd羹 弘
Ayn覺 zamanda 癟ok net hissettim. Hislerim 癟ok kuvvetlidir. Sezgilerim 癟ok g羹癟l羹d羹r. Paylat覺覺m birka癟 kii d覺覺nda kimse ihtimal vermedi. Gazd覺r o gaz diyenler bile oldu. Ama ben bir ekilde hissediyordum. Kimseye de ald覺r覺 etmedim zaten.
-----
Fiziksel belirtilere gelirsek,
*襤lk denemenin yani 1 kas覺m覺n ertesi g羹n羹nden beri kas覺k sanc覺s覺 癟ekiyorum. nceleri 癟ok hafif huzursuz bir histi kas覺覺mdaki, denemenin 1 hafta kadar sonras覺 sanc覺ya d繹n羹t羹. Bazen sol bazen sa taraftan ar覺 ve kramplar覺m oldu. zellikle y羹r羹rken inletir cinsten. uanda da sol taraf ar覺yor mesela.
*襤lk denemeden 1 hafta sonra 癟ok hafif, sar覺 bir ak覺nt覺 balad覺. O da iddetlenerek devam etti. yle ki son 2 g羹nd羹r reglim geldi sanarak tuvalete kotum. Alt覺na ka癟覺rm覺s覺n hissi yaratacak kadar bol miktarda, kokusuz bir ak覺nt覺.
*Bacaklar覺mda dizimden aa覺da fena ar覺lar覺m balad覺 son 1 haftad覺r. zellikle ayak bileklerim ve bald覺rlar覺m s覺z覺m s覺z覺m s覺zl覺yor.
*iddetli bir g繹羹s ar覺s覺 yaamad覺m. Hafif bir sertlik ve minik bir ar覺 var o da d羹n balad覺 zaten ama reglim yakla覺rken normalde daha fena ar覺rd覺lar. Beni en 癟ok g繹羹s ar覺s覺 yaamamam yan覺ltt覺. Bir an herhalde yok dedirtti.
*Karn覺m gurul gurul son 1 haftad覺r. Arat覺rd覺m, gaz da erken gebelik belirtilerindenmi. Ba覺rsaklar覺m resmen ordan oraya hareket halinde :KK70:
Onun d覺覺nda hi癟bir belirti yaamad覺m. Reglime 3 g羹n kala (ger癟i pepapp regl 1.g羹n olarak bug羹n羹 g繹steriyor), Productor marka erken gebelik testini bu sabah yapt覺m.
Ve sonu癟:
Eki G繹r羹nt羹le 2555792
Da da da dammmm...
5.8 cm 癟ikolata kisti ile tek denemede hamileyim san覺r覺m 五
Duygular覺m tarifsiz, kan testi i癟in yar覺n gideceim. Onu da payla覺r覺m.
Size diyeceim o ki;
ok bilmilerden uzak durun.
Bu s羹re癟te 繹yle eyler duydum ki. Yok ilk denemede hamile mi kal覺n覺rm覺, yok 癟ikolata kisti ile hamile mi kal覺n覺rm覺.. Yok akl覺ma 癟ok takarsam stres yaparsam olmazm覺m覺. Yok gazm覺 o. Kendimi kapt覺rmamal覺ym覺覺m.
Vallahi deli gibi de takt覺m akl覺ma. Deli gibi de stres yapt覺m.
evrenizde modunuzu d羹羹ren insanlara l羹tfen kulak asmay覺n. Allah ol dediinde 繹n羹nde ne kist, ne stres, ne de baka bir ey duramaz
襤nallahhhh kan sonucumu da mutlulukla paylamak nasip olur
Rabbim isteyen herkese bu g羹zel duyguyu nasip etsin. T羹m isteyenler i癟in duac覺y覺m. Kanda kesinlesin hele vallahi hepinize periyodik olarak dua edip durucam :KK70::KK200:
Kal覺n sal覺cakla...
p羹yorum hepinizi...
Cicim 癟ok sevindim senin ad覺na nihayet sende anne olacaks覺n :KK73: G繹z羹n羹z ayd覺n, sal覺kla s覺hhatle dosun insaAllah仆 cici anne aday覺
retmenler g羹n羹n de kutlu olsun baar覺lar覺n daim olsun 蛛 B Brunello Cicinelli

Brunello Cicinelli

ZGN
Kay覺tl覺 ye
7 Austos 2018
11.453
71.823
Cicim 癟ok sevindim senin ad覺na nihayet sende anne olacaks覺n :KK73: G繹z羹n羹z ayd覺n, sal覺kla s覺hhatle dosun insaAllah仆 cici anne aday覺
retmenler g羹n羹n de kutlu olsun baar覺lar覺n daim olsun B Brunello Cicinelli
Saol Reyyan kuzusu
Hem bebi i癟in hem 繹retmenler g羹n羹 i癟in kutlamana ayr覺 ayr覺 teekk羹r ederim
Amin inallah sal覺kla d羹nyaya gelir miniim :anneaday覺::KK200: