Byle erkek herkesin bana

redwine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
46
2
48
varmısınız sizlerde sevgilinizi,eşinizi övmeye... bu erkeklerin hiç mi övülecek yerleri yok allah aşkına.... ben başlıyorum...

bir sürü kadın kocam böyle kocam şöyle deyip çekiştirip olumsuz olumsuz konusuyor.. oysa ben öyle yapmayacagım.. benim eşim dünyanınŞeniz en tatlı kocasıdır.. beni benden cok düşünür. cok nazik ve eglencelidir.. her günümüz gülerek eğlenerek geciyor.. her tartısmamızdan sonra gurur yapıp özür dileyemesede içten içe cok üzülür..(biliyorum:) ama barışıncada benden nasıl özür dileyeceğini bilemez.. benim için herseyi yapıyor.. evlenmeden öncede sonrada hep aynıydı.. pis değildir :) düşüncelidir... ee daha ne olsun.. aklıma geldikce yazarım..

ya sizin KOCANIZ SEVGİLİNİZ....

:asigim:
O benim şenliğim, şöhretim, hatırlı, gönüllü, asilli, usullu, izanli, üslüplu, yakışıklı, güzel huylu sevdiğim...​
:asigim:​

o benim canım bitanem lokuum o benim yaaa...çok sabırlıdır çok naziktir çok saygılıdr ço düşüncelidir hasta olduğumu duyduğu an mesajlar yağdırır dışarı çıktığımızda arabadan inince yada alışweriş merkezinden çıkınca üşümim die hemen montumu tutar zayıfım die çok yedirmeye çalışır her sabah farklı farklı mesajlarla güne mükemmel başlamamı sağlarr moralim bozuksa anında yerine getirecek şeyler yapar kavga ettiysek eğer ben bile hatalıysam asla gurur yapmazz aileme çok önem werir kısacası kendisi benim YAŞAM DESTEK ÜNİTEMDİR....

:asigim:
O benim şenliğim, şöhretim, hatırlı, gönüllü, asilli, usullu, izanli, üslüplu, yakışıklı, güzel huylu sevdiğim...​
:asigim:​

BİTANEM BİŞEY SORUCAMM "usullu, izanli" NEDEMEK TATLIM BİLGİLENDİRİRMİSİN BENİ İLK KEZ DUYUYORUMDA??

Üzüldüğümde hemen alışveriş teklif ederek beni mutlu eder. İş yerime hiç beklemediğim zamanlarda kocaman buketlerle çiçekler gönderir. Eşeklik ettiğinde affettirmeyi bilir. Aileme çok kıymet verir. Anneciğim hastalıkla pençeleşirken damat değil de bir evlat gibi paraladı kendini bişeyler yapabilmek için. Gözyaşlarımı omzunda kuruttu. Kötü günleri onunla atlattım. Çıkarken altında ezildiğim kredi kartı borçlarımı ödeyip, üstelik bana söylemeyen, ekstre 0 lira olarak gelince inanılmaz bir mutluluk yaşamama neden olandır.O benim canım...

Biliyorumki ne zaman düşecek gibi olsam ellerimden tutacaktır, ne zaman yorgun düşürse beni hayat o ayağa kaldıracaktır, ne zaman mutsuz olsa yüreğim biliyorumki yine o güneş açtıracaktır içimde...
Daha iyi adamlar muhakkak vardır. Ama ben bu adamı seviyorum.Şükürler olsun Allahıma onun varlığı için...:nazar:

Ay bir sürü şikayetimde var aslında kendisi hakkında ama iyileri yaz demişiniz, yoksa neticede o da bir erkek. Ne kadar mükemmel olabilir ki :)

AŞkım kocacım ya....bebeğim hiç üşenmeden benle saatlerce alış veriş yapabilir ya... gık sesi cıkmaz walla... magaza magaza gezer.. kuaföre ben gidicem demeden gönderir.. ne istersem alır...bi tanedir o bitane... ayy bide çok dert dinler ya.. adam hiç mi sıkılmaz... canım kocacım.....:asigim:

Benimkide pek bir kibardır.Ben oturmadan oturmaz kalkınca montumu tutar hayatta elımde poşet taşıtmaz hemen alır.üzülmeme hayatta dayanamaz bir dediğimi iki etmez.Çikolatayı sevdiğimi bildiğinden mutlaka cebinde çikolatası olur. Ailemi kendi ailesi gibi görüp hürmette saygıda kusur etmez. Çok baskı uygulamaz.Çok güven verici biridir. Her konuda konuşup dertleşilebilcek biridir:asigim:.Çok mutluyum onunla:nazar: allah ayırmasın bizi :nazar:

