Buz+soda+tarçın+limon mucizesi

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
Arkadaşlar kendimde ve bir kaç kişide denediğim bir karışımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Fakat 25-36 yaş arasında %80 etkili.Ben 31 yaşındayım ve gözümün etrafında güneşten dolayı çizgiler oluşmaya başladı.Bir arkadaşın tavsiyesi bir karışımı denedim.ve anında yok oluş.ama sürekli yapılması gerekmiş ben yapamadığımdan tekrar görünmeye başladı.

Formul ve uygulanışı

Buz kalıbına soda +limon+tarcın karşımını koyun..dondurun.kalıptan çıkarım göz cevrenize.isterseniz yuzunuzede uygulayın..Etkiyi 2 dk içinde görün.ben yaptım.
sonuç alan arkadaşlar buraya bildirirseniz sevinirim.

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
Olmuyor zaten buz soğuk etkisiyaptığından geçici kızarıklık oluyor.limon yapmıyor.soda alıyor zaten limonun asidini..

bakoxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
116
0
arkadaşınızınkiler geçmiş mi peki? kızarıklık,tahrişe yol açar mı? bir de nasıl 2 dk da etkisini gösteriyor açıklar mısın:içelim:

M

muhasebeci07

Ziyaretçi
CADIARZU acaba bu soda içme sodası mı yoksa toz olan soda mı onu merak ettim, bende 31 yaşındayım ve çizgiler var soda kısmını açıklarsan sevinirim a.s.

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
arkadaşınızınkiler geçmiş mi peki? Kızarıklık,tahrişe yol açar mı? Bir de nasıl 2 dk da etkisini gösteriyor açıklar mısın:içelim:

sürekli yapılmadığında eskiye dönüyor.tahriş olmuyor.bastırmadan hafif hafif uygulayın.tek arkadaşım değil bende uyguladım.kırışıklık gidiyor.ama yapılmadığında geliyor.

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
cadıarzu acaba bu soda içme sodası mı yoksa toz olan soda mı onu merak ettim, bende 31 yaşındayım ve çizgiler var soda kısmını açıklarsan sevinirim a.s.

normal içilen soda.onu buz kalıbına koyun.bende 31 yaşındayım.bayağı gerildi.annem bile şaşırdı valla...ama yaşla alakalı tabii.derin çizgiler olmuyor.

bakoxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
116
0
teşekkür ederim arkadaşım denemek istiyorum fayada görürsem paylaşırımkaydirigubbakcemile5

M

muhasebeci07

Ziyaretçi
çok teşekkür ederim toredo"cum verdiğin bilgi için hemen denicem bakalım ne olcak kaydirigubbakcemile5

C

chantyclarie

Ziyaretçi
arkadaşlar buz göz çevresine sürülmez
kılcak damarlar var orda
güzellik için yapılmasını bırakın darbe falan alındığında bile göze ve göze çevresine buz sürülmez

Daxgx Çiçexgxim

hayat gezince güzel::
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2007
5.071
4
51
arkadaşlar buz göz çevresine sürülmez
kılcak damarlar var orda
güzellik için yapılmasını bırakın darbe falan alındığında bile göze ve göze çevresine buz sürülmez

chantyclarie,canım biraz daha açarmısın yani buzdan darbe alan oldumu .. daha önceden duyduğun bişimi var..çok haklısın dikkat etmeliyiz..