Banyo Dekorasyonu Byle bir banyodan asla kmak istemeyeceinizden eminim

yurdum insanının parlak zekası orayıda dikizlemenin yolunu bulur ne yapar eder..:roflol: :roflol:.demedi demeyinnnn kıslar bundan bir tane edinmeden önce bi daha düşünün...:roflol::roflol:

Son düzenleme:
yurdum insanının parlak zekası orayıda dikizlemenin yolunu bulur ne yapar eder..:roflol: :roflol:.demedi demeyinnnn kıslar bundan bir tane edinmeden önce bi daha düşünün...:roflol::roflol:
417211.gif

sana katılıyorum.Hayatta orada banyo yapamam.Ama dizayn süper..........
mshareketliifade508ps.gif

abowwww bu negıı böle değişik bişey ama çok beğendimm bende istiyomm tıpkısının aynısından banane yawff :eek:

evet bence de. banyo orasi sonucta, manzara güzel olsada banyo yapanda baskalarina manzara olabilir:) kaydirigubbakcemile3

Bahçe görünümlü bir dekorasyon hilesi olabilir.Ben tercih etmezdim eğer imkanım olsaydı bir ara reklamlarda çıkan şu şelaleli banyoyu isterdim

Bahçe görünümlü bir dekorasyon hilesi olabilir.Ben tercih etmezdim eğer imkanım olsaydı bir ara reklamlarda çıkan şu şelaleli banyoyu isterdim

ne hilesi ayol? aynadaki yansımaları gormuyor musunuz? dekorasyon dergisi de hile mi yapcak. adamlar tasarım yapıyor biz hileli diyoruz...

:umursamaz:

Ya bana çok soğuk geldi bu banyo

nedense orda hiç ısınamazmışım gibi geldi bırrr bırrr :1ninca:

Çok güzel de........Ya biri biz yıkanırken o yeşilliklerden aşağı inip nanik yaparsa :eek:lülülülülülü:bbo:

çok güzel bayıldım gerçekten.
ama biri görür endişesi ve böcek möcek gelir mi diye de rahatsız olurum :)))

ay çok hoş bayıldım ben. yeşil çok güzel ama ben deniz manzarası isterdim.
camlarıda dışarıdan içeriyi göstermeyen cam.
herhalde o banyodan çıkmazdım.
temzilemesini de düşünmem. e öyle bir banyom ve evim varsa mutlaka yardımcımda olur.
ama ancak rüyamda görürüm ben böyle banyoyu.

X