:nazar:nazar: Ayyy ben anlatamam kocişimiiiiiiiii
Nazar değer aşkitomaaaa:asigim::asigim::nazar:

Biliyorumki ne zaman düşecek gibi olsam ellerimden tutacaktır, ne zaman yorgun düşürse beni hayat o ayağa kaldıracaktır, ne zaman mutsuz olsa yüreğim biliyorumki yine o güneş açtıracaktır içimde...
Şükürler olsun Allahıma onun varlığı için...:nazar:

Hislerime tercüman oldun elendra, yüreğine sağlık.
Her sabah uyandırdığımda sımsıkı sarılıp öperek günaydın der bana.
Günde defalarca söyler sevdiğini.
Ama daha önemlisi hep hissettirir bakışlarıyla, davranışlarıyla.
Beni kırmaktan ödü patlar, bir hata edip beni üzerse benden çok üzülür bilirim.
Canım kocacım hayatımın anlamı o benim. :asigim:

:nazar:Herşeyden önce dürüsttür daha hiç yakalamadım ufacıkta olsa bi yalanını,her düştüğümde elimden tutup kaldıran odur,zor günlerimde hep yanımdadır beni hep düzlüğe çıkarmak için uğraşır,beni ağlatacak üzecek bişi yapmamak için elinden geleni yapar,en ufacık bi zorluğumda yanımdadır benim işlerim demek onun işleri demek,çok iyi niyetlidir aşkım benim ayrıca hem iyi bir dost hem iyi bir sevgilidir.:asigim::nazar:
:nazar:Kısacası iyiki hayatımda dediğim anlar o kadar çok onu o kadar çok seviyorum ki:asigim::nazar:Şeniz

bu zor hayatı paylaşmak için ve ileride çocuklarının annesi olarak beni seçti...
ve biz bu hayatı bazen kavgalarımızla bazen ayrılıklarımızla bazen acımızla ortak yaşıyoruz...o bana katlanıyor ben ona.....iyi özelliklerine gelince benim için en önemli özelliği beni her şartta sevmesi.......

kocamızı sevglimizi aşkımızı yermeden önce aslında birascık ii taraflarını görsek onlara bize katlandıkları gibi katlanmayı bilsek hiç sorun morun olmicak galiba.. ben onun pijamalı tv izlerkenki halini bile seviyorum.. her halini her sartta herseyini herseyinii:):)

benim aşkım düşüncelidir. Hele ev işleri konusunda bana acayip destektir. Siler, süpürür, cam kap siler. Kilo alıp başının etini yemiyeyim diye bana akşamları salata hazırlar. Yorgunum desem beni ayağa bile kaldırmaz.

iyi yönleri demişsin yoksa yazacak çok şeyvar.

benim sevgilim bitanedir anlayışlıdır kızınca ki kesn ben haksızımdır sarılır gönlümü alır ne istedigimi heran bilir her an aşk sözzleri savurur beni cok sevdigini biliyorum bana cok güven veriyo

bana kızsa bile öpte barışalım der :) lokumum benim yaaaaaaaaaa yer sewgilisi onu yer :)

kizllar ne kadar sanlisiniz böyle bi kocaniz olduguna kociskolariniz kiymetini bilin, uzmeyin birbirinizi en ufak seylerlleyerimseniben Allahimda bana nasip eder insallah böyle bi es yazdiklarinizi okuyunca inanin o kadar duygulandimki anlatamam ne kadar guzel anlatmissiniz kociskolarinizia.s bi an gözlerimden yaslar suzuluverdisenağlama

AŞkım kocacım ya....bebeğim hiç üşenmeden benle saatlerce alış veriş yapabilir ya... gık sesi cıkmaz walla... magaza magaza gezer.. kuaföre ben gidicem demeden gönderir.. ne istersem alır...bi tanedir o bitane... ayy bide çok dert dinler ya.. adam hiç mi sıkılmaz... canım kocacım.....:asigim:

inanmıyorum... saatlerce alışveriş ve koca... canım kocanın kıymetini bil..:)) allah mutlulugunuzu bozmasın:nazar:

X