C life mucizesi herkese umut olsun 😍

yaaa Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin nasıl sevindim :) İnşallah bende adetimi bekliyorum belirtiler yavaştan başladı 1 haftaya görürüm diye düşünüyorum hemen başlıcam, aslında kafaya takmak değil de böyle hamile olanlara bebeği olanlara özeniyorum yani annelik öyle bişey ki hissiyatını tahmin edemiyorsun, bu takmak oluyorsa o zaman takıyorum, bende anne olmak istiyorum keza eşimde çok istiyor artık, anne olmanın ne demek olduğunu tadabilecekmiyim diye kendimi alamıyorum bunu nasıl aşıcam? bende çok dua ediyorum, ümitsiz de değilim gerçekten Rabbimden gelen herşeye razıyız ama nefis işte bi yerde neden olmuyor ki diyor insan...
Inşallah Allah kalbinize göre versin tez zamanda.. boş konuşan insanlar hep olur bak benim annemin 4 yil olmamis ben cok korkmustum ya benim de olmazsa diye sonra kafamdaki kotu dusunceleri attımşükürler olsun nasip oldu daha dün eski bir komşumuz dedi ki bana hamileymişsin gözün aydın senin annende 7 sene çocuğu olmamıştı herkes öyle demişti... öyle üzüldüm ki hamile olduğum halde annem kadar beklemediğim halde çok üzüldüm üstelik 4 seneyi 7 sene diye uydurmuşlar tekrar şükrettim Allah bana 1.5 sene içinde nasip etti sende öyle düşün yıllarca bekleyenler var Allah seni de kimseyi de o konuda imtihan etmesin

Inşallah Allah kalbinize göre versin tez zamanda.. boş konuşan insanlar hep olur bak benim annemin 4 yil olmamis ben cok korkmustum ya benim de olmazsa diye sonra kafamdaki kotu dusunceleri attımşükürler olsun nasip oldu daha dün eski bir komşumuz dedi ki bana hamileymişsin gözün aydın senin annende 7 sene çocuğu olmamıştı herkes öyle demişti... öyle üzüldüm ki hamile olduğum halde annem kadar beklemediğim halde çok üzüldüm üstelik 4 seneyi 7 sene diye uydurmuşlar tekrar şükrettim Allah bana 1.5 sene içinde nasip etti sende öyle düşün yıllarca bekleyenler var Allah seni de kimseyi de o konuda imtihan etmesin
amin inşallah. Bende 3 yıldır arıyorum. Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşaAllahh

Selamın aleykum herkese başıma gelenlerianlatmak istiyorum burada hamile kalmaya çalışan birbirine destek veren dua eden insanlardan biriydim.. 1.5 yıllık evliyim ilk günden beri bebek düşündük fakat nasip olmamıştı doktor pko olduğumu söyledi araştırma yapınca çok üzüldüm 3 ay glukofen kullandım bebek olmadı sonraki 3 ay klomen ve catlatma iğnesi kullandım olmadı yumurtam büyüyüp çatliyordu bebek olmuyordu doktor rahim filmi istedi o da olmazsa aşılama dedi hep dua ettim Allahım bunlara gerek kalmadan nasip et dedim instagramda c life diye macunla tanıştım 3 ay kullanım süresi denemek istedim o da olmazsa rahim filmine razı gelecektim 2 ay kullandım ve dün adet günümdü rüyamda hamile olduğumu gördüm test yaptım hemen çizgiler çıktı yarın kan vereceğim umudunuzu kesmeyin mumkun oldugunca ksfaya takmayin ben cok takiyordum macuna basladigimdan beri takmamaya basladim ve sanirim hamileyim Rabbim sizlere de en kisa zamanda saglikla nasip etsin inşallah ❤
Canım ben de sipariş ettim inşallah bizze de umut olur ❤️ Nasip olur 🌺

X